Jste zde

Erotická hra "Člověče nezlob se"

Erotická hra "Člověče nezlob se"

Volné pokračovaní článku "Hry s erotickým podtextem - erotické hry".

Představovat hru "Člověče nezlob se" by asi bylo zbytečné. Hrají ji děti, rodiče s dětmi i dospělí mezi sebou. Je to hra pro celou rodinu, napříč generacemi. Je jednoduchá a zábavná...

Její erotická varianta vychází z klasického "Člověče nezlob se". Stačí si ji od dětí zapůjčit - a trochu upravit její pravidla. Erotická varianta se hraje samozřejmě o fanty!

Vzhledem k tomu, že hru je možné hrát ve dvou a více lidech, můžete si stanovovat pravidla, která budou přijatelná pro všechny. Čím více lidí hru hraje, tím bude zajímavější a napínavější. Samozřejmě, také se zvyšuje pravděpodobnost, že dáte fant častěji, než by jste si přáli. Proto je vhodné mít stanoveno, kolik fantů má každý účastník hry mít. Bude to pak spravedlivé!!!

Nejjednodušší úprava pravidel spočívá v tom, že když někoho "vracíte na začátek, mimo hru", tak musí dát navíc ještě fant. Další zpestření může být v úkolech, které musí ostatní plnit v okamžiku, když se některému hráči podaří dát svoji figurku do "chlívku". Prostě si můžete pravidla upravit tak, aby hra byla co nejzábavnější.

Existuje i možnost, že si zakoupíte přímo variantu erotické hry "Člověče nezlob se". Ta pak má svá vlastní pravidla. Například některé body nebo úseky na cestě figurky do "chlívku" jsou spojeny s úkoly pro toho, kdo na ně se svou figurkou vstoupí. Většinou se jedná o nějaký úkol, který je nutné splnit nebo za něj dát fant. Originální erotické varianty hry "Člověče nezlob se" mají svá pravidla a mohou se podle autorů od sebe lišit.

Hra má své vítěze a své poražené. Proto tyto hry počítají i s odměnami pro vítěze a úkoly pro poražené.

 

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)