Jste zde

"Sexuální asistentka" a "sexuální asistent"

"Sexuální asistentka" a "sexuální asistent"

Hlavní téma: "Vztahy mezi lidmi".
Volné pokračování článků "Sexuální chování a vztahy" a "Prostituce".

Popisované chování je možné vysledovat jak u mužů, tak také u žen. Platí to jak pro partnery heterosexuální orientace, tak také pro homosexuály i bisexuály. Chování lidí pak jejich sexuální orientace jen usměrňuje podle jejich sexuálního zaměření.

Určitě vás napadá, že bude zajímavé posoudit, jaké mohou být hlavní rozdíly mezi klasickou prostitucí a funkcí "sexuální asistentka" nebo "sexuální asistent"?

Vše se vyvíjí a tak v současné době ve společnosti prožíváme období "revolučních změn", které se ani prostituci nevyhýbají... Nově se ve společnosti rozvíjí směr, který se nazývá "sexuální asistentka" a "sexuální asistent". Co se placení za služby týká, změnu nečekejte.

Protože nová kategorie vyžaduje i nový obsah, je na rozdíl od prostituce (služba za účelem výdělku) "sexuální asistence" hodnocena jako "odborné poradenství a práce s tělem".

Deklarované služby jsou určeny převážně pro hendikepované nebo zdravotně znevýhodněné lidi. Vzhledem k tomu, jak je nová funkce pozitivně medializovaná, vypadá to skoro, že naplňuje požadavky Živnostenského úřadu "na vydání dokladů o živnosti".

"Sexuální asistentka" nebo "sexuální asistent" tedy nově poskytují odborné poradenství, konzultace a práci s tělem pro navození sexuálního uspokojení svých "klientů". Rozsah služeb pak odpovídá předem domluvené "pasivní" nebo "aktivní" asistenci.

Služby si každý klient hradí sám a cena je adekvátní rozsahu asistence. Samoplátce však odměnu, na rozdíl od prostituce, nechápe jako "odměnu za zneužití ženy", ale jako "odměnu za využití jejich znalostí". Prostě pokrok nezastavíš...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)