Jste zde

Vzájemná masturbace jako meditace

Vzájemná masturbace jako meditace

Technika může navazovat na techniky popisované v článku "Tantrická meditace "Masáž nohou pro dvojici"" . Může být však realizována i jako samostatná technika vzájemné masturbace ve dvojici.

Ideální je, když tato technika navazuje na "Tantrická meditace "Masáž nohou pro dvojici"", "Tantrická meditace "Masáž nohou pro trojici" - dvě ženy a jeden muž" nebo "Tantrická meditace "Masáž nohou pro trojici" - dva muži a jedna žena". Tyto techniky mají společné to, že při nich velmi jemně a pomalu narůstá pocit vzájemné důvěry, ale i uvolnění a případně i vzrušení.

Tím, že uvádím, že tato technika může navazovat i na techniky meditace ve třech, se nesnažím se někoho svádět k myšlence, že nejlepší meditace je zrovna ve třech. Jen jsem v úvodu článku uvedl souvislost s tantrickými meditacemi masáže nohou a následnou možností vzájemné masturbace. mezi tantrické meditace patří také proto, že se nejedná o klasickou masturbaci pro uvolnění sexuálního napětí, která by automaticky musela vést k navození vyvrcholení u jednoho nebo u obou partnerů. Má daleko vyšší cíl než jen klasické sexuální uspokojení. Přestože jejím cílem není navození pouhého sexuálního uvolnění, může být pro mnoho lidí překvapivě silným zážitkem. Tato meditační technika spojená se vzájemnou masturbací, je velmi vhodná pro lidi, kteří chtějí vyzkoušet něco nového. Jedná se o meditační a přitom i velice uvolňující techniku, která prohlubuje pocity vzájemné intimity, učí jemnosti a naplnění tantrického pojmu "dávání" a "přijímání".

Ti, kteří se ji rozhodnout provést tuto meditaci ve trojici, si už určitě detaily této varianty odvodí sami. Trojicí se myslí dva muži a žena nebo dvě ženy a muž. Jedná se o meditaci, která může být v tantrické praxi využívána jak začátečníky, ale pro její sílu a energii se k ní rádi vracejí pokročilejší tantrici i tantričtí mistři.

Dále se budeme zabývat technikou vzájemná masturbace jako meditace pro dvojici.

Vychází se z technika masáže nohou pro dvojici

Vzájemná masturbace může být pokračováním techniky tantrické meditace "Masáž nohou pro dvojici". Nebudu tedy popisovat ani zaujetí polohy ani techniku úvodní meditace. V podstatě začíná tam, kde úvodní meditace končí. Oba partneři jsou již dokonale uvolněni a případně již i naladěni vzrušením, které vyvolaly doteky v okolí pohlaví a na něm.

Pro připomenutí si zopakujeme poslední část tantrické meditace masáže nohou pro dvojici.

Měla by být prováděna naprosto přirozeně, hlavně pomalu a jemně. Velmi jemným krouživým pohybem započněte uvolňovat oblast třísel. Jedná se o pohyb, kdy přimknete prsty ke kůži ve tříslech a velmi citlivými a pomalým kroužky budete hýbat kůží a podkožím v oblasti třísel a ženina přirození. Každému místu věnujte 4 - 6 pohybů a posuňte se o kousek vedle. Postupně tímto způsobem promasírujte třísla levé nohy a pak pravé nohy. Intenzivní pocity bude žena prožívat, když muž bude masírovat tak, že malíkovou hranu lehce opře o stydký pysk a bude ho lehkým masážním pohybem na tříslu jakoby mimochodem třít. Po ukončení uvolnění třísel se vraťte ke stahování lymfy do třísel. Dlouhým, táhlým třecím pohybem od špičky prstů hlaďte nohy po celé jejich délce. Pečlivě a soustředěně věnujte svoji pozornost každé její části od konců prstů, až po třísla a vnější část přirození. Pomalé krouživé pohyby v tříslech je později možné rozšířit na jemné hlazení pohlaví, jemné tlaky a kroužení přes kůži na poštěváčku. Později můžete hlazení a něžnosti rozšířit na celé pohlaví ženy. Může hladit i na hrázi a okolí zadečku. Nic nesmí být větší silou nebo vynucené. Jakékoli snahy o vnikání do ženského klína jsou při této masážní a meditační technice zcela zakázané. Masážní doteky mohou postupovat od okolí třísel a hráze až po horní část stydkých pysků, Venušin pahorek a poštěváček.

Máte spoustu času, nikam nespěchejte, poskytujte ženě co nejněžnější doteky a prociťujte i své pocity pří dávání a přijímání doteků. Žena v této části masáže a meditace může rozšířit své hlazení muže do oblasti jeho a asi nevynechá ani jeho pohlavní úd. Nejedná se však o techniku, při které jde navození vzrušení formou masturbace. Rozhodně není ani navození vzrušení, které by vedlo k vyvrcholení na závěr meditace. Naopak, žena by muži měla poskytnout doteky, které mu umožní prožít vzrušení u kterého předem víte, že nepovede k vyvrcholení. Můžete tak oba v hluboké meditaci přijímat a prožívat okamžiky vzrušení i prožitky klidu, poklesu i stoupání sexuálního napětí.

Tak tolik připomenutí ...

Vzájemnou masturbaci můžeme navázat na techniku masáže nohou v rozsahu, jak byla popsána v článku "Tantrická meditace "Masáž nohou pro dvojici"". Můžeme dodržet i časy, které jsou pro tuto úvodní meditaci doporučené. Pokud však dopředu víte, že masáž nohou chcete provádět jako úvodní část vzájemné masturbace, pak ji můžete klidně zkrátit na 1/2. Nic se nestane. Jako úvod, jako vhodná milostná předehra před vzájemnou masturbací, je plně dostačující v rozsahu 1/2 hodiny.

Nyní již k vlastní vzájemné masturbace pojaté formou meditace

Vaše uvolnění a meditační naladění z předcházející meditace je zárukou toho, že se v další části nebudete snažit spěchat. Nutkání něco uspíšit jste překonali při masáži nohou. Nyní se budete věnovat oblasti třísel, hrázi i pohlaví. Sami však zjistíte, že je značný rozdíl meditačním přístupu k dotekům oproti normální masturbaci například při milostné předehře. Především najednou necítíte potřebu vést vzrušení k orgasmu, ale naopak vnímáte potřebu ponořit se do pocitů prožívání svého i partnerčina vzrušení ve všech jeho jemnostech.

Společná masturbace může trvat podle Vašich představ. Běžná délka však bývá tak okolo 1/2 hodiny. Když k tomu připočítáte 1/2 hodniny milostné předehry ve formě masáže nohou, pak prožijete krásnou hodinu plnou něžných doteků, uvolnění a vzrušení.

Nejdříve o masturbaci ženy

Zapomeňte na klasickou masturbaci a pokračujte v jemných dotecích na pohlaví ženy. Rozhodně se nesnažte jakkoli vnikat mezi stydké pysky nebo do pochvy. Na to máte ještě spoustu času. Věnujte se především jemným dotekům na stydkých pyscích. Lehounce krouživým pohybem prstu stimulujte jemnou kůži na obou pyscích současně. Věnujte se opět tříslům. Začněte na hrázi a po jedné a potom po druhé straně celou dlaní hlaďte vnitřní stranu stehen a třísla. Pokaždé bude žena tyto pocity prožívat trochu jinak. Nebojte se tento něžný hladivý pohyb celou dlaní opakovat i několikrát za sebou. Pak se zase vraťte ke kroužení bříška prstu na obou stydkých pyscích současně.

Když tento pohyb započnete na hrázi, můžete ho spojit i s jemným poklepáváním prsten na hráz. Čím budete blíže ke konečníku, tím mohou být pocity na poklepávání prstem na hráz intenzivnější. Kroužení prstem pak pomalu posouvejte od hráze směrem ke klitorisu. Opět se v této fázi nesnažte o jeho přímou stimulaci. Mohla by být příliš intenzivní a pro ženu až nepříjemná. Mnohem více příjemných pocitů prožije při nepřímém kroužení na klitoridální kapuci. Pohyb zakončete na "Venušině pahorku" (stydkém pahorku) jeho hlazením všemi prsty. Hlazení Venušina pahorku můžete zakončit hlazením bříška a přechodu stehen a bříška.Tahy veďte od Venušina pahorku směrem ke kyčlím.

Další velmi příjemnou technikou je přiložení celé dlaně na stydké pysky tak, aby prsty byly položeny na stydkém kosti (Venušině pahorku). Přiměřeným tlakem na dlaň můžete působit na poštěváček. navíc tato technika poskytuje pocit uzavření pohlaví a uzemnění první čakry.

Dalším zdrojem příjemných a vzrušujících pocitů je hlazení stydkých pysků celou dlaní. Můžete takto pokračovat po předcházející technice tlaku na stydké pysky a klitoris. Stačí, když rozdělíte prsty ruky tak, aby dva byly po jedné straně stydkých pysků zleva a zbytek zprava. Palec neřešte. Pomalu, celou dlaní hlaďte stydké pysky směrem vzhůru. Dlaň bude klouzat po hrázi a rozevřené prsty budou třít stydké pysky po obou stranách. nakonec skončíte dlaní na klitorisu a prsty na Venušině pahorku. Dlaní můžete provést několik malých kroužků s přítlakem na klitorisu. Když se to naučíte, pak zjistíte, že se vám při pohybu daří mezi rozevřenými prsty rozpoznat zvětšující se klitoris. Jemným sevřením mezi rozevřenými prsty jej tak přes stydké pysky a jeho kapuci budete třít po jeho bocích. To většina žen vnímá jako velmi příjemný a vzrušující pocit.

