-A A +A

Jste zde

Jak omezit průnik penisu do pochvy

Jak omezit průnik penisu do pochvy

Volné pokračování článku "Sexuální polohy", "Polohy pro penetrační vaginální sex".

Některé sexuální polohy nejsou pro sex s mužem, který má penis extrémně velký, příliš vhodné. Tento problém se dá nejsnadněji řešit správnou volbou sexuální polohy. Někdy však chce žena vyzkoušet, jaké by bylo milování v poloze, ze které může mít jinak oprávněný strach. Hlavní "parametry" pro hodnocení velikosti penisu v kategorii "velký" jsou jeho tloušťka a délka. Tloušťka penisu takovým zásadním problémem nebývá. Ale opravdu dlouhý penis pro ženu s "kratší" pochvou problém představuje.

Ženská pochva je orgán nesmírně elastický a poradí si jak s penisem tlustým, tak dlouhým. Má ale své omezení a pokud je penis muže opravdu "extrémně tlustý" nebo "extrémně dlouhý", může mít s jeho přijetím potíže.

  • Extrémně tlustý penis se dá zvládnout tehdy, když je muž ohleduplný a poskytne ženě dostatek času na uvolnění. Poté, co se žena uvolnila a muž pomaličku zasunul penis do pochvy, potřebuje žena ještě chvíli klidu na to, aby si na pocity roztažené pochvy zvykla a ještě více se uvolnila. Jen připomínám, že naprosto nezbytná je dokonalá lubrikace, ať už přirozená nebo pomocí kvalitního lubrikantu. Pak je soulož s mužem s tlustým penisem možná...
  • Horší je to v případě muže, který má penis extrémně dlouhý. Tady nevadí jeho tloušťka, ale délka. Pochva se s dlouhým penisem vyrovnává podstatně obtížněji než s jeho tloušťkou.
  • Samostatnou kapitolou je pak penis "extrémně tlustý a zároveň "extrémně dlouhý"... Tady každá rada drahá...

Jak tedy omezit průnik penisu do pochvy?

Bez ohleduplnosti muže, je jakákoli snaha, jak zabránit průniku "na doraz", marná. Muž s dlouhým penisem prostě musí být ke své partnerce ohleduplný!!! Jiné řešení není.

Řešení, jak omezit průnik extrémně dlouhého penisu do pochvy, je několik:

  • Muž s vysokou kázní a ohleduplností

Ideální by byl muž s vysokou kázní a ohleduplností. Takový muž si je plně vědom toho, že ženě je hluboký průnik nebo jeho rychlé narážení na zadní stěnu pochvy s děložním čípkem nepříjemné až bolestivé. Vědomě omezí penetraci na takovou hloubku, jaká je jeho partnerce ještě příjemná. Může se však stát, že selže, a proto je tato možnost ze všech dalších nejvíce riziková...

  • Omezení průniku penisu do pochvy mechanicky - rukou

Tuto omezující, relativně snadnou techniku může provádět muž nebo za v některých polohách i žena. Základem omezení je omezení průniku penisu do pochvy mechanicky - rukou - vytvoření kroužku spojením palce a ukazováčku, kterým obejmete kořen penisu. Spojení palce a ukazováčku vytvoří kolem kořene penisu "límec" ve tvaru písmene O. Při souloži muž naráží (spíše se tohoto "mantinelu" dotýká a dále už penisem do pochvy netlačí. Je to určitý "nárazník", kterého když se dotkne stydkou kostí, ví, že dál nemůže.

Snadněji se toto "omezení průniku" vytvoří mužem. Pro něho je podstatně snadnější přidržet kořen penisu pomocí kroužku z prstů. Ale ohleduplnost musí být základním předpokladem pro to, aby tato technika měla úspěch. Někdy stačí, aby muž jednou jedinkrát přirazil do maxima, bez omezení a žena prožije při natažení pochvy a podráždění děložního čípku takovou bolest, že její vzrušení vymizí a ze sexu už dál nic nemá.

