Jste zde

Nekonečná vagina - mužská masturbační technika

Nekonečná vagina - mužská masturbační technika

Volné pokračování článků "Muž a masturbace" a "Nejčastější mužské masturbační techniky".

Technika masturbace, které se někdy říká "nekonečná vagina", patří mezi základní masturbační techniky a je využívána i při tantrické masáži lingamu.

Základním předpokladem příjemné masturbace nebo stimulace při masáži je dostatečná lubrikace. Můžete používat lubrikanty na bázi vody nebo kvalitní přírodní oleje. Příjemnější je teplý olej, lepší lubrikační vlastnosti může mát lubrikant na bázi vody. ten však nesní příliš vyschnout. Nekombinujte přírodní oleje s lubrikanty na bázi vody. takový lubrikant se kterým masáž nebo masturbaci začnete, používejte až do vyvrcholení.

Dá se používat:

  • při masturbaci
  • při vzájemné masturbaci
  • při tantrické masáži

Jak se technika provádí?

Prsty ruky lehce sevřete kolem penisu v pěst. Pomalu sevřenou ruku stahujete po penisu od špičky žaludu k jeho kořenu. Je to podobný pohyb, jako by penis byl zasouvaný do pochvy (vaginy). Sevřené prsty a dlaň stimuluje žalud a stahuje předkožku a přitom ji dráždí. Pohybem dochází k napínání předkožky i uzdičky, což navozuje příjemné pocity vzrušení. Jakmile je ruka stažena tak hluboko dolů, až špička žaludu vystoupí ven ze sevřené pěsti. Stejnou technikou pak pokračujete i druhou rukou. Ruce se střídají a jedna po druhé sjíždí po penisu od žaludu k jeho kořenu.

Pocitově se vytváří dojem, že stimulace, podobná zasouvání penisu do pochvy (vaginy) nemá konce... Techniku provádíte tak dlouho, dokud vzrušení nepřeroste ve vyvrcholení.

Pokud je tato technika součástí tantrické masáže, pak se opakuje tolikrát, kolikrát se opakují jiné techniky zařazené do sestavy masáže.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje