Jste zde

Masáže ve skupině - masáž dvou mužů na masážní podložce

Masáže ve skupině - masáž dvou mužů na masážní podložce

Hlavní téma:"Masáže ve skupině" .
Pokračování článku:"Masáže ve skupině - ve třech nebo čtyřech".

Masáže dvou mužů na masážní podložce jednou ženou patří mezi oblíbené masáže ve skupině o čtyřech, ale hlavně o třech lidech. Jsou velmi oblíbené, ale pro toho, kdo masáž poskytuje, v tomto případě pro ženu která masáž provede, nejobtížnější. To, že přijímající muži budou přímo hýčkáni je jasné. Zkrátka ale nepřijde ani druhá žena ze čtveřice, které bude svědkem nezvykle vzrušující podívané.

Masáž probíhá současně. Muži se položí vedle sebe na bříško tak, aby mezi nimi vznikla mezera ve které se masírující žena bude moc přesouvat nebo si sednout na paty, případně do "tureckého" sedu.

Žena se pohodlně posadí tak, aby seděla ve směru jejich hlav. Položí levou ruku na srdeční oblast zad muže po levé ruce a pravou ruku na srdeční oblast zad muže po pravé ruce. Chvíli zůstane v naprostém klidu, uvolní se a sjednotí s muži dech. Pomalým pohybem začne oba muže po stejných drahách hladit na zádech, krku a trupu. Aby byl pohyb hladší a plynulejší, použije teplý masážní olej který je pocitově velmi příjemný. Oba muže hladí současně a stejně od hlavy k patě. Na křížích mužům věnuje několik masážních kroužků v oblasti křížů a hyždí. To oba muže dokonale uvolní a naladí. Pokud by vnímala napětí nebo stažení hýžďových svalů, pomalým a jemným hlazení toto napětí uvolní. Svaly pak viditelně povolí sevření. Celá masáž formou hlazení ze zadní strany by mohla trvat tak 1/2 hodiny.

Pak žena muže vyzve aby se otočili na záda.

Další část masáže bude probíhat na přední straně těla. Muži se pohodlně položí a uvolněné, se zavřenýma očima, budou přijímat doteky a hlazení. Masáž začíná položením rukou ženy na srdeční oblast hrudi obou mužů. Teplým masážním olejem rozhodně nešetřete. Pomalým hlazením pak bude pomalu masírovat jejich těla tak, aby žádné místo nezůstalo bez povšimnutí. Důsledně se však bude vyhýbat oblasti jejich přirození. Pokud bude hladit vnitřní stranu stehen, pak se na poslední chvíli vyhne tříslům, šourku i přirození.To bude pro muže nesmírně příjemné a samozřejmě i vzrušující. Je velmi pravděpodobné, že jejich penisy masáži brzy přestanou překážet....

Postupně se masáž bude pro muže stávat více a více vzrušující. Nemá smysl spěchat. Nejde o to, aby masáž vedla v vyvrcholení, ale aby byla dlouhým a vzrušujícím prožitkem, na který budou všichni dlouho vzpomínat.

Asi nejtoužebněji budou muži čekat na okamžiky, kdy se žena začne věnovat jejich pohlaví. Mohlo by to však být až tak po 1/2 hodince hlazení přední části těla. Muži si v této době už budou poněkolikáté představovat jaké to asi bude. Vlastní doteky na pohlaví by měly být zpočátku jen náhodné, tak nějak "omylem". Právě představivost hraje při prožitku vzrušení největší roli, a když je takový dotek opravdu jen "náhodný", roztočí to kola představivosti na plné otáčky. Velmi vzrušující jsou pak v této době doteky, kdy žena jede současně prstem po penisech od šourku, přes tělo penisu, přes uzdičku, frenulární zónu, až na vrchol žaludu nebo předkožky a zpět...

Nemá smysl popisovat jak může žena může oba muže dráždit bez toho, že by přešla k přímé stimulaci penisů. To si každá provede podle svých představ.

Vynalézavost pro popis technik současné stimulace mužů nemá hranic. Například může probíhat technikou zimních sportů při kterých se žena může penisů držet jako při lyžování při "sjezdu". Tyto techniky může vyzkoušet v poloze, kdy se posadí na paty někde okolo kolen a pevně a něžně uchopí penisy do levé a pravé ruky. Mužům při lyžování nabízí pohled na celou přední část těla, což je nádherný výhled...

Další, pro muže neméně vzrušující poloha je obrácená, kdy se žena mezi muže posadí odvráceně, tedy zadečkem k jejich hlavám. Přitom se schoulí do "vajíčka" a naplno se věnuje "sjezdu". Že tato poloha je vhodná pro současnou masturbaci obou mužů rukou nebo felaci jednoho muže a dráždění druhého rukou je zřejmé. Při této "sjezdové" poloze mají muži opravdu nevšední pohled na zadní partie ženy. Ta pak rozevřením kolen může naznačit, že jí mohou poskytnout nevšední vzrušení dané nejen rozevřením zadečku, ale také nápaditou stimulací konečníku a vulvy. Pro nejednoho muže je taková možnost naprosto výjimečná a vzrušení, které při takové spolupráci s druhým mužem může být opravdu neočekávané. Že se spolupráce se střídáním stimulací bude průběžně měnit je jasné. Za současné stimulace penisů mužů rukou nebo při  felaci pak může vyvrcholení přijít dříve, než by se dalo čekat. Někdy se ale může přihodit, že v cílové pásce bude žena dříve než muži, což pro ně jistě bude velmi příjemná odměna...

Téma masáží dále pokračuje články "Masáže ve skupině - žena masíruje dva muže" nebo "Masáže ve skupině - masáž dvou žen na masážní podložce".

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje