Jste zde

Masáž a odblokování krční a hrudní páteře KM 03

Masáž a odblokování krční a hrudní páteře

Speciální masáž zaměřená na odblokování krční a hrudní páteře, bolesti ramen, krku a hlavy

Masáž uvolňuje strnulou šíji a ramena, pomáhá odstranit bolesti hlavy.

V mé masérské praxi se dennodenně setkávám s lidmi, kteří trpí bolestmi hlavy, ztuhlou a bolavou šíjí a rameny. Příčinou těchto "trápení" může být sedavé zaměstnání, práce s počítačem, časté jízdy autem, klimatizace, stres, vadné držení těla, tělesná námaha apod.
V těchto případech je nutné zaměřit se cíleně na původce těchto obtíží - obyčejně zablokovanou krční páteř. Říká se, že až 80-90% všech bolestí hlavy je způsobeno právě zablokovanou krční páteří. Užíváme různá analgetika, s problémem chodíme k lékaři, kde trávíme kopu času a výsledky jsou často neuspokojivé. Z mé praxe vím, že tento problém se dá ve většině případů odstranit právě masáží zaměřenou na odblokování krční páteře.

K odblokování krční páteře používám ájurvédské techniky podobné jako při základní ájurvédské masáži. Vše je směřováno k důslednému uvolnění bloků páteře a celkovému uvolnění. Proto se využívají i prvky akupresury a horké esenciální oleje. Podle potřeby se masáž provádí v sedě, nebo v leže. Vlastní odblokování krční páteře je prováděno vždy v sedě po ájurvédské masáži zad a nohou.

Masáž trvá jednu hodinu. Po masáži je potřeba odpočívat.

 

CENA 400,-Kč