Jste zde

Erotické hry v partnerském životě

Erotické hry v partnerském životě

Hlavní téma: "Hry s erotickým podtextem - erotické hry".

V partnerském životě přináší změnu, osvěžení, nové dimenze společného života nebo erotické "milostné předehry". Naruší se klasický stereotyp. Obnoví se erotické představy a touhy, které partneři znali na počátku svého vztahu. I přes zub času, který na jejich tělech dlouhodobé partnerské soužití, nadváha nebo pozůstatky po těhotenstvích logicky zanechalo, jim dopřeje nové pohledy na partnera nebo partnerku. Ony ty pohledy i po letech mohou být stejně erotické, jako byly dříve. Vůbec nemusí být na závadu něco podobného prožívat znovu.

Jedná o hry, které umí navodit příjemnou náladu, jsou zábavné a také i trochu "lechtivé". Umožní přidat i trochu napětí, vzrušení i skoro zapomenuté erotiky, kterou si partneři často nedopřávají.

Erotické hry mohou v partnerském životě dokonale rozbít stereotyp běžného každodenního života a udržet mezi partnery jiskru, jaká přeskakovala v době, když se poznávali a toužili po sobě každý den. Nemusí se přitom jednat jenom o hry přímo erotické. Klidně to mohou být aktivity které jen probudí představivost a navodí situace, po kterých se touha po erotice dostaví sama...

Pod článkem se postupně budou objevovat nápady, kterými si partneři takové situace mohou i po letech společného života snadno navodit. Pro začátek uvedu tu, ke které není potřeba opravdu nic, by zatížilo rodinný rozpočet. Právě naopak - taková hra může připomenout, že dříve toho nebylo potřeba mnoho a čím méně toho bylo, tím To bylo zábavnější a více vzrušující.

Partnerský striptýz

S léty se na tuto vzrušující partnerskou zábavu zapomíná stále více a více... Je to také proto, že partneři mají pocit, že se to něco takového už moc nehodí a že vlastně už není co ukazovat protože se už "dokonale" znají. Rozhodně to není pravda a tato jednoduchá erotická hra na svádění vám to potvrdí. Striptýz vyhledávají především muži, ale jako diváci. Smutné je, že s léty je pro ně atraktivní spíše pohled na cizí ženu než na vlastní. Je však chybou žen, že svého muže po čase přestanou svádět a že svým tělem a odkládáním oděvu přestanou lákat k erotickým hrám a sexu. Některé sklouznou až k tomu, že si myslí, že "když TO chce, tak ať si mne alespoň svlékne"...

Přitom striptýz ženám dovolí naprosto přirozeně předvést nejen své vnady, ale také nejnovější kolekci erotického prádla, pro kterou by jinak žena musela hledat pozornost partnera jinou formou. Takový povedený striptýz s erotickým prádlem se může pro muže stát i inspirací pro dárek k narozeninám nebo na Vánoce pod stromeček.

Muži to se striptýzem většinou nepřehánějí ani na počátku vztahu. Rádi se podívají, to ano, ale že by se měli eroticky svlékat i oni? Obávám se, že se domnívají, že pánský striptýz se ženám nelíbí. Ale to je velký omyl a mnohý muž by byl možná velmi překvapen, jak se ženy dokáží rozparádit na "párty pro ženy", kde pánský striptýz často bývá jedním z překvapení večera. Proto i mužům doporučuji vyzkoušet, co s jeho ženou udělá, když se před ní svlékne "jinak", než "jako vždy"...

Erotické hry v partnerském životě prostě nejsou ničím, co by s léty muselo vymizet z partnerské erotiky. Právě naopak je lze jen doporučit.

 

Články s podobou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)