Jste zde

Polohy pro techniky stimulace pomocí nohou

Polohy pro techniky stimulace pomocí nohou

Volné pokračování článku "Footjob - masáž pohlaví pomocí nohou".

Oba partneři leží nebo sedí ve stejné rovině

Tato poloha se považuje za polohu "klasickou" která se používá při sexuálních hrátkách k zaujetí partnera nebo partnerky. Je to také určitá šance na změnu v masturbačních technikách.

Oba partneři leží na posteli nebo na podlaze proti sobě. Oba mají nohy mírně roznožené a nohama jeden partner stimuluje druhého. Například žena může muže hladit nohou nebo nohama na přirození, vzrušit ho a naladit pro další sexuální aktivity. Ve stimulaci se mohou střídat a masturbovat tak postupně jeden druhého. Současná masturbace je sice možná, ale je pro oba náročná a dosáhnout při ní vyvrcholení je velmi málo pravděpodobné.

Další variantou je, že žena zezadu muže obejme nohama a třením plosek nohou o penis ho stimuluje. Tato varianta je sice na první pohled hezká, ale fyzicky je pro ženu nesmírně obtížná.

Podobou, snadnější variantou je, že partneři leží vedle sebe nebo vzájemně těly odkloněni. Většinou je to žena, která nohama stimuluje muže. Nejsnadněji to jde tehdy, když je od těla muže odkloněna o 90°. Fyzicky je to samozřejmě namáhavější, než jakákoli jiná masturbační technika.

V podobné variantě mohou partneři sedět proti sobě na židli nebo v křeslech. Tato varianta je často využívána na upozornění toho druhého, že o sex by byl zájem. Může se ovšem využít i k dosažení vyvrcholení, především u muže. Pokud partneři sedí v křeslech proti sobě, je to pro oba velmi pohodlné a mohou se tak vzájemně poměrně snadněji a cíleně vzájemně vzrušovat. Může to být i varianta vhodná pro zahájení milostné předehry v době když jsou oba ještě oblečeni a stimulaci oblasti pohlaví provádí přes oblečení.

Přijímající masáže nohama leží nebo sedí

Osoba, která přijímá masáž pohlaví nohama sedí nebo leží níž, než dávající partner nebo partnerka. Nejčastěji leží na podlaze, zatímco dávající partner sedí na pohovce, v křesle nebo na židli. Pomocí nohou stimuluje tělo a pohlaví masírovaného. Takováto forma masturbace pomocí nohou může být zajímavým zpestřením sexu. Často se však jedná jen o polohy přechodné, ve kterých se masturbace až k vyvrcholení většinou neprovádí.

Přijímající masáže nohama stojí nebo sedí

Podobně přechodnou variantou polohy pro masturbaci pomocí nohou je poloha, kdy přijímající partner stojí a dávající partner nebo partnerka sedí na židli, v křesle nebo okraji postele. Dávající partner nebo partnerka pomocí zvednutých nohou provádí masturbaci pohlaví. Opět se jedná spíše o techniku a polohu, která má za cíl navnadit toho druhého k sexuálním hrátkám. Dá se využít i pro navození vyvrcholení, ale jsou lepší a pohodlnější polohy a techniky jak vyvrcholení dosáhnout...

Masáže pohlaví pomocí nohou je spíš zajímavé zpestření milostné předehry. Může to být i určitý signál, že o milování je zájem...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje