Jste zde

Masáž ženských prsou - "šroubování" prsu

Masáž ženských prsou - "šroubování prsu"

Volné pokračování článku "Milostná předehra", "Umění doteku", "Techniky doteku a masáže ženských prsou".

V článku "Ženská prsa a jejich vzrušení při stimulaci" jsme se zabývali vzrušením a pocity, které dotek na prsou nebo jejich sexuální stimulace ženě přinášejí.

Před další technikou je vhodné znovu prs opět pokapat teplým olejem. Nedotýkejte se ho, nechte působit teplo oleje. Žena bude vnímat pocity tepla a zaznamená když kapka oleje dopadne na kůži a teplý olej začne stékat od bradavky k hrudníku.

Až bude prs dostatečně naolejován, uchopte jej do dlaní a zlehka sevřete. Tentokrát ho nebudeme vytahovat, ale budeme se snažit jej šroubovat. Klouzejte rukama po prsu, jako když jej chcete vyšroubovat z hrudníků. Pohyb musí být veden oběma rukama stejně a synchronně. Když už další šroubení nebude možné - tedy zatočíte asi o 90°, povolte stisk dlaní a vraťte se na začátek a znovu stiskněte a znovu se pokoušejte o jemné šroubování.

Opakujte tento postup například 9x a pak přejděte na druhý prs.

Tahy můžete vést jak směru hodinových ručiček, tak i proti směru hodinových ručiček. Velmi příjemné je udělat několik "šroubení" ve směru hodinových ručiček a pak směr obrátit. S množstvím opakování to však nepřehánějte, těch 9 opakování na každém prsu bude úplně stačit! Při obousměrné technice opakujte maximálně 10x.

Na co s dát pozor

  • Nepřežeňte intenzitu sevření prsu mezi ruce. 
  • Použijte dostatek oleje, aby prs snadno a lehce ve dlaních klouzal. 
  • Buďte pomalí a jemní.
  • Tato technika nesmí být nepříjemná a v žádném případě bolestivá!!!!

Pokud jste postupovali podle článku "Techniky doteku a masáže ženských prsou", masáž prsou je zhruba v polovině. Teprve nyní nastává chvíle, kdy se můžeme začít věnovat dvorcůmprsů a jejich bradavkám. Budeme pokračovat ve třech technikách najednou na jednom prsu a teprve pak přejdeme na druhý prs.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)