Jste zde

Orgasmus se dá zažít úplně nečekaně

Převedeno z diskusního fóra ze dne 27.06.2013

Jmenuji se Andrea. Líbí se mi tyto webové stránky o milování a tak jsem se rozhodla dát k lepšímu docela zajímavou osobní zkušenost s orgasmem, který jsem opravdu nečekala. Dnes je mi skoro 55 let a moje příhoda je tedy víc než 30 let stará.

V té době jsem studovala posledním rokem na vysoké škole a po zkoušce jsem si šla na chvíli uklidnit do parku na lavičku. Nosila jsem tehdy silonky a nic pod nimi. Byla jsem tedy skoro "na ostro". Ta lavička musela mít nějakou vadu na povrchu a já si o ni zatrhla své vzácné nové silonky. A jak naschvál tak nešťastně, že se mi udělalo oko přesně mezi nohama. Naštěstí se díra dál nešířila a tak jsem si silonky nechala (svlékejte se v parku mezi lidmi) a po chvíli vyrazila na kolej. Už když jsem vstala z lavičky, zjistila jsem, že punčocháče jsou natržené tak nešťastně, že mi z díry vystupují stydké pysky. Popotáhla jsem opatrně silonky co nejvýš, aby se mi nerozjely úplně a vyrazila na kolej. Klasická kolejová situace - výtah nejel a tak jsem musela do 8 patra pěkně pěšky. Už po cestě z parku na kolej jsem zjistila, že se mi silonky zajímavě zařezávají do třísel, zboku k sobě tisknou stydké pysky a příjemně je svírají. Nevím jestli to bylo tím prodělaným stresem ze zkoušky a pak radostí a uvolněním po jejím složení, ale najednou jsem měla úžasně příjemnou až erotickou náladu. Když jsem vystupovala po schodech nahoru začalo mne svírání silonek na genitálu nesmírně silně vzrušovat a já při obyčejném stoupání po schodech prožila neskutečný orgasmus. Musela jsem si až sednout na schody a přidržet se zábradlí, jaká to byla síla. Jenže to nebylo všechno. Další přišel ve čtvrtém patře, pak v pátém patře a poslední těsně před patrem osmým, kde jsem bydlela...

Muselo to být tím, jak díra v punčocháčích pevně ​​sevřela vnější stydké pysky a při pohybu na schodech došlo ke svírání a tření poštěváčku asi tím nejkrásnějším způsobem, jaký jsem do té doby zažila. Umíte si představit co to bylo za situaci, když kolem mne vybíhali shody nahoru a dolů ostatní spolubydlící a já mezi nimi prožívala své nejdokonalejší orgasmy? Dodnes nechápu jak je možné, že si toho nikdo nevšiml. Bylo to však naprosto dokonalé.

No a jaké z toho plyne ponaučení? Když už si koupím nové silonky, tak je kupuji vždycky dvakrát. Jedny do práce a jedny pro radost... Ty pro radost pak upravuji řezem ve středové zesílené části a zlehka obvod díry obšiji, aby se díra dál nekontrolovaně netrhala. Už třicet let miluji schody.
Andrea

POZNÁMKA:
Převedeno z diskusního fóra ze dne 27.06.2013

 

Články s podobnou tematikou