Jste zde

Pomůcky pro anální sex

Pomůcky pro anální sex

Volné pokračování článku "Anální sex".

Pro anální sex je možné využít řadu pomůcek, které jsou pro dráždění této oblasti přímo navrženy. Pro experimentování s análním sexem a pomůckami rozhodně není vhodné využívat nějaké provizorní náhrady například ve formě dřevěných kolíků, lahví od nápojů nebo ovoce. Když už se rozhodnete, tak si pořiďte bezpečnou sexuální pomůcku z kvalitního a zdravotně nezávadného materiálu.

Anální sex by měl být chápán spíše jako zpestření sexuálního života, ne jeho náplň! Podobně je tomu s použitím análních sexuálních hraček v rámci análního sexu. Rozhodně nespěchejte. Sexuální pomůcky jsou opravdu jen pomůcky. Bez navození vzrušení je jejich předčasné použití většinou nepříjemné až bolestivé. Proto raději v rámci milostné předehry před pomůckami použijte citlivé a jemné prsty, nejlépe v latexových rukavicích nebo s prstovými návleky a hodně lubrikantu.

Speciálních erotických pomůcek, určených pro anální sex, je dnes velký výběr. Kromě klasických análních kolíků, vibrátoru nebo didel, se prosadily i anální kuličky, anální řetězy a další pomůcky pro anální nebo současnou análně vaginální stimulaci.

Vhodné a nevhodné anální sex pomůcky

Pokud s pomůckami pro anální sex začínáte experimentovat, pak je rozumné zůstat při zemi a začít s těmi nejjednoduššími. Ne všechno, co jste možná okoukali z pornografických filmů nebo si vysnili se dá v praxi používat. Především zrazuji od jakýchkoli improvizací s náhražkami a různými domácími udělátky, které mohou být až životu nebezpečné. Když začínáte, je vhodné vědět, že pro anální stimulaci se nehodí všechny sexuální pomůcky, které jsou jinak vhodné pro jiné způsoby stimulací při sexu. Zvláště pružné nebo měkké pomůcky může být prakticky nemožné použít pro penetraci konečníku. Nejsou k tomu určeny a proto to s nimi ani nemusí jít. Možná se dají vyžít jinak, ale pro penetraci je potřeba, aby pomůcka byla natolik tuhá a pevná, že dokáže překonat anální svěrač, který je normálně pevně stažený a bezpečně uzavírá konečník. Měkkými a poddajnými sexuálními hračkami ho nepřekonáte. K tomuto účelu slouží pomůcky z pevnějšího materiálu ve formě análních kolíků, umělých penisů, análních vibrátorů nebo didla. Pro začáteční pokusy je proto vhodné moc neexperimentovat a vybrat pomůcku, která je pro první pokusy navržena. Bývá to pomůcka ve tvaru silikonového penisu s přírubou na konci nebo silikonového didla, které je možné upevnit na podložku. Tyto pomůcky pro začátečníky jsou dostatečně pevné pro penetraci a zároveň dostatečně měkké a hlavně bezpečné. Hlavně jsou zakončeny dostatečným rozšířením na konci, které brání zaklouznutí pomůcky do útrob a snadno se s nimi manipuluje.

Nepřežeňte to však s jejich velikostí. V případě análních pomůcek neplatí, že čím větší, tím lepší!!!!

Anální hračky s přírubami

Často se zdůrazňuje, že vše, co zavádíte do konečníku, má mít rozšířenou část, přírubu, která zabrání vniknutí celého předmětu ("nasátí do konečníku") . Nebojte se, konečník není pumpa, nic nenasaje. Samozřejmě, když má zaváděný předmět tvar, který se na jednom konci rozšiřuje a pak zase zužuje ke druhému konci a zasunete jej hlouběji, než po jeho nejsilnější část, může se stát, že zbytek pomůcky sám zajede dovnitř a pak ho nemáte za co vytáhnout. K podobné nehodě může dojít i pokud jej vložíte příliš hluboko. Při análním sexu se používají lubrikanty a ty zajistí kluzkost pomůcky i tehdy, když by bylo lepší ji bezpečně udržet v ruce.

Vyjímat lubrikovaný předmět z konečníku pak nemusí být zrovna snadné.

