Jste zde

Sexuální polohy při kterých se využije stůl

Sexuální polohy při kterých se využije stůl

Hlavní téma: "Sexuální polohy".
Volné pokračování článku "Polohy pro penetrační vaginální sex".

Polohy při kterých je možné využít stůl patří mezi ty sexuální polohy kterým se říká "Ve stoje". Jsou to polohy pro penetrační sex, ve které alespoň jeden z partnerů stojí. Pokud se budeme zabývat polohami, ve kterých hlavní roli hraje stůl, pak je dobré upozornit na to, že stůl byl vybrán proto, že je v domácnostech i jinde nejspíš nejdostupnější. Stejně dobře však může posloužit také lavice, pohovka, postel, kuchyňská linka nebo v koupelně pračka nebo sušička... na výletě se dá využít i ještě teplá kapota vozidla...  

Všechny jsou použitelné pro vaginální sex a některé z nich i pro sex anální. Polohy "Ve stoje" jsou řazeny mezi polohy "Tváří v tvář" nebo "Zezadu" a také se tak používají...

Nejsou to zrovna polohy pro "začátečníky" nebo lidi s romantickou povahou. Sex ve stoje u stolu rádi zkouší lidé dobrodružné a aktivní povahy, kteří už vyzkoušeli "co se dalo"...Dá se v nich experimentovat, ale většinou ne moc dlouho. Naprostá většina variant je náročná jak pro muže, tak i pro ženu. Možná proto je vyhledávají lidé kteří nemají rádi nudu a stereotyp.

Muži musí být dostatečně "vybaveni", jinak v některých variantách budou mít problém s udržením spojení. Možná právě proto je preferují silní, smělí a ctižádostiví muži, kteří i v těch nejnáročnějších polohách touží "uspět"... Ženy, které ji požadují nebo vyhledávají, jsou většinou aktivní, sebevědomé. Pro většinu variant s využitím stolu musí být také "sportovně založené". V každém případě jsou tyto polohy vhodné pro lidi, kteří mají rádi výzvy a hledají nové podoby vzrušení.

 

Proč se tak líbí ženám i mužům?

 • Jsou to polohy "Tváří v tvář" a to má většina žen ráda. Z tohoto pohledu se jedná o velice intimní polohy ve kterých žena intenzivně vnímá zájem muže a jeho snahu uspokojit ji.
 • Jsou relativně snadné jak pro muže tak i pro ženy, ale jsou fyzicky náročnější především pro ženu.
 • Jsou velmi příjemné a vzrušující pro oba partnery
 • Některým ženám se ovšem nemusí líbit, že je muž může dokonale pozorovat a že vidí všechny "nedostatky"  jejich těla. Takový pocit mají především ženy, které se za své tělo stydí. Přitom muži jsou mnohem méně kritičtí k tělu ženy, než si ženy myslí... Důležité je, aby žena nebyla v napětí a aby neměla zábrany se v této poloze dokonale uvolnit. Proto je potřeba, aby jí muž její obavy rozptýlil například tím, že bude chválit a chválit a chválit...

Pro muže je samozřejmě nejdůležitější hloubka penetrace

 • Z tohoto pohledu je pronikání opravdu hluboké
 • Kontrola vzrušení muže je vynikající.
 • Kontrola rychlosti penetrace a hloubky penetrace muži umožňuje využití tantrických technik penetrace
 • Polohy jsou vhodné pro techniky opakování penetrace v tantrickém sexu.
 • Některé polohy umožňují aby muž ženu držel za nohy a přitahovat se k ní, jiné muže láká, když ženu drží prsa...
 • Může ženu hladit na nohách, bříšku a přednostně se nabízí možnost laskat její prsa.
 • Muž na ženu velmi dobře vidí. To, co některé ženy považují za problém, tedy že je muž může dokonale pozorovat a že vidí všechny "nedostatky"  jejich těla, muže láká... Aby žena nebyla v napětí a aby neměla zábrany se v této poloze dokonale uvolnit, měl by muž její obavy rozptýlil například tím, že bude chválit a chválit a chválit...
 • Žena může provádět techniky posilování pánevního dna ve spojení za pohybu. Stahování poševních svalů v kombinaci s technikami opakování penetrace je nesmírně vzrušující.

Stimulace:

 • Některé z poloh, například poloha "Ve stoje" - "Motýlek", může být sexuální poloha ve které oba partneři prožijí vyvrcholení.
 • Především ale tuto šanci polohy na stole poskytuje i ženě...
 • Bod G - podle směřování penisu do pochvy. Pokud penis dráždí 1/3 horní části přední stěny pochvy, pak velmi intenzivní. Ve většině poloh na stole je oblast bodu G stimulována intenzivně.
 • Klitoris - není ideálně přístupný ani muži ani ženě. V některých polohách na stolr jr to snadnější pro ženu.

 

Polohy ve kterých muž stojí a žena leží na stole

 

Poznámka:

Většinu z poloh "Ve stoje" je možné použít jak pro vaginální, tak i pro anální penetraci.

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)