Jste zde

Technika kontroly ejakulace PC svaly a dýcháním

Technika kontroly ejakulace PC svaly a dýcháním

Volné pokračování článku "Kontrola dýchání - základní předpoklad kontroly vzrušení a ejakulace" a článek "Metody a techniky oddalování ejakulace".

Kontrola ejakulace pomocí stažení PC svalů a zahájením dechových cvičení patří mezi základní tantrické techniky bez jejichž zvládnutí nelze dosáhnout žádného stupně tantrického mistrovství.

Základním pravidlem je, že pokud muž vnímá, že jeho vzrušení se blíží k hranici, za kterou se proces ejakulace již nedá ovládat musí zahájit techniku na její zastavení a oddálení. Okamžitě musí ukončit jakékoli další stimulace a zastavit kopulační pohyby lingamu v joni.

Penis by neměl zůstat příliš hluboko v pochvě, protože muž vnímá i jemné stahy pochvy a její teplo a to my mohlo stačit na další narůstání vzrušení, které by pak překonalo hranici za kterou se spustí samovolná nekontrolovatelná ejakulace.

Případné povytažení nebo vytažení penisu z pochvy provádějte velmi pomalu!!! Pokud je to možné, nemyslete při tom na pocity stimulace, ale najděte si něco mimo sex, na co soustředíte a odvedete svou pozornost. Jedna z doporučovaných technik je přitisknout jazyk na horní patro, hned za zuby a zaměřit svou pozornost na pocity, které toto technika vyvolá na jazyku a horním patru.

Ideální je, pokud penis zůstane v pochvě jen velmi mělce, pouze žaludem nebo tak do 1-2 cm uvnitř pochvy.

Zůstaňte naprosto bez pohybu a tím pádem bez stimulace penisu třením.

Zhluboka se nadýchněte a proveďte intenzivní stažení análních svěračů a PC svalů. Tuto techniku musíte mít samozřejmě dokonale nacvičenou, aby jste díky ní zvládli další proces zastavení a oddálení ejakulace.

Stále udržujte svoji mysl mimo vzrušující podněty v oblasti penisu, pánevního dna a varlat. Udržte odvedení pozornosti na pocity, tlaku jazyka za zuby na horním patru.

Zaměřit svou mysl na proces rozvedení sexuální energie z pohlaví a pánevního dna do oblasti křížů. Energii dále mentálně rozveďte po páteři do oblasti srdeční čakry nebo do hlavy a nechte ji odejít nejvyšší čakrou směrem vzhůru. Takto je možné provést transformaci sexuální energie do psychické, mentální a duchovní energie.

 

Po odeznění příznaků silného vzrušení a překonání pocitů vedoucích k ejakulaci, může postupného velmi pomalu začít s dalšími kopulačními pohyby, nebo obnovit penetraci.

Klidová doba transformace sexuální energie může být dlouhá od 10 sekund klidně až do jedné minuty. Nehlídejte stopky, vnímejte své pocity!!!!

Po celou dobu od okamžiku, kdy zastavíte kopulační pohyby až do doby, kdy je obnovíte musí být v klidu i žena. Hlavně nesmí provádět žádné vědomé stahy pochvy!!!

Techniky kontroly ejakulace vyžadují spolupráci ženy. Pokud žena nebude mít pochopení a muži nepomůže, muž nemá šanci kontrolu nad ejakulací proti sexuální energii ženy zvládnout!!! Žádný nácvik nebo provádění technik oddalování ejakulace se bez dokonalé spolupráce se ženou prostě dělat nedá. Nemyslete si tedy, že ženu překvapíte svým mistrovstvím!!! Vzpomeňte si na taoistickou představu mužské a ženské energie - energie ohně a vody. Když bude žena chtít, pak jí stačí několik cílených stahů pochvy a její sexuální energie vody uhasí váš udržovaný oheň ...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

 

(AK)(Z)