Jste zde

DOTAZ: "Je možné, aby ženu vzrušoval jen muž kterého miluje?"

DOTAZ: "Je možné, aby ženu vzrušoval jen muž kterého miluje?"

Dobrý večer.
Mám otázku, nad kterou docela dlouho uvažuji a snažím se najít odpověď. Žena, kterou miluji (a ona mě) mi tvrdí, že ač měla více sexuálních partnerů, tak nikdy nezažila žádné sexuální vzrušení, orgasmus, nic. Její první partner jí sexuálně využíval a využíval její nezkušenosti, aby na ní praktikoval vše, co našel na porno stránkách. Ona si myslela, že je frigidní a proto ho to nechala zkoušet, ale nikdy se jí nestalo, že by se vzrušila. Poté měla další sexuální partnery, ale vždy ve vztahu, kdy jí kluci měli jako sexuální hračku (tak o tom mluví).

Se mnou dosahuje dosahuje více jak pěti různých orgasmů a sex si užívá. V jedné knize věnované psychologii jsem se dočetl, že existuje psychická porucha u žen, která se projevuje i fyzicky. Žena není schopná se vzrušit a při sexu si "užít", pokud necítí silné pouto k partnerovi (lásku). Je to vůbec reálné, aby takováto žena při sexu nic necítila a dokázala vše prožít až s člověkem, ke kterému cítí lásku?
Děkuji za odpověď a hezkou noc :)

POZNÁMKA
Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://kamasutra.cz/contact.
Poradna sexuologa 2018.


 

ODPOVĚĎ na otázku "Je možné, aby ženu vzrušoval jen muž kterého miluje?"

Dobrý den.
Děkuji za Váš dotaz a za důvěru.

ANO, možné to je. Sice se bude opravdu jednat o "poruchu", jak píšete, ale o poruchu, kterou bych nedoporučoval léčit...

Psychická blokace při sexu, o kterém by se spíš než o sexu dalo hovořit jako o sexuálním zneužívání, může vyvolat obrannou psychickou reakci, která ženu odpoutá od toho co se děje. Žena pak sexu opravdu nemusí zažívat pocity vzrušení a už vůbec ne takového, které by mělo šanci přerůst ve vyvrcholení. Neznám podrobnosti toho, jak probíhal její sexuální život, ale myslím si, že jí můžete věřit to, co Vám říká.

Je opravdu krásné, že jste ji z jejího psychického bloku dokázal uvolnit. Není to až tak samozřejmé a mnoho "zneužívaných" žen pak má s milováním problémy na celý život. Především se však snažte o to, aby tomu tak bylo i v budoucnosti. Další zklamání by nemusela ustát a pak by se její důvěra v muže mohla zcela uzavřít. Je úžasné, že Vás miluje natolik, že se uvolnila ze svých dřívějších bloků, komplexů a traumat, které jí nedovolovaly prožívat fyzickou lásku naplno.

Doporučuji však s ní její staré sexuální problémy nerozebírat. Pokud nezačne sama, věnujte se současnosti, nevracejte se do minulosti. Pokud začne sama o svých dřívějších problémech mluvit, nechte ji, ať se "vypovídá", nesnažte se však jít do hloubky, mohlo by se stát, že se ve svých vzpomínkách "zacyklí"... To by rozhodně neprospělo ani jí, ani Vašemu vztahu.

Děkuji Vám za Vaši důvěru.
S úctou administrátor webu www.milovani.cz.