Jste zde

Cunnilingus - žena stojí muž pod ní sedí

Cunnilingus - žena stojí muž pod ní sedí

Poloha vhodná pro orální sex.

Hlavní téma: "Sexuální polohy".
Pokračování článku "Polohy pro orální sex nebo orální milování".

Jedná se o polohu, kdy touha na orální sex přijde tak nějak nenadále a vychází z momentu erotické situace a překvapení. Často je tato poloha využita v situacích běžného denního provozu, kdy najednou přijde "myšlenka" a je prostor a intimita na sexuální improvizaci.

Poloha ženy je velmi jednoduchá ale svůdná. Žena stojí jednou nohou na zemi a druhou nohou se opírá o něco vyvýšeného. Muž si sedne nebo klekne pod ženu a orálně ji stimuluje na pohlaví, Rukama ji může hladit i vzrušovat.

Často k novému zážitku svádí situace, kdy je žena jen lehce oděna v župánek a ten se občas pootevře a muž zahlédne i to, co měl původně skrývat. Tehdy není nutné župan ani svlékat, úplně bude stačit, když žena pozvedne jednu nohu třeba na židli. Občas v létě ženy chodí doma "naostro", jen v lehkých vzdušných letních šatech nebo dlouhé košilce. Tehdy se nabízí podobné řešení jako u županu. Když je žena skoro oblečená a muž si přesto dokáže najít způsob, jak ji překvapit, pak z takovéhoto situačního vzrušení může být velmi silný erotický zážitek.

Muž nemusí sedět na zemi, může si i kleknout nebo dřepnout mezi nohy ženy. V této poloze má muž poměrně velkou volnost pohybů, může ženu hladit rukama na zadečku, zádech, stehnech, nohách, tříslech i joni a to v nezvyklé a pro ženu silně erotické poloze. Ve spojení s orálním laskáním a stimulací hlazením je to opravdu jiný a velmi silný zážitek pro oba. Žena si oprávněně může připadat jako bohyhě, které muž klečí nebo sedí u nohou.

Několik situačních příkladů

  • Při společné koupeli, kdy muž sedí ve vaně a žena ve vaně stojí stojí a jednu nohu opře o hranu vany. Jen pozor na uklouznutí. Ideální je, když u vany jsou opěrná madla za která se žena může bezpečně přidržovat.
  • Při sprchování, kdy muž sedí na dně sprchového koutu nebo vaničky a žena je jednou nohou opřena o sprchovací sedadlo. Podobně je nutné dávat pozor. Úchyty však pravděpodobně sprchový kout nějaké mít bude a tak bude žena poměrně dobře zajištění proti sklouznutí.
  • Žena se nohou opírá nohou o postel, židli, křeslo nebo pohovku, natahuje si silonky a muž ji překvapí tím jak mistrně situaci využije. Nemusí přímo sedět, může i klečet a i tak snadno dosáhne ...
  • Vynalézavý muž může využít situace, kdy je žena jen lehce oděná a stoupá po schodech. Stačí sednout na schody a troch jí bránit v tom, aby je vyšla nahoru jen tak pro ni. Může z toho být hezká hra na svádění.
  • A další ...

Tato poloha může být využita pro dosažení vyvrcholení, ale také může být jen úvodní, která naláká na další orální vzrušování nebo na sex.

 

Literatura a zdroje