Jste zde

Změna přístupu k sexu

Změna přístupu k sexu

Hlavní téma: Sexuální potřeba".
Pokračování článků "Tantra" a "Základní tantrické sexuální techniky".

Změna v přístupu k sexu však patří k nejdůležitější a základní technice tantrického sexu. Většinou tantrický sex hledají muži a to za účelem prodloužení prodloužení pohlavního styku (z jejich strany), který považují v sexu za nejdůležitější. Ježe spojení muže a ženy je považováno za závěrečnou část tantrického milování a v okamžiku, kdy k ní přistupujete vlastně říkáte, "za chvíli budeme končit". Pravdou je , že pro mnoho lidí může být dost podstatné, že se tato doba dá z 5 minut prodloužit i na 50 minut. Tantrické milování začíná prvním pohlede, dotekem, polibkem, pohlazením, pokračuje laskáním, vzrušováním, drážděním někdy až k prvnímu orgasmu. Vlastní tantrické spojení za účelem dosažení stavu, kterému se říká "jízda na vlnách rozkoše" je až tou pomyslnou třešničkou na tantrickém dortu.

Dobrou zprávou je, že se k tomu dá dospět a dá se to naučit. Tou horší zprávou je, že neexistuje žádný kurz nebo příručka "Tantrickým mistrem snadno a rychle" a k této změně dospějete jen dlouhým, ale nádherným mnohaletým procvičováním. Prostě nic není zadarmo a tady vám peníze v žádném případě k ničemu nejsou.

Pokud k milování a spojení muže a ženy změníte své dosavadní postoje, umožní vám to být při milování více kreativní a více než sebe vnímat partnera. Spojení výše uvedených tantrických a sexuálních technik vám může pomoci prodloužit a hlouběji prožívat intenzivnější sexuální rozkoš. Budete lépe ovládat ovládat své tělo a mysl a získáte lepší kontrolu nad svými sexuálními prožitky. Tantrické sexuální techniky vám umožní více poznat potřeby vašeho partnera, lépe a na vyšších úrovních se s ním spojit a společně se učit prožívat milování na úrovních, které jste dříve nezažili.

Tantrické milování

Tantrické milování je totiž především o dávání a přijímání, o uspokojování potřeb toho druhého a pak teprve o uspokojování potřeb svých. Je o prožitku a prožívání vnitřních pocitů a vzrušení. Je o sexuální meditaci a přiblížení se sexuální extázi.

Jsem přesvědčen, že pro většinu lidí by změna životního stylu, zaměřená na tantrický přístup k sexu, vedla k celkové životní změně. Tuto změnu by pak lidé ocenili především v běžném osobním životě. Zájem o tantru dnes má nádech něčeho tajemného, erotického, mnohdy pobuřujícího a za hranou obecně přijímaného a tolerovaného. Jenže, podívejte se na vztahy moderních lidí a položte si otázku, zda to dnešní "normální" je o tolik lepší a úžasnější, než to pradávné a dnes už jen obtížně udržované.

Nemusíte být hned přímo "tantriky", ale zájem o tantrický životní styl vám může pomoci přinést do života změny, které mohou být příjemné nejen v oblasti vašeho sexuálního života. Některé tantrické sexuální techniky vám změní pohled na dotek, něhu, lásku, sexuální spojení, milování a umožní vám delší vydrž a hlubší prožitek zakončený intenzivnějším orgasmem. V tantře to však není to nejdůležitější. Změní vám pohled na život, na vztahy, na běžné prožívání každodenních radostí a starostí. Znalost tantrických sexuálních technik a změna vašeho přístupu k milování vám dá šanci vstoupit do stavu rozšířeného vnímání při milování a prožívání blízkosti na zcela jiné úrovni. Dá vám šanci mít vzrušení pod vaší kontrolou a prožívat ho dlouho a hodně jinak. Jenže k tomu je potřeba dát se tantrickou cestou a ta je dlouhá. Kdo na ni nastoupí brzy zjistí, že není "tantrik", ale hledající na cestě tantrického přístupu k životu, partnerovi i lidem. 

O tom, jak na to, je vlastně celý web www.milovani.cz nebo www.kamasutra.cz.

 

Článek bude pokračovat ....

Štítky: