Jste zde

FROT - při skupinovém sexu

FROT - při skupinovém sexu

Hlavní téma: "Sexuální praktiky - přehled".
Volné pokračování článku "Nepenetrační sex - "frottage" - sexuální tření".

Jsou situace, kdy ve čtveřici může převládnout názor, že "výměna partnerů" pro masáž není žádoucí. Důvody mohou být různé a pravděpodobně budou založeny na obavě jedné z žen, aby se jejímu muži nezdála masáž od druhé ženy vynalézavější nebo prostě lepší... Asi Vás napadne proč by se něčeho takového měla obávat, když ona se "bude starat" o druhého muže. Ale takovéto problémy nemají jen ženy. Také někteří muži mají problém vyrovnat se s tím, že "jeho" žena masíruje někoho jiného. Nepřemýšlejte nad tím, prostě to přijměte jako fakt a spíš se zaměřte na to, jak to udělat, aby všichni ve skupině byli v pohodě... Řešením může být právě současná masáž dvou mužů na jednom stole kdy masáž muži přijímají od obou žen současně..

Současná masáž dvou mužů na jednom stole

Budeme se zabývat variantou, kdy pro současnou masáž dvou mužů bude stačit jen jeden masážní stůl. Jak už jsem uvedl, musí být použit stůl, který má výrazně zvýšenou nosnost a je opravdu kvalitní konstrukce.

Na stůl se položí první muž hlavou směrem ke kraji stolu. Nohy doširoka rozevře a položí na stůl nebo je spustí přes okraje stolu, stehny přitom bude na masážním stole. Druhý muž si lehne opačně a svoje doširoka rozevřené nohy přeloží je přes stehna prvního muže. Důležité je, aby byli pohlavím co nejblíže k sobě. Roznožení nohou obou mužů musí být pohodlné, ale co největší. To zajistí už to, že stehny jsou na stole a od kolen dolů mají nohy spuštěné po stranách stolů. Jejich pohlaví bude jen několik málo centimetrů od sebe. Aby si vzájemně nohy příliš nepřetěžovali, je možné nohy druhého muže mírně vypodložit pohankovými polštářky. Tlak nohou druhého muže na stehna prvního muže pak bude mírnější a nohy si vzájemně nepřetíží. Aby se jim leželo co nejpohodlněji, podložte jim hlavy polštářky. Takovéto uspořádání masírovaných mužů na jednom masážním stole má jednu zásadní výhodu - ženy, masérky mohou zpočátku masírovat každá svého muže a později mohou masáž plynule přenášet z jednoho muže na druhého. Minimální vzdálenost pohlaví obou mužů dovoluje i techniky masáže, které by jinak realizovat ani nešly. Jedna žena se například může věnovat současné masáži pohlaví obou mužů a druhá žena se může věnovat masáži těla jednoho a pak druhého muže. Těch možností je samozřejmě více, ale taková provázanost těl masírovaných mužů je výjimečná právě pro tuto polohu.

Muži se však nesmí obávat vzájemného kontaktu genitálií, protože svými penisy a šourky budou v některých okamžicích ve vzájemném kontaktu. Každá žena může masírovat svého muže nebo může technikami masáže plynule přecházet z jednoho na druhého. Muži budou nejspíš vzrušení a to dovolí i současnou masáž a současnou stimulaci jejich pohlaví jednou ženou.

Masáž tohoto typu, kdy jsou muži v úzkém fyzickém kontaktu, je pro všechny nesmírně vzrušující. U mužů je to jasné, ale hodně vzrušující je to i pro ženy. Každá totiž vidí a vnímá i to, co muži prožívají... Nejsilněji se to nejspíš projeví při masáži pohlaví, kdy si ženy mohou s muži hrát tak, jak se jim líbí... To přináší nové prožitky i nové podněty vzrušení.

Při masáži ženy vidí reakce obou mužů a mohou si s nimi opravdu hrát tak jak uznají za vhodné. To samozřejmě odbourává představy o tom, že "ta druhá je lepší". Příjemné a vzrušující pocity muži prožívají při kombinaci doteků obou žen. Žádná není ani "lepší", ani "horší". Díky tomu že se velmi snadno mohou střídat a že mohou uplatnit to, co je zrovna napadne, Mohou se více "odvázat" a masáž je pak mnohem rozmanitější, než by si možní dovolily kdyby každá masírovala jednoho muže. Je dobré si uvědomit, že muži nevidí která žena co právě dělá a proto je pro ně velmi vzrušující už to, že ví, že se obě se snaží být stejně pozorné k oběma mužům. Díky tomu odpadá i představa některých mužů kteří mají problém vyrovnat se s tím, že "jeho" žena masíruje někoho jiného. Prostě to neřeší protože masáž přijímá od obou žen současně.

Tření penisu o penis je individuální a každá z žen ji bude dělat jinak. Pokud se domníváte, že takový kontakt muži nezvládnu a "ztratí vzrušení", nemusíte se tím trápit. Neztratí... Tření genitálií je i pro heterosexuální muže příjemné, protože díky technice kterou jim provádí žena dochází ke stimulaci penisů. Dochází k příjemnému tření nervových zakončení na povrchu kůže spodní strany penisu, těsně pod močovým otvorem penisu a na žaludu penisu. Kdyby jim techniku poskytoval muž, nejspíš by měli problém. Od ženy to však vnímají jako něco zcela jiného. Za jiných okolností by ženy možná ženy frot neprovedly. V situaci, kdy jsou muži svými penisy tak blízko sexe je to prostě musí napadnou a proto to i vyzkouší. Podle erotických představ a momentálních nápadů pak mohou použít nejen techniky tření penisu o penis (frot), ale láká je i vyzkoušet současnou masturbaci. Také je velmi pravděpodobní, že se nechají zlákat i k střídavé felaci nebo i k současnéfelaci obou mužů najednou. Prostě je to příležitost si to vyzkoušet....

Možná takovéto "dvojité" sexuální techniky budou pro všechny novým zajímavým zpestřením jejich společných aktivit. I když takový názor možná někoho pohorší, je taková současná manuální nebo orální stimulace dvou mužů najednou erotickou představou nejedné ženy.

Je tato masáž tantrická?

Současná masáž dvou mužů na jednom stole se dá spíš považovat za masáž která je jiná než ostatní tantrické masáže. Vhodné je dodržovat zásady tantrických masáží, ale ne vždy to bude možné. Takovouto masáž považujte spíše za velmi příjemnou a vzrušující masáž, do které se mohou zapojit všichni tři nebo čtyři partneři ve skupině.

Masáž tohoto typu se dá provádět i jako masáž ve trojici, kdy jeden masér současně velmi podobnými technikami masíruje dvě ženy najednou.

Výuka masážních technik v skupině

Nabízí se možnost současná masáž dvou mužů na jednom stole využít i pro výuku masážních nebo tantrických technik ve skupině. Společně se dají učit nejen klasické masáže, ale také tantrické masáže nebo techniky které jsou opravdu hodně osobní. Podrobněji se těmito možnostmi výuky ve skupině zabývá článek "Společná výuka technik ve skupině".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)