Jste zde

Chci se setkat se seriózním mužem!

DOTAZ: "Chci se setkat se seriózním mužem!"

POZNÁMKA:
Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://milovani.cz/contact.
Poradna sexuologa 2022

Zdravím všechny lidi! Vím, moje zpráva může být příliš konkrétní, ale moje sestra si tu našla hezkého muže a vzali se, tak co já?! :) Je mi 23 let, Elena, z Rumunska, umím také anglicky a rusky. Mám specifickou nemoc, jménem nymfomanie. Kdo ví, co to je, pochopí mě (lepší je to říct hned). Ach ano, vařím velmi chutně! a miluji nejen vaření ;) Jsem skutečná dívka, ne prostitutka a hledám vážný a žhavý vztah... Každopádně můj profil najdete zde: odkaz jsem odstranil protože stránka je se zdrojem PC viru!!!


ODPOVĚĎ na dotaz "Chci se setkat se seriózním mužem!"

Dobrý den. Zveřejnil jsem tento "dotaz" i přesto, že se o žádný dotaz nejedná. Takovéto zprávy, pokud jejich cílem není navést Vás na stránku s viry,  patří do portálů seznamek, možná do erotických seznamek. Jen upozorňuji na to, že připojený odkaz na její stránku byl a je odpočátku nefunkční. V tomto případě dávejte velký pozor na stránky se SW virem, který se může nainstalovat do Vašeho prohlížeče a do PC!!!

Tak aby bylo jasno všem dalším "vdavekchtivým" ženám nebo "sexuchtivým" mužům - takovéto dotazy posílejte na seznamky. Tento portál nešíří viry a má jiné cíle, než seznamovat muže s nymfomankami které si myslí, že umí vařit...

S pozdravem
Správce webu www.milovani.cz

Štítky: