Jste zde

Poloha orálního sexu "Na pejska" zezadu pro muže

Poloha orálního sexu "Na pejska" zezadu pro muže

Volné pokračování článku "Polohy pro orální sex nebo orální milování".

Pro orální stimulaci muže v poloze orálního sexu "Na pejska" zezadu, využívají heterosexuální i homosexuální páry, stejné sexuální polohy. Proto je popis polohy a používané techniky přizpůsoben pro obě varianty orálního sexu.

Poloha "Na pejska" zezadu patří mezi méně používané polohy orálního sexu. Pro mnoho žen (ale i mužů) je to poloha příliš osobní, kdy mají obavu, že příliš dovoluje partnerovi nebo partnerce nezvyklý pohled nejen na pohlaví, ale i na zadeček. Prostě se lidé v této poloze více stydí, než v jiných ...

Tato varianta umožňuje nejen orální sex zezadu, ale také laskání hýždí a análního otvoru. Takovýto orální sex může přijímajícímu muži poskytovat nejen žena, ale i homosexuální muž. Přístup k penisu muže zezadu je podstatně obtížnější, ale je možný... Pak je to poloha vhodná nejen pro orální sex.

Muž klečí a žena (nebo muž) je za ním

Poloha pro stimulaci muže. V případě, kdy klečí muž, je na "všech čtyřech" a žena (nebo homosexuální muž) je za ním, je jasné, že muže čekají zážitky spojené nejen s orálním, ale pravděpodobně i s orálně anální stimulaci. Nejvhodnější je tuto polohu využít při milostné předehře, kdy takovýto orální sex muže ještě více vzruší. Přímá, klasická orální stimulace penisu je v této poloze podstatně obtížnější, zato však má žena přístup k šourku, hrázi.

Poloha umožňuje hlazení hýždí nebo manuální stimulaci penisu. Muži i ženy, které současně s orální stimulací pohlaví vzrušuje stimulace hráze, tuto polohu upřednostňují. Přechod na orální stimulaci konečníku a jeho okolí je velmi snadný a proto se tato poloha orálního sexu často spojuje i se stimulací análu. V podstatě je to asi nejvhodnější poloha k nenásilnému přirozenému přechodu k laskání zadečku a okolí análu. Je tedy vhodná pro první "neplánované" seznámení se s anální a análně orální stimulací.

Tato varianta se pro stimulaci muže nejčastěji používá tehdy, když žena spojuje masturbací penisu s orální stimulací šourku a varlat. Snadno je v ní možné provádět také masturbaci a anilingus - orálně anální stimulaci nebo i orálně-anální sex zezadu.

Poloha "Hra na trombón" je poloha orálně-análního sexu, ve které přijímající muž stojí, klečí nebo klečí a opírá se o ruce před dávající partnerkou nebo partnerem partnerem. Zezadu je pak možné provádět jak anilingus, zpravidla v kleku spojený s masturbaci jeho penisu. Tato technika současné orálně-anální stimulace a masturbace může připomínat hru na trombón.

Pokud se žena rozhodne pro anální penetraci ať už prstem nebo sexuální pomůckou, není už z hygienických důvodů vhodné pokračovat v jakýchkoli technikách orálně análního sexu.

Někdy páry v poloze "Na pejska" kombinují orální a penetrační anální sex. Použít se dá i vibrátor nebo orální stimulaci muže spojit s technikami masáže prostaty. Mezi homosexuálními muži je možná i přímá penetrace penisem... Z pohledu poloh vhodných pro anální sex, se jedná o jednu z velmi často využívaných poloh. Podobné je to při análním sexu se současnou masáží prostaty. Obě stimulace se vzájemně velmi dobře doplňují a vzrušení se snadněji vystupňuje až k vyvrcholení.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)