Jste zde

Vaginální kung–fu s nefritovým vajíčkem

Vaginální kung–fu s nefritovým vajíčkem

Hlavní téma: "Přehled cvičení pro posílení joni".
Pokračování článku "Cvičení s nefritovým vajíčkem".

V článku "Cvičení s nefritovým vajíčkem" jsou popsány techniky cvičení pro posílení joni které by měla znát každá žena. Nemá smysl snažit se o nějaké "přeskakování" cvičení. Pokud nejsou svaly pánevního dna pochvy dostatečně zpevněné a žena je neumí ovládat, není možné v těchto cvičeních postoupit dál. Každé náročnější cvičení totiž vyžaduje zvládnutí těch snadnějších. Také není cílem dosáhnout "mistrovství", ale především jde o to , aby se žena cítila lépe, více si věřila a v neposlední řadě si naplno uvědomila svou ženskou výjimečnost.

Mezi schopnosti, které se v tantře považují za "mistrovské" patří "vaginální kung-fu". Tato technika je jednou z těch, jejíž zvládnutí svědčí o tom, že žena poctivě procvičovala všechny snadnější techniky cvičení pro posílení joni. Posílené svaly pochvy ženě následně "dovolí" v pochvě udržet vaginální vajíčko, které má připevněno další závažíčko nebo dokonce závažíčka...

Cvičení se provádí vestoje nebo vkleče. Cvičení se provádí s upraveným vaginálním vajíčkem, které je provrtané tak, aby skrz ně bylo možné protáhnout šňůrku, na kterou se přídavná závažíčka vně vulvy zavěsí. Vaginální vajíčko je uvnitř pochvy a závažíčka jsou vně vulvy a žena s snaží o to, aby svými vaginálními svaly v pochvě udržela vajíčko na kterém je připojena další zátěž. Není to vůbec snadné a pokud žena nezvládla cvičení při kterých v sobě udrží samotné vaginální vajíčko nebo s ním v pochvě nedokáže pomocí stahů poševních svalů posouvat, je snaha o techniku "vaginálního kung-fu" zbytečná. Takovéto cvičení totiž předpokládá, že žena již má posílené a vědomím ovládané poševní svaly. Zvládnutí udržení vaginálního vajíčka s přidanou zátěží uvnitř pochvy pak svědčí o tom, že její svaly pánevního dna jsou dostatečně silné a "vytrénované".

Na konci šňůrky upevněné na vaginální vajíčko může být připevněna malá síťka do které se závažíčka vloží. Některá vaginální nefritová vajíčka takovouto síťku na konci šňůrky dokonce již mají zhotovenou. Jako přídavná závažíčka se nejčastěji používají korálky z polodrahokamů různých velikostí. Mohou bý provrtané a na šňůrku hlavního vaginálního vajíčka se dají zavěsit nebo se vloží do síťky. Velikost korálků může být libovolná. Od malého až po další vaginální vajíčko. Korálky jsou tedy většinou z polodrahokamů, nemusí to však být podmínka. Pro nefritové vajíčko se používají především nefritové korálky různých velikostí. Největší je pak další nefritové vajíčko. Větší závěsná přídavná závaží se už nepoužívají.

Žena se postaví nebo si "sedne na paty". Nohy rozevře tak, aby mohla do pochvy rukou snadno zasunout vaginální vajíčko s tkanicí. Po zasunutí vajíčka musí tkanice zůstat vně vulvy. Stehna by neměla být u sebe aby zadržení vajíčka uvnitř pochvy nebylo ovlivněno přílišným přinožením.

V první části cvičení se zaměřte na techniky známé ze snadnějších cvičení jako je svírání vajíčka poševními svaly, posouvání vajíčka v pochvě nahoru a dolů nebo "vtahování vajíčka" hluboko do pochvy. Až se "rozcvičíte, můžete přistoupit k druhé části cvičení a tou je zvyšování váhy vaginálního vajíčka pomocí přidání závažíček. Začíná se se zavěšením malého závaží, které jen mírně navýší váhu vaginálního vajíčka a tedy i potřebu vyvinout větší sílu poševních svalů pro jeho udržení v pochvě.

Nepřehánějte to a zbytečně hmotnost závažíčka nezvyšujte. Jde o posilování svalů a to tentokrát s větší vahou vaginálního vajíčka. Opakujte cvičení, která jste prováděla v "přípravné části". Bude to obtížnější, ale půjde to. Během cvičení nezapomínejte vnímat pocity při stahování a uvolňování vajíčka v pochvě a velkou pozornost věnujte správnému a hlavně pravidelnému a uvolněnému dýchání. Jen zopakuji, že při stáhnutí poševních svalů se nadechnete a při jejich uvolnění pomalu vydechnete.

Po zopakování všech cvičení, tedy svírání vajíčka poševními svaly, posouvání vajíčka v pochvě nahoru a dolů nebo "vtahování vajíčka" hluboko do pochvy můžete přidat (zavěsit další závažíčko). Mezi jednotlivými cvičeními a jejich opakování nezapomínejte odpočívat. Tehdy můžete vajíčko v pochvě "přidržet" rukou nebo ho z pochvy vyndat, aby si poševní svaly mohly na okamžik odpočinout. Počet opakování jednotlivých cvičení si zvolte podle toho, co už zvládáte, tedy mezi 6 až 9 opakováními. Procvičte všechna cvičení a odpočiňte si. Nemá cenu cvičit "za každou cenu". Mohlo by se stát, že poševní svaly přetížíte a to rozhodně není cílem cvičení.

S velikostí přídavných (závěsných) závažíček to nepřežeňte. Dopředu si stanovte, kolik závažíček chcete zvládnout a když toho dosáhnete, cvičení ukončete, odpočiňte si a relaxujte.

Vaginální kung–fu s nefritovým (nebo jiným) vaginálním vajíčkem je jen jedno ze cvičení. Skutečné posouzení výsledků Vašeho cvičení a snažení Vás čeká v okamžiku, kdy přejdete ke "Cvičení pro posílení joni - masáž lingamu v joni".

Až zvládnete techniku vaginálního kung–fu můžete bez obav přistoupit k technice "Cvičení pro posílení joni - masáž lingamu v joni", které je považované za vrcholné umění tantrických žen. Teprve tato technika je při tantrickém milování praktickým zúročením snahy o to, stát se dokonalou milenkou, která naplno prožívá své ženství. 

POZNÁMKA
Při posilování svalstva pánevního dna a svalů pochvy dochází k lepšímu prokrvení svalů pochvy. Pokud je takováto technika provázena vzrušením, většinou je provázena i zvýšenou přirozenou lubrikací. Vzhledem j tomu, že při cvičení žena nemusí být vzrušená, je vhodné cvičení provázet s podporou lubrikace s použitím kvalitního lubrikantu.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje