-A A +A

Jste zde

Vyvrcholení bez současné stimulace klitorisu tlakem?

Vyvrcholení bez současné stimulace klitorisu tlakem?

Technika tlaku na skrytou část klitorisu a jeho ramena je vhodná i pro ženy, které mají 
 

Často tyto problémy s dosahováním vyvrcholení bez současné stimulace klitorisu tlakem mívají ženy, které se orgasmus naučily navodit při masturbaci pomocí stimulace třením vulvy o předměty nebo tělo nebo pomocí jiných technik, při kterých využívaly techniky nepřímé stimulace klitorisu tlakem.

Při zahájení sexuálního života s partnerem některé z nich zjistí, že bez vytvoření stejných nebo podobných podmínek při souloži orgasmu nedosáhnou. Dikonce mají obtíže při klasických technikách orálního sexu nebo jiných formách masturbace a sexuálního dráždění partnerem.

Tento článek si klad za cíl soustředit na jednom místě rady a návody, jak zapojit techniky tření a tlaku do partnerského života a jak se naučit techniky soulože a orálního sexu, které mohou tlak na klitoris zajistit nebo napodobit.

V prcvní řadě je poitřeba partnera se svým způsobem dosahování vyvrcholení seznámizt. Pro žádného muže není problémem, když ví, že jeho žena orgasmu odosáhnout může. Muž se trápí především tehdy, když jeho žena při milování vyvrcholení nedosahuje. To, že je to jinou, možná pro někoho nezvyklou technikou, určitě vydit nebude.

Je potřeba zjistit, za jakých podmínek je přídavný tlak na klitoris a jeho ramena tím spouštěcím mechanismem, na který je žena zvyklá při tření vulvy o předměty nebo pomocí sevření stehen. Několik "nápadů", jak v takovýchto případech postupovat naleznete také v článku "Jak zapojit techniky tření a tlaku do partnerského života".

Techniky doporučené k vyzkoušení:

 

Několik dalších způsobů stimulace klitorisu

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)