Pokud se k tomu odhodláte, můžete také využít palec a jemně jím hladit oblast hráze a konečníku. Nesnažte se o příliš velký přítlak. Postupujte jemně a soustřeďte se jen na kroužky palce. Nebude žádný dotek jen tak mimochodem, ale cílený dotek právě v této, oblasti, které se mnoho lidí stydí dotýkat. Uvědomění si, kdy prst hladí může vyvolat velkou vlnu vzrušení. Musíte však být opravdu velmi jemní a opatrní. Že se něco podobného dá dělat jen v případě, že žena měla příležitost k důkladné hygieně před masáží, snad ani nemusím připomínat.

Vzrušení ženy přinese i změny na jejím pohlaví. Dojde ke zvětšení stydkých pysků, zvýraznění klitorisu a přirozenému zvlhnutí, které bude možná provázené i výtokem sekretu. Může dojít i k mírnému rozestoupení stydkých pysků a vystoupení klitorisu zpod klitoridální kapuce. Samozřejmě tyto změny bude provážet i zvýšená citlivost pohlaví na další stimulaci. To je vhodná chvíle pro další stimulaci. Pokud se domníváte, že bude přirozená lubrikace není dostačující nebo že bude lépe použít lubrikantu, pak neváhejte a použijte ho. Jemně jen nanášejte mezi stydké pysky a krouživým jemným pohybem prstu jej po nich roztírejte. Klitoris si nechte až nakonec. Pokračujte ve stimulaci a hlazení tak jako doposud, pouze pomaličku postupujte mezi stydkými pysky dovnitř do pochvy. V žádném případě se nesnažte hned vstupovat dovnitř. Tato fáze hlazení stydkých pysků, klitorisu a poševního vchodu může trvat tak okolo 5-ti minut. Nemá smysl spěchat. není kam. Vzhledem k poloze těla máte omezený pohyb pro ruku. Když předpokládám, že muž leží podél ženina těla zleva, stimulaci provádí levou rukou. Pokud leží zprava, pak pravou.

Nejvíce citlivým místem ženina těla je její klitoris. Věnujte mu proto náležitou pozornost. Nespěchejte, jemně jej hlaďte a stimulujte. Ruka, tedy prste nebo palec je mnohem hrubší a méně citlivý jak jazyk při orálním sexu. Mějte tedy na paměti, že rozhodně nesmíte tlačit ani být příliš akční. Brzy poznáte, jak klitoris stimulovat rukou, aby to ženě přinášelo co nejkrásnější pocity. také vám může říct, jaká stimulace jí vyhovuje nejvíce. Velmi oblíbená je technika, kdy stimulaci klitorisu muž provádí palcem a prsty má položené na stydkém pahorku nebo jej jimi hladí.

Lubrikace je základ stimulace ženského přirození rukou. Do poševního vchodu vstupujete pouze jedním prstem nebo palcem. Dále budu uvažovat variantě, kdy muž leží z levé strany ženy a hladí ji svou levou rukou. Stimulace s postupnou penetrací předpokládá lubrikaci. nezapomínejte na to! Také nepoužívejte více jak jeden prst pro vstup do pochvy. To bývá nejčastější chyba, které se muži dopouštějí. Předpokládají totiž někdy, že čím více prstů, tím větší rozkoš. Není to pravda. Pomalu prst zasunujte a zase jej zpět vytahujte. Ne hluboko a už vůbec ne rychle. Pomalu a v pravidelném rytmu. Do hloubky jej zasuňte až budete vnímat, že to ženu vzrušuje a že se jí to líbí. Pozor na možnou bolest při penetraci!!! Až budete prstem uvnitř, pomalu se snažte uvolit vnitřní stěnu pochvy. Nemá smysl jít příliš do hloubky. Žena je nejvíc citlivá v první třetině pochvy a navíc v její horní části., kde se nachází bod G. Tuto část se však prstem stimulovat nepokoušejte. Prstem uvolňujte spodní polovinu pochvy a to od poševního vchodu do hloubky, kam až bez zvýšeného tlaku dosáhnete. Této technice se říká "Léčení joni".

Pro stimulaci horní poloviny pochvy se využívá palec. Stačí vyměnit prst za palec a prsty ruky položit na Venušin pahorek. Spojení mezi palcem a ukazováčkem ruky se zcela přirozeně opře o klitoris. jakýkoli pohyby palce se bude přenášet i na klitoris, jeho hlubší tkáně a zajistí jeho stimulaci. Přítlak při zasunutí palce do pochvy navíc vytvoří mírný měkký tlak na klitoris, který je pro většinu žen také významným vzrušujícím podnětem. Nezapomeňte na lubrikant!!!

Palcem stejně jako předtím prste jemně hlaďte horní stěnu pochvy v její první třetině. Snažte se uvolnit co největší plochu, tedy všude tam, kde palcem snadno dosáhnete. Jedná se také o techniku "Léčení joni", ale navíc je jedná i o velmi vzrušující stimulaci nejcitlivější část ženské pochvy. Palcem se moc nepokoušejte pohybovat směrem ven a dovnitř. Spíš najděte pro ruku co nejvhodnější polohu, aby při stimulaci stěny pochvy palcem se pohyb přenášel i na klitoris. Mnohdy se stane, že pod palcem rozpoznáte, jak se tkáň pochvy pomalu mění a uvědomíte si, že ten malý hebký polštářek tkáně, který se objevil bude nejspíš onen vysněný bod G. Pomalu rytmickou stimulací tohoto místa. ale i jeho okolí může ženu nesmírně vzruší. Svůj podíl na tom ovšem bude mít i vedlejší stimulace klitorisu třením a tlakem. I pohyb prstů po Venušině pahorku žena vnímá a doplňuje to její příjemné pocity. Zvláště, když prsty rozevřete co nejvíce doširoka a budete jimi stimulovat nejen Venuši pahorek, ale i přechod od stehen k bříšku a spodní část bříška, kam dosáhnete. Pozor však na příliš velký tlak na stydkou kost. Mohlo by to být nepříjemné.

Nic Vám nebrání občas palec vytáhnout a věnovat se předcházejícím technikám, především přímé stimulace klitorisu. Při delší, zhruba 15 minutové stimulaci pochvy v oblasti bodu G některé ženy prožijí vaginální orgasmus. Pokud se vám to však nepodaří, pak to neřešte jako problém a přímou stimulací klitorisu vzrušení vystupňujte až k vyvrcholení. Nesnažte se však vyvrcholení dosáhnou za každou cenu. Někdy to prostě ani při sebevětší snaze takto nepůjde. Nezapomínejte na to, že další fází může být orální stimulace a to formou"techniky "Tahitského orálního sexu". Ta se běžně za techniky masáže nohou nebo vzájemné masturbace zařazuje. Pro ženu, která ještě do té doby orgasmu nedosáhla, to bude nejsnadnější cesta k vyvrcholení. Tak se zbytečně netrapte, zvláště když víte, že to půjde i jinak... Mimochodem - v časových relacích o kterých jsme se u stimulace ženy bavili, už muž bude s největší pravděpodobností mít svjů orgasmus za sebou. Často se tedy po orgasmu muže přechází na techniku "techniky "Tahitského orálního sexu" a tak v krátké době po muži, vyvrcholení dojde i žena.

 

Závěr masáže a meditace

Závěr masáže a meditace může trvat podle potřeb obou partnerů. Pokud jste dosáhli vyvrcholení, ještě se chvíli vzájemně hlaďte nebo zůstaňte v klidu a prožívejte pocity klidu a uvolnění. Pokud jste vyvrcholení dosáhnout nechtěli nebo se ho nepodařilo dosáhnout a budete mít pocit, že chcete masturbaci ukončit, zastavte své pohyby a úplně se zklidněte.

Žena většinou ponechá položenou ruku dlaní na mužově pohlaví a bude pozorovat, jak jeho vnitřní naplnění klidem provází pokles sexuálního vzrušení. Muž může ponechat svou ruku v ženiných tříslech nebo dlaní překryje její pohlaví jemným tlakem bude uzavírat první čakru ženina těla. Jakékoli pokusy o další hlazení, případně vzrušování jsou na závěr meditace zapovězené. Zhluboka dýchejte a prociťujte pocity tentokrát již jen svého těla. Jemně sejměte ruce z těla ženy i muže a zůstaňte úplně v klidu a navoďte si pocity vnitřního klidu a vyrovnání.

Až se rozhodnete vstát, vzájemně si poděkujte pozdravem "Namasté" a úklonou. Po masáži a meditaci budete dále stejně oblečení v lunghi, jako tomu bylo na začátku masáže. Dejte si společně čaj a ovoce, případně pojezte něco lehkého. Můžete si společně popovídat o pocitech, které jste při meditaci zažívali.

Společná masturbace může pokračovat orálním milováním

Pokud jste odolali vyvolat nebo přijmout vzrušení vedoucí až k vyvrcholení, pak, pokud je chcete prožít, můžete pokračovat orálním milováním, ideálně v podobě jak ji představuje článek "Technika "Tahitského orálního sexu" - "metoda Kivin".

 

Doporučení články s podobnou tematikou

(AK)(Z)