Jste zde

Cunnilingus - jak se připravit na orální sex?

Cunnilingus - jak se připravit na orální sex?

Hlavní téma: "Cunnilingus - uspokojování ženy ústy".
Volné pokračování článku "Cunnilingus - základní techniky orální stimulace ženy".

Pro orální stimulaci ženy využívají jak heterosexuální páry, tak také lesbické páry, stejné sexuální polohy i techniky. Stejně by proto mohla probíhat i příprava na orální sex...

Touha laskat ženské genitálie je pro většinu mužů nesmírně lákavá a rádi a ochotně ji zařadí nejen do milostné předehry. Někteří muži se někdy dokáží orálnímu sexu věnovat s takovým nasazením, že jej povýší až na orální milování. Každý muž přitom preferuje jinak upravené nebo naopak neupravené ženské přirození a jeho okolí. Jsou muži, kteří milují zarostlý ženský klín, jiní mají raději, když jej nezdobí ani chloupek. Většina bude někde uprostřed. Jedno je však jasné každému a to že chloupek v krku může celou krásnou atmosféru hodně narušit, zkomplikovat až pokazit. Některé ženy považují zastřižení nebo byť jen částečné oholení chloupků klína za znesvěcení vzhledu svého ženského těla. Jiné ženy chtějí muži nabídnout pohled na svoje přirození v plné kráse každého detailu. Ale i ty největší zastánce přírodního vzhledu ženského klína však při orálním sexu mohou plná ústa chloupků tak trochu zaskočit.

Podobně hodnotí upravené nebo neupravené mužské přirození ženy. Ani ony netouží po tom, aby jim uvolněný chloupek zůstal někde v krku a nechtěl se hnout a jen dráždil. Takovýto orální sex se pak lehce může stát velmi nepříjemnou a skoro až tragickou událostí. Dávivý reflex se k tak toužebně očekávanému okamžiku, jako je orální sex, moc nehodí.

Osobní hygiena pohlaví

Každodenní hygiena pohlaví by v dnešní době měla být samozřejmostí. To platí jak pro muže, tak i po ženy. Nemusí se přitom jednat o nijak dlouhou hygienu. Většinou bude stačit sprcha nebo i voda z vodovodního kohoutku. Muži to budou mít snadnější. Stačí stáhnout předkožku a dobře umýt penis a hlavně žalud záhyby předkožky. Mohou použít mýdlo, nejlépe určené pro intimní hygienu. 

Žena si při očistě nejdříve omyje vnější část přirození, pak si lehce rozevře stydké pysky a odstraní maz v prostoru mezi nimi. Podobně, jako u intimní hygieny muže, nemusí ani použít mýdlo a pokud ano, pak je nejlepší přírodní nebo určené pro intimní hygienu ženy. Tak žena udrží genitálie čisté a přirozeně vonící. Naprosto nevhodné je provádět výplachy pochvy. Hrozí riziko poševních zánětů nebo mykozy. Stejně tak se nesnažte sprchou nasměrovat proud vody do pochvy. Pochva má přirozenou samočistící schopnost a pokud k tomu nejsou gynekologické důvody, pak úplně postačí zevní očista ženského genitálu. Přirozená a zdravá očista ženského pohlaví nepřináší žádná rizika. Zachová se i přirozená vůně ženského pohlaví, která je pro muže nesmírně vzrušujícím podnětem. Parfémování ženského pohlaví je příjemné hlavně ženě samotné. Normální muž daleko více ocení vůni ženského pohlaví, jak sebeznámější značku parfému.

Úprava ochlupení

Takže většinou je vhodné najít rozumný kompromis a upravit si klín tak, aby chloupky při orálním, ale i penetračním sexu nepřekážely, nestahovaly se do poševních vchodu a prostě nepřekážely. Menší zastřihnutí určitě nebude na škodu. Vždyť i muži si zastřihují knírky a vousy! Každý chlap s vousy vám potvrdí, že sníst polívku s dlouhým knírem je někdy nadlidský úkol a bývá lepší se vymluvit na to, že polévku nerad. Přece by snad žádná žena nechtěla, aby si muž vymýšlel výmluvy pro orální sex, že snad raději ne ... Navíc se dá úprava ženského klína svěřit tomu největšímu a nejochotnějšímu kadeřníkovi – vašemu muži, který jej nejen splní s maximálním nasazením, ale navíc bude mít pocit z dobře vykonané práce...

Jenže podobně jako u čehokoli jiného, mohou mít i na ženský klín muži různý názor. Nikdy nevyhovíte všem. Jeden známý prohlásil, že když byla jeho přítelkyně vyholená, připadal si jako pedofil ...

Prostě smiřte se s tím, že nikdy nevyhovíte všem....

V současné době se vyholování nebrání ani muži. Výhodou je vyšší hygiena a opticky prodloužený penis. To je pro dost mužů dostatečně silný motiv pro vyholení. Podobně jako ženy, i muži si mohou ze svého ochlupení nechat vytvořit malé umělecké dílko. Partnerka může realizovat své představy sama. Jen při práci s břitvou nebo žiletkou musí dávat neskutečný pozor!!!

 

Články s podobnou tematikou

(AK)(Z)