Jste zde

Masáže ve skupině - dva páry současně

Masáže ve skupině - dva páry současně

Hlavní téma:"Masáže ve skupině".
Pokračování tématu "Masáže ve skupině - pro "pokročilé"".

Masáž je určitě krásná, příjemná, zdraví prospěšná, uvolní fyzické i psychické napětí a upevní vztahy... Možná bude i trochu vzrušující... Pokud se však zamýšlíte masáže realizovat ve třech nebo ve čtyřech, pak se musíte připravit na to, že taková masáž ve větším počtu lidí bude opravdu jiná, ale určitě nebude jednodušší než v páru. 

Pokud máte k dispozici jeden nebo dva masážní stoly, pak je určitě nejdříve využijte pro výuku masážních nebo tantrických technik ve skupině. Společně se dají učit nejen klasické masáže, ale také tantrické masáže nebo techniky které jsou už opravdu hodně osobní. Podrobněji se těmito možnostmi výuky ve skupině zabývá článek "Společná výuka technik ve skupině".

Vůbec se nebudu zabývat tím, že masáže ve větším počtu lidí a s erotickým podtextem již nejsou "klasickou" masáží, ale spíše spadají do technik skupinového sexu. A to i přesto, že k žádnému sexu nemusí vůbec docházet.

Současná masáž dvou párů má svá pravidla. Jaká ta pravidla budou si musíte stanovit vy sami. Možná vám při tom trochu pomohou názory popsané v článku "Masáže ve skupině - jak k nim přistupovat". Pokud chcete současnou masáž, musíte pamatovat na to, že budete potřebovat dostatek prostoru pro stůl nebo stoly pro masírované a dostatečně velký prostor kolem nich pro bezpečný pohyb masérů nebo masérek. Pozornost musíte věnovat také prostoru pro ohřívání masážního oleje a pro jeho přenášení k masážnímu stolu. Jakou masáž na nich pak zvolíte bude záleží na touhách účastníků ve skupině.

Každé masáži nebo setkání masážní nebo tantrické skupiny by měla předcházet příprava příjemného prostředí.

Budeme se zabývat současně prováděnými tantrickými masážemi dvou dvojic na masážních stolech nebo na jednom masážním stole. Počet stolů není to nejdůležitější, záleží především na tom, abyste se drželi tantrického přístupu k masáži a používali tantrické techniky masáže i stimulace pohlaví. Výsledkem takovéhoto netradičního přístupu k masáži bude současné provedení dvou tantrických masáží. Předpokladem samozřejmě je, že techniky masáže známe a umíme je používat.

Nabízí se několik variant současné masáže dvou párů, a ty si nyní popíšeme. Tyto masáže však zcela jistě patří mezi masáže pro "pokročilé" a proto dobře zvažte, zda je dokážete přijmout i poskytnout.

Varianty současné masáže dvou párů ve skupině

 • Masáže ve skupině - dvojice na dvou samostatných stolech
  • současná masáž dvou žen provedená dvěma muži bez střídání masírovaných žen
  • současná masáž dvou mužů dvěma ženami bez střídání masírovaných mužů
  • současná masáž dvou žen dvěma muži se střídáním masírovaných žen
  • současná masáž dvou mužů dvěma ženami se střídáním masírovaných mužů
  • současná masáž ženy mužem a muže ženou na dvou stolech
 • Masáže ve skupině - masáž dvojice na jednom stole
  • současná masáž dvou žen provedená dvěma muži
  • současná masáž dvou mužů dvěma ženami
  • současná masáž muže a ženy ženou a mužem (spíše jako experiment)

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje