Jste zde

DOTAZ: "Nadměrná touha po sexu"

DOTAZ: "Nadměrná touha po sexu"

Zdravím...

trápí mě nadměrná touha po sexu... Masturbace mi už nestačí... Přítelkyně tak aktivní taky není a už to zachází moc daleko.
Ohrožujete mi to vztah a chci se s tím léčit.
Můžete mi prosím doporučit sexuologa v Karlovarské kraji? Děkuji

POZNÁMKA:
Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://www.milovani.cz/contact. Text zprávy byl upraven tak, aby nebylo možné zjistit, kdo zprávu poslal.
Poradna sexuologa 2017


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Nadměrná touha po sexu"

Dobrý den.

Děkuji za Vaši důvěru.

I když se zdá logické vyhledat přímo sexuologa, doporučuji Vám nejdříve zajít za Vaším ošetřujícím lékařem. On nejlépe posoudí, ke kterému specialistovi Vás poslat. Každý odborný lékař má téma ve své odbornosti, které je mu nejbližší. Prostě Váš obvodní lékař zvolí zvolí takového specialistu, který pro Vás bude nejlepší. Lékaři se vzájemně znají a ví, kdo se jakými problémy zabývá. Proto opravdu nehledejte sám a nechte si poradit od Vašeho lékaře, který navíc zná Váš celkový zdravotní stav.

Je docela pravděpodobné, že nejdříve Vás Váš obvodní lékař pošle k psychologovi. Vůbec se toho neobávejte - bude totiž nejspíš nutné zjistit, co je příčinou Vaší nadměrné potřeby sexu. Většinou je to spíše otázka pro psychologa, pak teprve má smysl jít za sexuologem. Je pravděpodobné, že budou stejně potřebovat vzájemné konzultace.

Vůbec není podstatné, kdo se s Vaším problémem bude zabývat jako první. Všichni odborní lékaři psychologové i sexuologové mají s podobnými sexuálními problémy lidí zkušenost a umí poradit. 

Až budete znát jejich názor, budu rád, pokud mi pošlete návrhy od specialistů na řešení Vašeho problémů. Jednak si pak můžeme porovnat názory na řešení Vašeho problému a také to pomůže i dalším lidem, kteří jsou v podobné situaci jako Vy. Pokud to bude možné, upřesnil bych pak článek "Satyriáza - nadměrná potřeba sexu u muže".

Děkuji Vám za Vaši důvěru.
S úctou Administrátor webu www.milovani.cz