Jste zde

Partnerská hra "Sexy foto na veřejnosti"

Partnerská hra "Sexy foto na veřejnosti"

Hlavní téma: "Hry s erotickým podtextem".
Pokračování článku "Erotické hry v partnerském životě".

Vzrušení může mít mnoho podob. Nemusí se přitom jednat zrovna o vzrušení sexuální aby vás dokázalo nadchnout tak, že ho budete vyhledávat jako "adrenalinový sport". Fotografování na veřejnosti bez oblečení nebo alespoň s částečným obnažením těla mezi takové adrenalinové zábavy bezesporu patří.

Jde o to pořídit si erotickou fotografii v prostření veřejného prostoru a přitom se nedostat do problémů. Pokud si myslíte, že je to snadné, pak se opravdu mýlíte. vyžaduje to nejen dostatek odvahy, ale často i hodně štěstí. takovéto sexy fotografie na veřejnosti jsou pak vzpomínkou na nevšední dobrodružství kterého jste se s partnerkou nebo partnerem zúčastnili. Tak jak si jiní fotí památky nebo selfíčka u nich, tak si tito lidé fotí erotické fotografie u památek nebo na místech která navštívili. Samozřejmě jde o to, aby na těchto místech byli více nebo méně odhaleni.

Jedná se o určitou formu exhibicionismus, o tom nemůže být žádných pochyb. Navíc je potřeba hodně odvahy a štěstí... Odměnou je vzrušení a adrenalin, který jen tak při jiné činnosti nezískáte.

Pokud chcete společné odhalené foto, stačí jednoduché vybavení pro pořízení selfíčka. V dnešní době úplně stačí chytrý telefon a případně jeho držák díky kterému bude fotka z relativně větší dálky a tedy i "komplexnější".

Takováto forma exhibicionismu na veřejně přístupných místech vás ovšem může dostat do problémů. Každá země má na nahotu nebo i částečnou nahotu na veřejnosti jinak tolerantní pohled. Když nebudete dost "rychlí", může vaše zábava končit i na služebně policie nebo můžete dostat "nakládačku" od ortodoxních odmítačů nahoty na veřejnosti.

Proto musíte být opatrní a být si vědomi toho, že se pohybujete na "tenkém ledě" a že vaše touha po vzrušení může mít i nepříjemné důsledky.

Pokud vás taková zábava vzrušuje a vy po takových sexy adrenalínových fotkách toužíte, bude vám každý snímek odměnou...

Takovouto hru můžete hrát i se svými přáteli. Samozřejmě to musí být lidé kteří smýšlejí podobně jako Vy. Další vzrušení pak prožijete při společném prohlížení Vašich sexy fotografií pořízených na veřejných místech.

Pokud opravdu toužíte zjistit, jak moc vás sexy fotografování na veřejných místech naplňuje, doporučují začít tehdy, kdy na nich budete sami nebo alespoň "skoro sami". Možná bude nejrozumnější začít někde v přírodě...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje