Jste zde

Masáž ženských prsou - úchop prsu pěti prsty

Masáž ženských prsou - úchop prsu pěti prsty

Volné pokračování článku "Milostná předehra", "Umění doteku", "Techniky doteku a masáže ženských prsou".

V článku "Ženská prsa a jejich vzrušení při stimulaci" jsme se zabývali vzrušením a pocity, které dotek na prsou nebo jejich sexuální stimulace ženě přinášejí.

Praváci techniku provádí pravou rukou. Levá ruka je pomocná.

Tato technika se provádí s použitím většího množství teplého masážního oleje. Nejdříve žena vnímá pocity při kontaktu prstů namočených v teplém oleji, pak pocity při doteku a stimulaci.

Položte silně naolejovanou a tedy teplou dlaň na prs tak, aby prsty ruky byly rovnoměrně rozmístěny po jeho obvodu. Pokud má žena velká prsa, bude vhodné prso, které chcete masírovat přidržet levou rukou tak, aby se vám úchop pěti prsty pravé ruky správně podařil.

Bradavka prsu by měla být někde ve středu dlaně pravé ruky. Pomalu a něžně přejíždějte svírajícími se prsty po ňadru směrem vzhůru tak dlouho, až jimi uchopíte bradavku. Jemně ji prsty sevřete tak, aby vám z naolejovaných prstů nevyklouzla a lehounce ji povytáhněte. Přidržujte ji všemi pěti prsty. Někdy to půjde snadno a jemně, jindy ji budete muset uchopit pevněji. Začínejte s lehkým dotekem a postupně jeho intenzitu zvyšujte. Podle reakcí ženy poznáte, co je jí v danou chvíli nejpříjemnější. Techniku opakujte 9x.

Na co s dát pozor

  • Dejte pozor nato, aby tlak prstů na prs nebyl příliš velký.
  • Nespěchejte, nechte prs klouzat mezi prsty pomalu a jemně. 
  • Pozor na bradavku, nenechte ji mezi prsty vyklouznout.
  • Pokud bradavka vyklouzne, neřešte to a techniku znovu opakujte.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)