V "Misionářské poloze" tuto mechanickou zábranu může udělat žena. Jednou rukou vytvoří kroužek z prstů na penisu a druhou si může stimulovat klitoris. V polohách "Zezadu" je to podstatně snadnější pro muže.

Další polohy záleží na možnostech muže nebo ženy. Pro muže by vytvoření mechanické zábrany mělo být ve většině případů snadnější. Je však potřeba vzít do úvahy i to, že některé sexuální polohy se pro muže s dlouhým penisem prostě použít nedají.

  • Nafukovací límec nebo límec z pevného molitanu

Poslední možností je pořídit nafukovací límec nebo límec z pevného molitanu, například polštářek do letadla nebo autobusu, jehož cílem je podržet hlavu spícího člověka, aby vsedě ve spánku nepadala. Tak tento polštářek, který má tvar podkovy a je relativně pružný a pevný se použije při souloži jako nárazník mezi tělem muže a tělem ženy.Pokud je jedná o polštářek, který se dá nafukovat, pak se pomocí něho dá přizpůsobit jakýkoli nepoměr velikosti penisu a pochvy. Když se nafoukne víc - vzdálenost "dorazu" se prodlouží... Podobná pomůcka se dá samozřejmě vyrobit, ale polštářky na podepření hlavy ve spánku vsedě se osvědčují bez větších omezení.

Typickou polohou, kde žena takovouto zábranu omezující průnik penisu do pochvy využije dokonale, jsou polohy, kdy je "Žena nahoře". Na muže se posadí až tehdy, když kolem jeho penisu nasadí podkovu polštářku. Pak může dosednout bez obav. Polštářek vymezí maximální průnik penisu do pochvy...

 

Masturbační pomůcky pro muže jako "nárazník"

Zajímavou pomůckou jsou masturbační vajíčka nebo masturbační nástavce pro muže. Dají se využít k masturbaci, ale také se mohou stát ideálním "dorazem" pro sex s mužem obdařeným dlouhým penisem. Je jich k dostání celá řada a liší se průměrem i délkou masturbačního nástavce. Většinou se vyrábí ze silikonu nebo podobně měkkého a pružného materiálu. Je to taková pružná válcovitá pomůcka s otvory pro zavedení penisu na obou stranách. Na penis se dá "natáhnout"... Uvnitř je její povrch pokryt jemným vzorem pro zvýšení stimulace penisu při masturbaci. Pro masturbaci je to ideální pomůcka, ale když se na ni podíváte trochu jinak, hned vás napadne, že pokud si ji muž nasune na penis až na kořen, vytvoří z masturbační pomůcky ideální "nárazník", který bezpečně omezí průnik penisu do pochvy při souloži. Pomůcka se nasune na penis a jeho část z ní bude "vykukovat"... A právě tato část může být při souloži bezpečně zasunuta do pochvy... Vše je velmi příjemné, bezpečné a dokonce překvapivě vzrušující...

Takovéto masturbátory se dají koupit v každém sex shopu a také na internetu. Doporučuji však raději osobní výběr v kamenném obchodě, neboť tam máte možnost se podívat, jak by se pomůcka případně dala upravit, tedy zkrátit podle konkretní potřeby (délky mužova penisu).

Pozor - případně zkrátit je potřeba masturbační pomůcku, ne penis!

Víc nemá smysl vysvětlovat. podívejte se v obchodě, jak taková pomůcka vypadá, jak je měkká a pružná a jak se chová při stlačení. Ostatní vám pak už bude jasné...

 

Poznámka:

Pokud použijete omezení pomocí kroužku prstů palce a ukazováčku ve tvaru O, pak zaznamená muž vedlejší efekt, který ho nejspíš příjemně překvapí. Obepnutím kořene penisu prsty dojde k sevření kůže penisu a jejímu lehlému stažení směrem dolů ke kořeni penisu. Kůže předkožky bude lehce napnutá, případně se předkožka stáhne za žalud. Díky tomu se zvýší jak citlivost žaludu, tak také límce předkožky a to může být při souloži pro muže překvapivě příjemné.

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)