Jste zde

Dárek bratrovi nebo sestře, kamarádovi nebo kamarádce DP 13

Dárek bratrovi, nebo sestře, kamarádovi nebo kamarádce

Dárkový poukaz

Balíček pro jednu osobu je zaměřen na odpočinek, relaxaci a svalové uvolnění pomocí INFRAČERVENÉHO TERMÁLNÍHO SYSTÉMU a detoxikaci organismu pomocí ájurvédských technik zaměřených na lymfatický systém. Při procedurách využíváme kombinaci infrasauny SALUS a ájurvédské masáže poloviny těla, nebo lymfatické masáže poloviny těla. Místo infrasauny si zájemci o ájurvédu mohou vyzkoušet parní bylinnou lázeň Bylinka.

Jedná se o ucelenou kombinaci procedůry potní s hlubokým prohřátím a relaxačních technik z obasti ájurvédy, nebo lymfomasáží. Doba trvání procedur cca 3 hodiny a více.

Na chvíli se posadíte do Čajovny U Lazebníka, kde nad šálkem čaje projdeme Váš relaxační program a Vy se dovíte, co Vás čeká a jak den prožít co nejpříjemněji. Čaj podpoří následnou potní proceduru, kterou je pobyt v infrasauně SALUS. Vlastní pobyt v infrasauně trvá cca 30 až 40 minut při teplotě 60°C (doba záleží na Vašem pocitu).

ZNÁMÉ TERAPEUTICKÉ ÚČINKY INFRASAUNY A BYLINKY
* Zvyšuje rozpínavost tkáně.
* Ihned snižuje ztuhlost končetin, kloubů a zad.
* Snižuje svalové napětí.
* Mírní bolesti.
* Stimuluje krevní oběh.
* Působí při léčbě chorobných zánětlivých procesů kůže.
* Je vhodným doplnkem pro redukci váhy. Tělo zde za 30 minut spálí až 600 cal.
* Součást přípravy sportovců před i po zátěži. (testováno na OH v Atlantě)
* Účinná relaxace a regenerace organismu.

Po infrasauně, nebo Bylince následuje sprcha vlažnou vodou a odpočinek cca 15 až 20 minut. Po sauně je nutné pít a proto Vám připravíme čaj, minerální vody, nebo vitamínový nápoj.

Po odpočinku a zklidnění následuje ájurvédská olejová masáž poloviny těla za použití horkých esenciálních olejů. Masáž trvá o něco více jak jednu hodinu.

Ájurvédské masáže patří mezi hluboce relaxační masážní techniky a ovlivňují tělo i mysl masírovaného. Z těchto starých ájurvédských procedur se vyvinula většina dnes používaných masážních a relaxačních technik. V relaxačním centru Lazebník šenovský provedu tyto techniky tak, jak jsou pojímány v Nepálu.

Ve skratce o ájurvédské masáži poloviny těla
V tomto balíčku jsou techniky více zaměřeny na relaxaci a povolení napětí, těla i mysli a uvolnění a rozproudění lymfatického systému těla.

· První část masáže je zaměřena na zklidnění a ztišení. Masírovaný leží na zádech, přikrytý. Masáž začíná zklidněním dýchání a aromaterapií za použití esenciálního oleje, který se nanese na oblast hrudníku a ramen. Masér si sedne za hlavu masérovaného a zklidní sebe a masérovaného. Pak následuje jemná masáž hlavy s uvolnění lymfatického systému hlavy, krku a horní poloviny těla. Masážní techniky jsou jemné, používá se směs přírodních esenciálních olejů. Cílem je uvolnit napětí a stres a ztišit mysl. Masáž pokračuje tlakovou masáží nohou s cílem uvolnit svalové napětí a pomcí stimulace reflexních bodů ovlivnit funkci vnitřních orgánů a energetických drah. Masírovaný může v této části masáže usínat. Neměl by se tomuto pocitu bránit, měl by jej v klidu přijímat. Masáž hlevy a nohou trvé přibližně 1/2 hodiny.

· Druhá část masáže je zaměřena na uvolnění zadní poloviny těla. Masírovaný se položí na bříško, a masér ho přikryje. Následuje odblokování zad, masáž energetických bodů na zádech, tlaková masáž oblasti okolo páteře. Po uvolnění křížové oblasti zad následuje jemná celková masáž zad s přechodem na ruce. Vlastní masáž rukou je prováděna z boku, masér při ní sedí. Propojení horní poloviny těla je prováděno kruhy přes ruku, rameno, páteř, oblast křížů, hýždě a zpět na ruku. Jedná se o jemnou zklidňující techniku, která uvolní mysl i svalové napětí obou polovin horní části těla. Následuje propojená celková masáž zad, hýždí, pak masáž nohou. Masáž je ze zadní strany zakončena pomalými dlouhými tahy přes celé tělo pro uvolnění a zklidnění. Pro vyrovnání energií položí masér levou ruku na srdeční oblast a pravou ruku na křížovou oblast zad. Po celkovém zklidnění je masírovaný zabalen do prostěradla, přikryt a odpočívá.

Po masáži budete odpočívat. Na konci procedur pokračuje intenzivní pitný režim. Připraveno je malé občerstvení.

Věřím, že takto strávený čas relaxace Vám přinese odpočinek a obnovu sil.

REKAPITULACE:
Poukaz obsahuje:
- služby jsou v jednom relaxačním dnu
- potní proceduru v infrasauně SALUS pro jednu osobu
- aromaterapii,
- ájurvédskou masáž poloviny těla pro jednu osobu,
- čaje, občerstvení.
- pobyt trvá více jak 3 hodiny v jednom relaxačním dnu.

Cena: 800,-Kč