Jste zde

Felace - jazykem po penisu nahoru a dolů

Felace - jazykem po penisu nahoru a dolů

Hlavní téma: "Felace - uspokojování muže ústy".
Volné pokračování článku "Felace - techniky orálního sexu pro muže".

Tato technika felace by se klidně mohla zařadit mezi techniky olizování penisu. Pokud se však provádí cíleně, jako samostatná, každý muž Vám řekne, že je TO o něčem jiném...

Zařazuje se ve chvíli, kdy už je muž silně vzrušený a kdy už při felaci prožil řadu krásných a vzrušujících pocitů. Pokud je správně provedena, tak je pro muže novým a velmi silným podnětem vzrušení.

Ideální je pro ni taková poloha, při které  muž stojí nebo sedí v křesle a žena je pod ním. Důležité je, aby byl možný a snadný oční kontakt mezi mužem a ženou. Právě při něm si muž "užívá" představy, že právě takové laskání se ženě líbí a je hrdý na to, že ho umožňuje. Proto je důležité aby na sebe muž a žen pohodlně viděli. Že je to "splněný dívčí sen"  může muž usuzovat z přístupu ženy a jejího "nadšeného" výrazu tváře. Tento "výraz ve tváři" žena samozřejmě musí mít, protože pohled na znuděnou ženu by moc nesvědčil o nadšení se kterým mu techniku provádí. Můžete to považovat za takovou hru mezi ženou a mužem, ale většina mužů tomu věří a mnohé ženy si této techniky opravdu užívají.

Jak již bylo řečeno, žena sedí nebo klečí pod mužem a olizuje jeho penis nahoru od šourku až po žalud. Musí sedět nebo klečet pohodlně, aby  techniku mohla provádět delší dobu a přitom se neunavila.

Olizování penisu provádí plochou jazyka, jako by olizovala zmrzlinu nebo nanuk. Když se dostane až k žaludu, zasune ho do úst a jazykem plošně podráždí oblast oblast spodní části žaludu a uzdičky pod žaludem, které se říká frenulární zóna. Žalud má v ústech a jazykem plošně nebo jeho kmitáním laská nejcitlivější část penisu. Takováto stimulace trvá jen chvilku a poté žena při svírání rtů jazykem žalud vytlačí z úst a vrací se zpátky dolů, ke kořeni penisu. Při cestě zpět se penisu dotýká jen špičkou jazyka kterou penis kopíruje shora dolů. Také se penisu při cestě dolů může dotýkat jen rty. Vlastě střídá několik způsobů kontaktu úst, rtů a jazyka a to pro muže znamená, že během jednoho "cyklu" zažije několik různých pocitů a dráždění. Když dojede dolů ke kořeni penisu a k šourku, techniku opakuje.

Je potřeba naučit se to provádět plynule a pokaždé stejně!

Rukama se může muže držet za hýždě a hladit mu je. Nic nepokazí, když jednou rukou penis přidrží tak, aby ruka nepřekážela technice olíznutí.  Ve závěrečné fázi pak penis může rukou i naklonit, aby snadněji mohla pojmout žalud do úst.

To nejdůležitější a pro muže nejvzrušivější je však pohled na ženu, která se na něho celou dobu dívá se vzrušením, oddaností a neutuchajícím nadšením!!!

Muž se samozřejmě nebude dívat pořád, občas se prohne vzrušením a mnohdy i zavře oči slastí. Ale když se podívá dolů, vidí do očí ženy, která by pro něj udělala první, poslední a taky to dělá!!! Právě ten pohled na ženu, která z mužovy tváře nespustí oči je pro muže mimořádně silným podnětem vzrušení!!!

Prostě tato technika je jiná i v tom, že si hraje s představami muže a dává mu poznat jaké to je když ho žena "zbožňuje".

Je to tak trochu hra, ale muži ji hrají velmi rádi.

 

Další články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje