Jste zde

Felace penisu bez erekce

Felace penisu bez erekce

Hlavní téma: "Felace - uspokojování muže ústy".
Volné pokračování článku "Felace - techniky orálního sexu pro muže".

Pokud žena chce muže překvapit nebo chce iniciovat milování netradičním způsobem, může začít tím, že bez jakékoli jiné milostné předehry vloží jeho penis do svých úst.

Felace totiž můžete klidně začínat ve stavu, kdy je mužův penis bez jakýchkoli známek erekce. Pro ženu i pro muže může být takovýto začátek milostné předehry nebo orálního milování mimořádně vzrušující. Žena vezme mužův penis do úst a vnímá, že muž je v tomto okamžiku bez jakýchkoli známek vzrušení. Pokud muž není obřezaný nebo předkožka žaludu není stažena přes žalud, vnímá nejen měkkost penisu, ale i kůži předkožky. Od této chvíle penis ponechává  ústech a nedovolí, aby ústa opustil. Je to jak pro ženu, tak samozřejmě i pro muže nový pocit. Pokud muž nemá problémy s erekcí, velmi brzy ho takovéto situace vzruší. Žena vnímá, jak penis v jejích ústech zpevňuje, jak se zvětšuje a případně jak se žalud začíná vynořovat zpod předkožky. Obnažení žaludu může napomoci špičkou jazyka. Vzrušení muže podpoří techniky sání a kroužení jazykem.

zajímavou a neméně vzrušující variantou je technika, kdy žena nevzrušený penis muže vezme do úst a ponechá ho v ústech v naprostém klidu. Oba pak vnímají jak vzrušení muže podporuje už samotný fakt, že žena penis vložila do úst. Tato varianta patří mezi erotické představy mužů a někdy i žen. Jemně naznačuje co bude dál... Penis v ústech ženy je pro muže nesmírně silný podnět a vzrušení a nástup erekce pak oba vnímají naprosto jinak než při "běžné" milostné předehře.

 

Další články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje