Jste zde

Tantrická mistryně a masáž lingamu

Tantrická mistryně a masáž lingamu

Hlavní téma: "Dosažení tantrického mistrovství".
Volné pokračování článku "Tantrická mistryně".

Vzhledem k tomu, že tantrická masáž lingamu má dlouholetou tradici vycházející z kámasútry, tantrického a taoistického přístupu k sexu, musely techniky masáže ovládat všechny ženy, které chtěly uspět "na poli lásky". V zemích, kde má tantra své kořeny, byla znalost umění tantrické masáže považována za samozřejmost, a to jak u mužů, tak také u žen.

Cílem tantrické masáže lingamu není okamžitý orgasmus a tím i uvolnění sexuálního napětí. Masážní techniky prováděné na pohlaví muže nebo ženy učí poznávat vlastní tělo, rozvíjí fantazii, harmonizují tělo i duši a přináší zcela nové pocity z doteku a vzrušení.

Domnívám se, že každá žena, která se chtěla stát tantrickou mistryní musela velmi dobře znát základní techniky tantrické masáže lingamu a musela je také umět používat tak, aby masáž od ní byla prostě zážitkem "na který se nezapomíná". Každá tantrická masáž je o dávání a přijímání a rozhodně není jen "o sexu". Tantrické mistryně je musely dokázat prožívat a poskytovat jako vyšší formu meditace která nemusí být spojována s vyvrcholením, ale stává se především prožitkem. Věděly, že cílem není dosažení vyvrcholení muže, ale hluboké prožívání pocitů a vzrušení na straně muže a na psychické úrovni i dávající ženy.

Pro partnerské vztahy tehdy i dnes platí, že na těchto masážích je velmi cenné to, že nezištně poskytujete příjemné a vzrušující chvíle jinému člověku.

Vrcholné techniky tantrických mistryní byly tehdy a jsou i dnes spojeny především s technikou "Sumata". Znalosti ovládání technik tantrické masáže lingamu nebo ​​orálního sexu byly a jsou považované za "předpokládané".... To, v čem tantrické ženy opravdu vynikaly, se týkalo především techniky "Sumata" ve spojení se souloží. V dnešní době se tomuto umění říká Karezza - pomalé milování.

Tantrická masáž lingamu může probíhat jako meditace

Při masáži lingamu každá žena, tedy i tantrická mistryně nemusí kontrolovat své vzrušení. Ona, jako dávající, muži vzrušení poskytuje. Pocity jeho vzrušení přijímá a sexuální energii která vzniká mu následně vrací. Dochází tak k rotaci sexuální energie na té nejvyšší úrovni. Předpokladem je zvládnout dotek v pozornosti, což je meditační technika. Pouze doteky dávat nebo je pouze přijímat je role, na kterou lidé většinou nejsou zvyklí. Vyžaduje velké soustředění a udržení pozornosti na to co děláte. Dotek v pozornosti pak žena vnímá jako pocity "láskyplné dobrotivosti" které lze přirovnat k pocitům matky hladící své malé spící dítě. Jsou naprosto zbaveny jakékoli sexuální složky a jsou výhradně láskyplné.

Přijímající muž po čase může začít doteky a pocity prožívat ve stavu změněného vědomí. Změněný stav vědomí nebo stav změněného vědomí, či stav rozšířeného vědomí je stav, který se výrazně liší od běžného stavu bdění, ale není stavem spánku nebo stavu, při kterém v mozku převládají vlny beta. Je to jako by se člověk dostal mimo tělo, čas a prostor...

Tantrické mistryně jdou dál...

Nemyslím si, že by tantrická mistryně musela provádět masáž lingamu jinak než kterákoli jiná žena. Spíš si myslím, že se tyto ženy dokáží do masáže a dávání natolik "ponořit", že mužské pohlaví nevnímají jako nějaký erotický symbol mužské sexuality, ale jako posvátný symbol mužství. Asi i proto nemají nejmenší problém takovouto masáž poskytnout jako masáž bez erotického napětí. Zatímco by, například v tantrické skupině, mohla masáž od ženy jinému muži ve skupině přinášet rozpaky, ženy, které masáž lingamu považují za posvátnou by nad takovouto výměnou partnera vůbec nepřemýšlely. Přitom to rozhodně není nic o promiskuitě!!! Poskytnout masáž lingamu na té nejvyšší úrovni bych snad přirovnal k podání vody žíznícímu... Neumím to lépe vyjádřit, proto se na mne můžete zlobit a pohoršovat se nad tím přirovnáním...

Ještě si dovolím několik příkladů toho, jak tantrickou masáž může žena zvládnout:

  • Není rozhodující, zda má muž problémy s erekcí. Masáž je možné vést tak, že muž ani neřeší to, zda je jeho erekce silná nebo slabá...
  • Masáž lingamu trvá minimálně 1 hodinu. Pokud žena vnímá, že muž je již unaven, dovede ho intenzivními technikami k vyvrcholení nebo ho zklidní bez vyvrcholení.
  • Nezřídka může masáž lingamu trvat až 3 hodiny. Podotýkám, že muž čas moc nevnímá a nejspíš bude žasnout nad tím, jak dlouho udržel erekci. Při tak dlouhých masážích nemusí být zakončena vyvrcholením. Prožitek z doteků a pocitů předčí jednorázový pocit vyvrcholení.
  • Tantrická masáž lingamu je naprosto dokonalá náhrada pocitu vyvrcholení pro muže, kteří trpí retardovanou ejakulací. Žena, která muži nemůže pomoci soulože nebo jiných technik pomoci s dosažením vyvrcholení, mu může dát plnohodnotnou náhradu tohoto jednorázového uvolněné díky dlouhé masáži lingamu bez cíle závěrečné ejakulace. To by ženy mužů, kteří tímto problémem trpí, měly vědět.