-A A +A

Jste zde

Vzájemné tření pohlavních orgánů

Vzájemné tření pohlavních orgánů

Vzájemné tření genitálií patří mezi sexuální praktiky nepenetračního sexu při kterých dochází ke vzájemnému tření pohlavních orgánů mezi mužem a ženou, mužem a mužem nebo ženou a ženou. Může se tedy jednat o sexuální praktiku realizovanou jako heterosexuální nebo homosexuální. 

Tyto sexuální praktiky vzájemného tření pohlavních orgánů jsou pro mnoho lidí neznámé a často jejich názvy a techniky zaměňují. Proto je vhodné si hned na začátku udělat jasno v tom, o jaké praktiky se jedná, kam patří a jak jsou zařazena v rámci nepenetračního sexu. 

Tření penisu muže o tělo muže nebo ženy

  • Intercruralní sex (mezi lýtky) - muž zasune penis mezi lýtka partnera nebo partnerky.
  • Interfemoralní sex (mezi stehny) - muž zasune penis mezi lstehna partnera nebo partnerky.
  • Vložení penisu mezi stydké pysky a jeho tření bez penetrace mezi nimi a po poštěváčku (leštění vulvy). 
  • Tření penisu o šourek - další varianta u homosexuálního styku dvou mužů-
  • Tření penisu o perineum muže nebo ženy - u homosexuálního i heterosexuálního styku.
  • FROT nebo frottage - dva muži si společně o sebe třou své penisy. Obvykle zahrnuje přímý kontakt penisu s penisem. Je to výhradně mužská homosexuální praktika.
  • Masturbace při vložení žaludu penisu do předkožky penisu jiného muže - technika je využívaná při vzájemná masturbace dvou mužů. Není to běžná praktika a vyžaduje delší předkožku alespoň u jednoho z mužů.

Tření pohlavních orgánů žen

  • Tribadismus, tribadism nebo tribbing - dvě ženy si vzájemně o sebe třou vulvy nebo si třou vulvu o nohy, ruce, kolena, lokty a další části těla partnerky. Praktika může být prováděna jako homosexuální i heterosexuální.. Vztahuje se také k masturbační technice, při níž žena tře svou vulvu o nějaký předmět, například polštář, podhlavník, čalouněnou část křesla nebo jiný měkčí předmět, s cílem dosažení orgasmu. Velmi často se technika tření vulvy o tělu uplatňuje při vynalézavé milostné předehře, kdy žena tře své pohlaví o tělo muže. I pro muže je to velmi silný erotický zážitek.

V dalších samostatných článcích webu budou jednotlivé sexuální praktiky nepenetračního sexu ve formě vzájemného tření pohlavních orgánů postupně dále rozvedeny.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)