Rozšířené příruby na funkci pomůcky nic nemění, jen se dají lépe uchopit a také lépe vytáhnout. Rozšířená zakončující část prakticky zabrání zajetí pomůcky do konečníku. V případě, že se vám však taková nepříjemnost přihodí, nejdůležitější je nepropadnout panice. Hlavní úkol konečníku je vytlačovat stolici ven z těla. Poradí si tedy i s vaší pomůckou. Musíte jen trochu zatlačit, jako když jdete vykonat potřebu a pomůcka by měla vyjít sama. Pokud se to však nepodaří ani po několika pokusech, nezbývá než vyhledat lékaře a svěřit se do jeho rukou..... Počítejte ale s tím, že se váš příběh zapíše zlatým písmem do kroniky oddělení a neujde zájmu i dalších lékařů v nemocnici...

Anální kolíky

Můžete si koupit nejrůznější rozměry a tvary. Většinou jsou vyrobeny z pružného materiál, někdy podobnému tužšímu želé. První nákup většinou svádí k tomu, aby se objednalo něco "pořádného" Pozor však na "velké oči". Anální kolíky tvarem klamou a nakonec zjistíte, že "běžná velikost" může být pro začátečníka až moc velká. Proto při prvním nákupu začínejte s nejmenší velikostí, s kolíkem tloušťky asi jako palec. Napoprvé určitě nekupujte prostřední nebo dokonce největší velikost.

Nafukovací kolíky a vibrátory

V sexshopech se dají koupit i nafukovací kolíky, které snadno zavedete a pak opatrně nafouknete na větší průměr. Při jejich použití hlavně mějte rozum!!!!!

Umělé penisy

Při pomyšlení na zavedení umělého penisu do konečníku se už podlomila kolena nejednomu submisivnímu muži i ženě (podřízený, podřizující se člověk) ... Dejte pozor na úhel, pod kterým do konečníku pronikáte - chce to trochu cviku, jinak zavádění může nepříjemně bolet a hrozí reálné nebezpečí zranění.

Vroubkované předměty

Vroubky při zasunování i při vytahování vyvolávají u některých lidí vzrušující pocit. Vždy začínejte s jemným vroubkováním a po zkušenostech se postupně můžete pokročit ke kolíkům s hlubšími vruby. Většinou jsou pružné, což usnadňuje jejich použití.

Vibrující anální vajíčka

Jedná se o malé plastové vibrátory ve tvaru vajíčka, které mají uvnitř vibrující patronu. Pomocí kabelu jsou spojeny s ovládačem. Při vyjímání vibrujícího vajíčka dávejte pozor, aby se kabel nepřetrhl. Jako prevenci i jako dobrou a rozumnou ochranu přístroje i vás, je možné vibrační vajíčko před použitím vložit do kondomu a po použití ho vytahovat za konec kondomu. Pro vkládání i vyjímání samozřejmě platí všechna pravidla jako pro anální sex nebo použití vibrátoru. Nespěchejte a dávejte pozor na bolest a možnost zranění svěrače.

Anální kuličky

Jedná se o malé kuličky na šňůrce. Pro některé muže i ženy je jejich zavádění a vytahování příjemné. Mezi výrobky jsou velké rozdíly a ne všechny pomůcky jsou bezpečné. Poranění může vzniknout od ostrých hran nebo se některé nekvalitní výrobky mohou při použití i rozpadnout nebo roztrhnout. Kvalitnější anální kuličky jsou z nerezové oceli, masivní mosazi, gelu, plastu nebo umělého skla. Jsou kvalitnější, bezpečnější, snadněji se udržují, jsou však i cenově náročnější.

Anální zrcadla

Do seznamu je možné zahrnout i anální zrcadla. Je to pro ty lidi, kteří "potřebují" do konečníku nahlédnout pomocí zrcadel, které jinak používají gynekologové při vyšetřování ženské pochvy. Nástroj je většinou kovový, nerezový nebo z lékařské oceli a má dvě ramena, která se zasunou dovnitř a postupně roztáhnou konečník. Rozhodně to však není pro začátečníky. Než zrcadla vyzkoušíte v praxi, dejte si dostatek času na vyzkoušení jiných análních praktik. Tato sexuální pomůcka se pro nelékařské potřeby vyrobí z průhledného plexiskla. Podobně použít by se dala i vyšetřovací sonda z průhledného plastu ve tvaru kužele.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)

Štítky: