Jste zde

Velký penis může být problém

Velký penis může být problém

Pokračování článku "Vagina - jak velký penis je pro ženu "ideální"?"

Naprostá většina mužů by ráda řešila problémy, které si nyní popíšeme. Problémy s velkým penisem.

Je zajímavé, že po velkém penisu touží především muži. Nejsem si jistý, zda se někdy někdo na výhody velkého penisu ptal žen. Určitě dlouhý a silný penis vypadá na muži hezky, je však tak velkým přínosem pro sexuální prožitek ženy při milování? Po estetické stránce není co řešit, samozřejmě za předpokladu, že muž netrpí erektivní dysfunkcí, která penisu nedovoluje hrdě směřovat směrem ke hvězdám.

Když tedy pomineme estetickou stránku, zůstává otázka praktického využití. V žádném případě si nechci dělat legraci z mužů, kteří mají velký penis, jen mi někdy připadá směšné, když se o dosažení těchto kalibrů snaží muži naprosto normálně přírodou vybavení. Každý má takové tělo jaké má. Je naprosto hloupé si dělat legraci z jakéhokoli přirozeného "vybavení" mužů i žen. Nic moc se s tím nedá dělat a tak obavy a komplexy jediné co dokáží je to, že pokazí normální prožívání radosti z intimních okamžiků.

Většina žen, jejichž muž je přírodou vybaven velmi dlouhým nebo silným penisem, má při milování spíše problémy. Příliš velká velikost penisu totiž může způsobit potíže a často i bolest při sexu. Ženská pochvy je sice pružná, umí se přizpůsobit a dokáže muže přijmout, musí se na to však dostatečně připravit.

 • Dlouhý penis může při intenzivním pronikání do pochvy příliš tlačit na děložní čípek,  případně i odřít a poškodit jeho sliznici a způsobit ženě bolest. Také velký tlak na zadní stěnu pochvy žena nemusí vnímat příliš vzrušivě a může jí způsobovat pocity tlaku, tahu dělohy, ale i bolesti.
 • Tlustý penis se obtížně do pochvy vkládá a způsobuje pocity přílišného roztažení, který při nedostatečném vzrušení ženy je až nepříjemný. Také pronikání mezi stydkými pysky do poševního vchodu nemusí být vždy moc příjemné, zvláště v případech, kdy žena není dostatečně zvlhnutá a přiměřeně vzrušená.
 • No a kombinace dlouhého a tlustého penisu může být pro ženu přímo vražedná ....

To samozřejmě myslím s trochou nadsázky.

Muž s velikostí svého penisu moc neudělá. Prostě je takový jaký je. Pro uskutečnění pohlavního spojení je však daleko důležitější, než velikost penisu, vzájemná kompatibilita pohlavních orgánů a také vzájemně vyrovnaná sexuální touha. Co se týká ženských pohlavních orgánů a hlavně pochvy, je rozhodující to, jak je žena anatomicky vybavená. Ženská pochva je podobně jako penis, také jedinečný orgán. Každá žena je jinak anatomicky vybavena a také s tím nic neudělá. Hodně záleží i na věku ženy, zda k sexu přistupuje jako mladá dívka nebo zralá žena. Zásadně anatomické poměry mění i porod. Jinak velká a pružná bude pochva dívky a jinak ženy po třech porodech. Jak vidíte, do vzájemné kompatibility partnerů vstupuje docela hodně neznámých faktorů, na které ani muž ani žena nemají žádný vliv.

Stimulace oblasti děložního čípku je pro mnoho žen velmi vzrušující. Jen nesmí docházet k příliš velkému zatěžování tohoto citlivého místa ženské pochvy. Dráždění oblasti děložního čípku a zadní stěny pochvy společně s drážděním oblasti horní stěny s bodem G, může ženě přivodit intenzivní prožitek vaginálního orgasmu. Některé ženy ho prožívají, jiné se s tímto orgasmem nesetkají nikdy. Samotné dráždění děložního čípku a zadní stěny pochvy tedy problém není. Nesmí však dojít k přetížení nebo zranění této části pochvy. Také je dobré vědět to, že každá žena je anatomicky jinak stavěná, děložní čípek je jinde uložený a zadní stěna jinak citlivá na dotek nebo tlak. Potom je jasné, že každá žena bude jinak vnímat i dráždění velkým penisem a případné přetížení těchto částí pochvy. Výrazně se také bude pocitově dráždění měnit podle stupně vzrušení ženy. Preventivně je však potřeba být při penetraci jemný, ohleduplný a raději méně intenzivní.

Proto může žena s větší pochvou po porodu velice příjemně vnímat muže s velkým penisem a naopak dívka, která s pohlavním životem teprve začíná může v podobné situaci trpět.

Žena, která má pocit, že běžný penis muže je jako "párátko v květináči" asi ocení, když její partner bude mít i nadstandardní rozměry penisu.

Naopak

Žena s úzkou a pevnou pochvou se bude možná podvědomě sexu s "nadměrně vybaveným mužem" spíše vyhýbat.

 

Láska si ale nevybírá a tak se lehce může stát, že se potkají lidé, kteří svými pohlavními orgány budou spíše na opačném konci potřebných rozměrů. I tito lidé však mohou při sexu prožívat velmi příjemné a vzrušující pocity. Musí se však na pohlavní spojení daleko více, lépe a zodpovědněji připravit.

Pro ně a nejen pro ně, jsou připraveny návrhy na řešení tohoto "problému":

Důsledná a dostatečně dlouhá milostná předehra

Milostná předehra by měla být součástí každé milostné předehry. Měla by také být dostatečně dlouhá, aby se při ní mohla především žena připravit na soulož. Jako součást ženské sexuální reakce, vzrušení přináší s sebou fyzické změny, které vám pomohou vypořádat se s větším penisem. Pochvy může rozšířit až na 200 procent při sexu, takže velikost je zřídka problém, pokud žena není plně vzrušený. Chcete-li umístit vztyčený penis pohodlně, některé ženy potřebují až 20 minut stimulace. Pokud jste zvyklí na styk s partnerem, který má malý nebo střední penis, možná jste byli schopni pohodlně mít pohlavní styk předtím, než jste byli plně zapnutý. Pokud váš partner je větší, budete muset počkat, až budete velmi vzrušený, než se stěhuje do průniku. Také očekávají potíže způsobuje vaše svaly, včetně svých poševních svalů, aby napínat, takže pronikání obtížnější. Pokud se vám dlouhý, smyslnou masáž před pohlavním stykem, bude to pomůže uvolnit svaly a také otočit na.

Dostatečné zvlhnutí a případné použití lubrikantů

Pokud nechcete už používat lubrikant při vaginálním styku, nyní je čas začít. Existují desítky různých značek lubrikant, a oni všichni dělají sex pohodlnější tím, že více kluzké. Některé ženy říkají, že nepotřebují doplňkovou lubrikant, protože mazání hodně na vlastní pěst. Nicméně, pokud máte pohlavní styk s někým, s velkým penisem, pomocí další mazivo je vždy doporučeno.Experiment s několika různými druhy vidět, pokud tlustší nebo tenčí lube je pro vás nejlepší, a pokud jste náchylní k kvasinkových infekcí, vyhnout maziva s glycerinem. Nezapomeňte, že mazání může přijít a odejít, takže se ujistěte, aby přidáním kluzké věci podle potřeby.

Důležitá je vzájemná komunikace

Právě při penetraci velkým penisem je nesmírně důležitá vzájemná komunikace obou partnerů. Muž se může snažit a být ohleduplný, ale přesto neví, jaké pocity prožívá žena. Zvláště v první fázi - při pronikání penisu do pochvy by žena měla vyjádřit své pocity. Někdy stačí jemně naznačit nebo citoslovcem vyjádřit, zda je všechno v pořádku. Později i v průběhu sexuálního spojení muž jistě ocení , když mu žena naznačí, co se jí líbí, co ji vzrušuje, ale i to, co je jí nepříjemné. Úplně postačí běžné milostné projevy, vzdychání, projevy vzrušení nebo jednoduché výrazy, které muže navedou na to, co má dělat.

Mezi ty nejběžnější patří: 

 • "Ano, to se mi líbí"
 • "To je ono!"
 • "To je krásné" 
 • "Můžeš ještě víc"
 • "Raději pomaleji"
 • "Na chvilku zastav"
 • "Ne tak hluboko"
 • "Rychleji"
 • "Pomaleji"
 • a další ....

Jednoduchá komunikace, ale oba dva budete mít lepší vzájemnou kontrolu proběhu milování. Jinak takováto komunikace by měla být běžnou komunikací při milování u všech milenců.

Volba vhodné sexuální polohy

Každá sexuální poloha má svá pravidla, výhody i nevýhody a je jinak nároční pro ženu a pro muže. U mužů s velkým penisem by se mělo i hodnotit, jak dalece je vhodná pro jejich velký penis. Takové hodnocení se většinou nedělá, spíše se uvádí sexuální polohy vhodné pro malý penis. tak se pokusme najít pro muže s velkým přirozením polohy, ve kterých bude jejich velikost předností.

U velkého penisu musí být základním hlediskem možnost vstupu do pochvy, úhel průniku a udržení kontroly nad jeho hloubkou. Podobně je potřeba kontrolovat i určitou volnost pohybu muže i ženy při spojení. Ženská pochva je sice pružný orgán, ale zase ne tak moc, aby snesla intenzivní hluboké zasouvání penisu, které mnozí muži tak rádi preferují.

Je nutné vyhýbat se polohám, které snadno umožňují hlubokou penetraci. To je výhoda u běžně disponovaných mužů, ale u velkého penisu dojde k dráždění dělohy ve všech směrech. Žena se pak podvědomě stáhne a ještě se její problémy více zhorší. Vhodné je vyzkoušet polohy a hledat ty, které páru budou vyhovovat. Spíše se však vyhýbejte polohám "Zezadu", které jsou jinak pro hluboké pronikání přímo doporučované.

Obecně jsou ženám doporučované polohy "Žena nahoře". Žena si v nich může sama na mužův penis nasednout a je schopná si sama rozhodnout o hloubce průniku i o rychlosti a intenzitě pronikání. V každém případě je potřeba si vyzkoušet která varianta bude nejpříjemnější. Většina žen preferuje polohy, kdy klečí s nohama po bocích muže ležícího na zádech. V této poloze může tělem nalehnout na muže a pohybem boků velmi dobře regulovat hloubku penetrace. Nejméně vhodná bude poloha v podřepu, protože v ní musí svou váhu udržet nohama  a v případě, že ji nezvládne a na muže dosedne, pak si vlastní vahou způsobí tu nejhlubší možnou penetraci vůbec. Proto je tuto variantu lépe ani moc nezkoušet. V kleče je možné v poloze, které se říká "Poloha "Na koníčka", v dřepu (místo vkleče) "Tváří v tvář" navázat spojení a pak se opatrně přesunou do polohy, kdy bude žena klečet - "Poloha "Žena nahoře" - poloha vhodná i pro první milování". Právě tato poloha jí umožní zvyknout si na mužův penis v pochvě a podle svých potřeb si v ní může najít i vhodnou hloubku penetrace. Nejlépe je pochvu uvolnit pomalým kroužením pánve, kdy krouživé pohyby penisu postupně uvolní napětí pochvy a zároveň ženu i silně vzruší. Nejdůležitější je dostatečná lubrikace a pomalost pohybů. Pochva se uvolní a žena může přidávat na hloubce penetrace i rychlosti pohybu své pánve. Vhodné pohyby pánví jsou nahoru-dolů a kroužení. Pochva se dokáže přizpůsobit a výrazně se i po uvolnění prodlouží. Především díky povolení napětí jak psychického, tak i fyzického pak dojde k jejímu prodloužení, podle dispozic ženy, až na dvojnásobek klidové délky. Je potřeba si uvědomit, že jakákoli bolest, kterou by penetrace přinesla, způsobí i svalové kontrakce a také samozřejmě výrazně sníží vzrušení ženy. Proto je vyžadovaná velmi dobrá přirozená, ale i dodatečná lubrikace pomocí lubrikačního krému. Neméně důležité je nikam nespěchat. Až se žena uvolní, přijme i velký penis a díky jeho dráždění může prožívat prožívat opravdu velmi příjemné pocity vaginálního vzrušení. Tehdy na rozměry penisu svého muže nedá dopustit!!! .

Alternativních poloh kdy žena sedí na muži je více. Vhodné jsou ty, kdy žena má kontrolu nad svým tělem a svou polohou těla. Vhodná ke poloha, kdy muž sedí například na taburetku nebo židli a žena si na něj nasedá obkročmo. V tomto případě se muže drží rukama a hloubku nasednutí reguluje tak, že se za pomoci nohou opřených o zem na muže spouští a zvedá. Je to sice poloha pro ženu náročnější, ale má hloubku penetrace velmi dobře pod kontrolou.

Použít se samozřejmě dají všechny sexuální polohy, je však nutné dávat velký pozor. Hloubku penetrace v polohách "Zezadu" například v oblíbené variantě "Na pejska" je hluboké proniknutí velmi pravděpodobné. Hloubku penetrace však může žena ovlivnit i prohnutím těla nebo přinožením nohou. Čím více budou nohy rozevřené, tím hlubší proniknutí muži dovolí. Když však žena nohy přinoží, spojení bude mnohem intenzivnější a žena je má více pod kontrolou. Pokud bude žena dobře uvolněná, pak velký penis bude dráždit oblast bodu G a oblast klitorisu a žena má velkou šanci prožít vaginální orgasmus. Tyto polohy je také možné použít i pro soulož mezi stehny, kdy muž do pochvy vůbec nemusí vstupovat. 

Využívejte nepenetrační sexuální polohy

Když vše selže a sexuální spojení je prostě obtížné a žena se při něm necítí dobře, pak je lépe hledat jiné řešení, než přímou vaginální penetraci. Vše je o dohodě. Když se dva lidé milují, pak najdou i způsob jak se vzájemně plnohodnotně sexuálně uspokojit. Jednou z variant je nepenetrační sex. Je mnoho nepenetračních technik, které muži budou připadat velmi příjemné a mnohdy ani nebude mít pocit, že vynecháním přímé vaginální penetrace o něco přichází. Některé z běžně používaných technik:

Použijte při sexu masturbátor

U párů, kdy penetrační sex je obtížnější a není pro ženu moc příjemný je možné využít i masturbátory. je jich des velká spousta v nabídkách specializovaných webů nebo sexshopů. Určitě se dá vybrat. Pokud se bude jednat o trvalý pár, pak je určitě vhodné zvolit trvanlivý model pro možnost pocitově věrného napodobení soulože, Většinou to jsou gelové masturbátory, napodobeniny vagíny a z těch nákladnějších masturbátor "Fleshlight". Liší se nejen kvalitou prožitku, materiálem, ale samozřejmě i cenou. Můžete je využít ke stimulaci penisu při milostné předehře i pro závěrečné vyvrcholení.

Možná jeden praktický tip pro soulož. Některé ženy, které mají muže s opravdu rozměrným přirozením používají poměrně jednoduchou fintu - na penis muži navléknou manžetový masturbátor a to tak, že jej celý přetáhnou přes penis a zapřou jej dolní částí o kořen penisu. Masturbátor je natažen na penisu, ale využívá se jako "doraz" při penetraci. Natažený masturbátor "omezí" hloubku pronikání penisu do vagíny a to podle zvoleného typu o 5 cm i více. Při penetraci se penis zasune do pochvy až k masturbačnímu návleku a ten jej pak už hlouběji nepustí. Přitom díky materiálu ze kterého bývá vyroben, tedy většinou z lékařského silikonu, je "doraz" měkký a nebolí ani ženu, ani muže. Navíc muž zažívá docela nové pocity sevření penisu díky pružnosti masturbačního návleku. Takovéto omezení hloubky průniku penisu je pak možné využít ve většině sexuálních poloh.

Velký penis a orální sex

Pokud je velký penis problém při penetračním sexu, pak může být problém i při orálním sexu. Není to však problém nepřekonatelný. Bude jen potřeba více ohleduplnosti a to od obou partnerů. Je potřeba vyvarovat se technikám hlubokého zasunutí. Zatímco pochva se vzrušením a uvolněním rozšíří a protáhne, tak při orálním sexu se ústa ženy ani nerozšíří a ni se jí neprotáhne dutina ústní. Žena pak může zažít velmi nepříjemné okamžiky dávícího reflexu, kdy vzrušení bude to úplně poslední, na co bude při orálním sexu myslet. Ještě větší pozor je také nutné dávat na možnost zranění penisu o zuby. Může k němu dojít bez jakékoli viny ženy!!! Muž by měl ženu nechat, aby sama zvolila techniku i hloubku zasunutí penisu do úst. Měl by zůstat v klidu a nijak se jí nesnažit "pomáhat". Žena se naučí svou vlastní techniku, která bude příjemná jí i muži.

Velký penis a anální sex

Anální sex může být pro některou ženu problémem i při běžné velikosti penisu. Opravdu velký penis však může být až problém nepřekonatelný. Pokud se pár rozhodne experimentovat, pak se dá pouze doporučit použití sexuálních pomůcek pro uvolnění svěrače a hodně a hodně lubrikačního krému. pozornost a ohleduplnost je v takovémto případě zcela zásadní. Také je potřeba si uvědomit, že takováto penetrace není zcela přirozená a že při zranění anální oblasti může dojít i k inkontinenci a to je pak vážná životní, nejen sexuální komplikace.

Poraďte se se sexuologem

S podobnými problémy se ve své praxi setká asi každý sexuolog nebo gynekolog. Kdo jiný by měl mít i představu, co v takovém případě dělat. Když se mu se svými problémy svěříte, určitě se bude snažit poradit. Asi poradí i některé postupy, které jsme řešili v tomto článku. Může však být konkrétnější, protože bude znát anatomické jedinečnosti právě ženy, které se problém týká. Asi omezí počet vhodných poloh na ty, o kterých bude přesvědčen, že jsou vhodné pro anatomii pochvy a uložení děložního čípku konkrétní ženy. Určitě bude klást důraz na dostatečnou lubrikaci a pomalost pronikání penisu. Také na "zvykání" si na penis v pochvě a na pomalost a vynalézavost penetrace. Co však určitě zdůrazní - to bude dlouhá a vynalézavá milostná předehra.

 

Pro zasmání

Nemocná žena píše esemesku kamarádce, blondýnce:
„38,5! Všechno mě bolí!“
Kamarádka obratem radí: "Najdi si někoho s kratším!"

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)