-A A +A

Jste zde

Kroužení prstů na klitorisu - ženská masturbační technika

Kroužení prstů na klitorisu

Technika patří mezi "Nejčastější ženské masturbační techniky".

Volné pokračování článku "Jak joni a klitoris stimulovat rukou".

Nejčastější a nejúčinnější technikou ženské masturbace je, bez jakýchkoli pochyb, stimulace klitorisu prsty. Celá technika je jednoduchá a snadno ji zvládne každá žena.

Po technikách nepřímé stimulace klitorisu, jako je jeho mnutí, válení, vytahování a spouštění, je možné přejít na přímou stimulaci klitorisu. Ukazováček a prostředníček přiložíme k sobě a začneme jimi kroužit přes kapuci klitorisu tak, že kapuci klitorisu bude postupně stahovat směrem vzhůru. Díky tomu se klitoris pomalu začne obnažovat, vzrušením zvětšovat, stane se pro další stimulaci přístupnějším. S doteky a hlazením rozhodně nejdříve začínejte na klitoridální kapuci a teprve po chvíli je můžete přenést na kapuci a klitoris. Jak dlouho má taková stimulace trvat záleží především na stupni vzrušení ženy. Nakonec se už můžete zaměřit hlavně na klitoris a přirozeně se věnovat této nejcitlivější části ženského těla. Přímá stimulace klitorisu spočívá v tom, že žena položí jeden nebo dva prsty přímo na klitoris, pak jimi začne pomalým a jemným krouživým pohybem pohybovat kolem dokola. Základem úspěchu je samozřejmě použít dostatečné množství lubrikantu. Změnou rychlosti pohybu prstů, polohy prstů a jejich tlaku žena brzy zjistí, co je jí nejpříjemnější...

Pomocí dvou prstů snadno obsáhnete celou nejcitlivější část klitorisu a jejího okolí. Změnou rychlosti pohybu a změnou tlaku nebo dráhy pohybů prstů brzy přijdete na to, jaký dotek je nejkrásnější.

Takovéto doteky naprostá většina žen považuje za nejlepší. Kroužení prstem nebo prsty okolo klitorisu navozují příjemné pocity a zvyšují hladinu vzrušení, často až k vyvrcholení. Kroužky mohou být malé i větší, pomalé i rychlejší, vždy však jemné a ohleduplné. Malé kroužky jedním prstem jsou přesnější a umí více vzrušit. Plošné kroužky dvěma prsty stimulují nejen klitoris, ale i jeho okolí, malé stydké pysky i klitoridální kapuci a hlubší tkáně klitorisu ukryté pod povrchem kůže a sliznice kapuce i Venušina pahorku. Jen připomínám dostatečnou přirozenou nebo dodatečnou lubrikaci!

Vzhledem k tomu, že tato technika se používá nejen při masturbaci, doporučuji články, které o technikou stimulace klitorisu byly napsány už dříve a podrobněji.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)