Jste zde

Masáže ve skupině - raději se domluvte

Masáže ve skupině - raději se domluvte

Hlavní téma: "Masáže ve skupině".

Když už radím masáže plánovat, tak alespoň několik námětů, které neurazí a dají se realizovat tak, aby Vás druhý den netrápilo "černé svědomí".

Při masážích ve čtveřici je rozumné namasírovat obě ženy, případně jeden manželský pár. Postupně nebo na dvou masážních stolech. Masírovat na zemi není vůbec snadné a pro netrénované to může být opravdové utrpení. Při masáži ve trojici má samozřejmě u trojice (MFM) přednost žena, u varianty trojice (FMF) by to mohl být muž. To však nebrání tomu, aby si ve variantě (FMF) masáž užily i obě ženy postupně. Každá masáž by měla mít délku tak okolo hodiny. Proto se nepřeceňujte a spočítejte si, kolik masírovacího času fyzicky zvládnete.

Z pohledu masáží je to rozumné

  • u trojice 1x hodina, na stole, masáž nejlépe pro ženu
  • u čtveřice 2x hodina, na stole, postupně, masáž nejlépe obě ženy

Co neodmasírujete dnes, uděláte příště. Nesnažte se ve čtveřici o masáže všech čtyř účastníků za jeden večer. Padnete vyčerpáním...!!!

V dalším bodu programu si můžete dopřát například techniku "Tantrické meditace a masáže nohou pro trojici". Tato technika je ovšem jen pro tři a pokud se o ni budete pokoušet ve čtveřici, jeden bude mít pocit, že je navíc... Z tohoto pohledu je tedy trojice snadnější a vzájemná výměna pozorností přirozenější.

Ve trojici i čtveřici je možné naplánovat a velmi příjemně (pro všechny) prožít "Meditace hlazením - vědomý dotek".

Dalším bodem programu může být ​"Tantrická masáž joni" nebo "Tantrická masáž lingamu". Pokud se jedná o čtveřici, pak je ideální kombinace, kdy v jednom páru se bude provádět masáž joni a v druhém masáž lingamu. Neplánujte, že se vyměníte a v jednom večeru zvládnete i druhou variantu. Nezvládnete a pokud ano, padnete vyčerpáním... Jaká bude kombinace masérů a masírovaných nechám na zvážení partnerů. Klidně je možné takové masáže provádět vedle sebe v manželských párech, nebo se vzájemně prohodit (vždyť jsme na akci s výměnou manželek... no ne?...).

Podstatnější, než kdo komu bude masáž provádět je to, zda to umí!!! A to už je o něčem jiném než jen o výměně partnerek. Tady se třídí zrno od plev... Pokud takovou masáž neumíte, s improvizacemi hodinu nevystačíte!!!

Ve trojici je možné provádět jak masáž joni tak také masáž lingamu. Jen jeden bude čekat... ale to nevadí, i tak se bude na co dívat. Jen pokud bude masírovat žena ve trojici (MFM) jednoho z mužů, ten druhý by po ukončení masáže neměl žadonit o masáž pro sebe. Dvě masáž lingamu za jeden večer, to by na ženu, kterou jste jako muži chtěli původně opečovávat, mohlo být opravdu hodně!!! Můžete se přece prohodit a pro změnu udělat jí masáž joni. Dívat se bude pro tentokrát ten druhý.

Program můžete libovolně doplňovat o to, co je vám společně příjemné nebo o to, co jste si dopředu domluvili. Fantazii se meze nekladou. Jen stále mějte někde v podvědomí uloženou "brzdu" kterou by mělo být to, že vaše setkání za nějakou chvíli skončí a vše se zase vrátí do "normálu". Ta "brzda" by měla zajistit to, že i do budoucna se budete moci sejít v plném počtu, bez výčitek nebo "černého svědomí".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje