Jste zde

Tantrická masáž joni na masážní podložce

Tantrická masáž joni na masážní podložce

Klasická tantrická masáž joni považováná za ucelenou techniku masáže orgánu rozkoše.

Hlavní téma: "Tantrické masáže joni".
Volné pokračování článku "Umění tantrické masáže".
Využívá "Základní techniky tantrické masáže joni".


Joni (Yoni) - je sanskrtské název pro vagínu (vulvu), který je možné volně přeložit jako "posvátný prostor" nebo "posvátný chrám." V tantře je na ženské pohlaví nahlíženo s láskou a respektem. Měly by si toho být vědomy samotné ženy a především muži. Proto i jakýkoli dotek na joni nebo v jejím okolí a zvláště její masáž musí být prováděna s láskou, posvátnou úctou a velkým respektem.

Před zahájením masáže ženy a jejího pohlaví je důležité vytvořit příjemný prostor ve kterém se žena dokáže uvolnit. Příjemné prostředí provoněné vonnými oleji a prozářené světlem svíček navozuje pocity klidu, důvěry a očekávání. V takovém prostředí se žena může nejen uvolnit, ale také snadněji vstoupit do stavu vysokého vzrušení. To jí pak dovolí prožít pocity vzrušení i uvolnění při masáži i po ní. Takovýto prožitek pak přináší oběma partnerům radost, pocity sounáležitosti, pokory i posvátného okamžiku dávání a přijímání. V partnerských vztazích jsou tantrické masáže pohlaví velmi intenzivní cestou k vybudování vzájemné důvěry a intimity.

Tantrická masáž vždy byla a je i v dnešní době považovaná za metodu, jak ženám pomoci překonat jejich sexuálních bloky nebo trauma. Od toho, kdo ji poskytuje, však musí vycházet jako opravdu čistá forma dávání a musí být provedena s velkou úctou bez s vedlejších úmyslů. Tantrická masáž pohlaví se za jistých podmínek považovat i za formu "bezpečného sexu".


Ať už je tantrická masáž joni prováděna na podložce nebo na lehátku, vždy má tyto části

Úvodní část masáže joni

Dopřejte ženě dostatek času na to, aby se položila na záda, roztáhla nohy a pohodlně se uložila. Vhodné je lehce roztažené nohy pokrčit trochu v kolenou a podložit polštářky.

Masáž začíná navázáním kontaktu s partnerkou. Společně se vydáte hlubokým dýcháním "cestou dechu" - zklidníte se, uvolníte psychické napětí, sjednotíte dýchání a pozornost. Dávající si zahřejte třením vlastní ruce a položí je zlehka na kolena přijímajícího. Chvíli tak setrvejte a prožívejte svá těla a společný dotek. Pak dávající pozdraví přijímající ženu pozdravem "Namasté" a nabídne společné hluboké dýchání. Přijímající žena na pozdrav odpoví stejným pozdravem a začne zhluboka dýchat vedena partnerem. Oba zavřou oči a soustředí veškerou svoji pozornost na společné nádechy a výdechy. Po chvíli společného dýchání dojde k oboustrannému zklidnění a ztišení. Dávající začne masáž jemnými hladivými pohyby po nohách přijímající ženy. Jedná se pouze o navázání doteku s přijímajícím. Ten se nadále bude v průběhu masáže věnovat jen pomalému hlubokému dýchání, přijímání a prožívání doteků i vzrušení. Od dávajícího muže budou veškeré doteky po celou dobu masáže jemné, něžné a uvolňující. Celá masáž je pomalá a nesnaží se hned o probuzení vzrušení. Používají se horké přírodní oleje, nejlépe olivový.

Úvodní část masáže trvá okolo 5 minut.

Stimulační část masáže joni

Hlazení nohou, vnitřní a vnější strany stehen, perinea, třísel a bříška.

Za nějakou dobu se hlazení přesunuje do oblasti třísel a důsledně se vyhýbejte genitáliím. Nejdříve se jen lehce konečky prstů dotýkejte míst kolem třísel. V tříslech má mnoho lidí silnou erotogenní zónou o které ani neví. Doteky v této oblasti s důsledným vynecháním genitálií jsou něco naprosto nového - jiného, což je pro mnoho žen velkým překvapením. Po kůži jemně přejíždějte prsty od hráze až nahoru nad stehna do oblasti břicha. Nové, dráždivé a smyslné pocity přináší i jemné tahání za chloupky (pokud žena není vyholená) nebo jemný pohyb konečků nehtů při rozevřených prstech po kůži vnitřní strany stehen a ve tříslech. Jemné škrábání a nebolestivé řezání konečky pečlivě upravených nehtů mnohdy způsobí podráždění nervových zakončení na kůži, které vede až k vlně pocitu "husí kůže" u přijímajícího.

Velmi důležité je uvolnění třísel. Teprve pak můžete pokračovat a pomalu krouživými pohyby doteky přenést do oblasti perinea (lidově hráz). Tato oblast mezi joni a konečníkem je nesmírně citlivé místo. Vhodné jsou krouživé pohyby a střídavé tření palci od hráze směrem ke tříslům. Pokud budete měnit tlak a občas ještě více zpomalíte tření, bude to o to více silnější a vzrušivější pocit. Můžete přidat i jemnou masáž hyždí a oblast okolo řitního otvoru, kde je mnoho nervových zakončení. Měňte tlak i rychlost podle toho, jak se to ženě bude líbit a jak bude na doteky reagovat.

Začněte jemně masírovat nohy a břicho. Poté se přesuňte ke stehnům a prsům, dále ke  stydkému (Venušinu) pahorku. Naneste si na prsty lubrikant nejlépe na vodní bázi a jemně jí začněte masírovat stydké pysky. Můžete to dělat palcem nebo celou rukou. Zlehka uchopte její velký stydký pysk mezi palec a ukazováček a jemně ho nechte prokluzovat nebo po něm sjíždějte nahoru a dolů. Totéž pak s malými stydkými pysky. Sledujte její reakce a upravujte rychlost a tlak tak, aby z toho měla co největší požitek.

Nevynechávejte ani klitoridální kapuci protože pod ní je schovaný klitoris, který i na tak jemnou stimulaci jako jsou polibky příjemně reaguje.

Nyní se zaměřte na klitoris. Jemně po něm pohybujte prsty, pomalu, malými kroužky navozujte vzrušení. Klitoris můžete také velmi jemně tahat, svírat nebo mačkat. Nesnažte se však klitoris dráždit s cílem dosažení vyvrcholení, smyslem stimulace je pomalu ženu uvolnit a vzrušit.

Penetrační část masáže joni

Nyní se již můžete prsty pomalu a opatrně přesunout dovnitř. Nejdříve pomalu a opatrně zasuňte prostředníček. Můžete jím buď dráždit bod G, nebo s ním jemně pohybovat a simulovat soulož. Měňte rychlost i tlak. Palcem současně můžete dráždit klitoris. Pokud žena není proti, můžete jí také hladit hráz nebo zadeček. Druhou rukou ženě hlaďte prsa, břicho a podbřišek.

Jakmile se vzrušení začne intenzivně zvyšovat a přiblíží se k vyvrcholení, měla by žena zhluboka dýchat. Techniku masáže můžete měnit a upravovat podle toho, co se ženě líbí, ale tak, aby jí to bylo vždy příjemné. Pokud žena dospěje k vyvrcholení a vy ještě nebudete chtít skončit, na chvíli přestaňte dráždit klitoris. Po vyvrcholení bývá až nepříjemně citlivý. Po chvilce se k jeho stimulaci můžete vrátit. Žena touto technikou může zažít i několikanásobný orgasmus.

Zpravidla žena během masáže prožije jedno vyvrcholení. Masáž tedy může zastoupit pohlavní styk nebo jiné sexuální techniky které vedou k jejímu vyvrcholení a sexuálnímu uvolnění.

Masáž joni představuje změnu ve stereotypu běžného sexuálního života.

Zklidňující techniky závěrečné části masáže joni

Na konci masáže, po fázi zklidnění, ženu něžně obejměte a poskytněte jí pocit sounáležitosti a bezpečí.

 

POZNÁMKA
Snadnější varianta, pro lidi, kteří masáž na masážní podložce "neusedí", je popsána v článku "Tantrická masáž joni na masážním stole".

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje