Jste zde

Kombinace bylin a eterických olejů pro parní lázeň

Kombinace bylin a eterických olejů pro parní lázeň

Kombinací směsí bylin, nebo éterických olejů získaných z bylin, je produkt sestavený tak, aby současně probíhala očista, detoxikace, regenerace a harmonizace celého organismu s cílem navodit stav tělesné a vnitřní harmonie, uvolnění a úlevy.
 
V ájurvédském regeneračním programu s použitím bylinné lázně Bylinka jsou používány jedinečné kombinace bylin nebo esenciálních olejů zaměřené na navození stavu zdraví člověka na fyzické, duševní i duchovní úrovni. Kombinací směsí bylin, nebo éterických olejů získaných z bylin, je produkt sestavený tak, aby současně probíhala očista, detoxikace, regenerace a harmonizace celého organismu s cílem navodit stav tělesné a vnitřní harmonie, uvolnění a úlevy.
 
Směs je zaměřena především na aktivizaci hlavních detoxikačních okruhů těla (játra, ledviny, plíce, tlusté střevo) a na odvod kyselin, toxinů a balastních látek z těla. Jsou zde výrazně zastoupeny i bylinné složky se silným proti parazitickým působením ..
 
Směs je zaměřena na normalizaci srdečních funkcí a trávicího traktu - především v oblasti tenkého střeva. Hlavní oblastí působení směsi je především zlepšením stavu věnčitých (koronárních) cév srdce i samotného srdečního svalu.
 
Směs výrazně harmonizuje celý metabolismus a zároveň organismus komplexně detoxikuje, může velmi výrazně přispět i ke zmírnění alergií, astmatu, nejrůznějších ekzémů a lupénky.
 
Bylinná směs má příznivé účinky při řadě cévních potíží, při poruchách periferního prokrvení (studené ruce a nohy), pro zlepšení pružnosti a pevnosti cév, při zánětu žil, trombózách, křečových žilách a hemoroidech, při závratích a hučení v uších....
 
Bylinná směs je zaměřena na záněty ledvin a močových cest, pomáhá při tvorbě ledvinových a močových kamenů a písku. U mužů je použitelná při problémech s prostatou, při potížích s močením a dále při nadměrném zadržování a špatném vylučování vody ...
 
Bylinná směs je vhodná pro navození stavu duševní a duchovní rovnováhy i pohody. Podporuje proces očisty, detoxikace, regenerace a relaxace celého organizmu.