Jste zde

Poloha "Na koníčka" jako tantrická meditace

Poloha "Na koníčka" jako tantrická meditace

Hlavní téma: "Sexuální polohy".
Volné pokračování článků "Polohy pro penetrační vaginální sex" a "Polohy "Na koníčka"".

Naprosto jedinečná tantrická varianta sexuální polohy "Na koníčka", při které je žena nahoře, je její meditační forma, kdy se žena pohodlně usadí na mužův úd, urovná si stydké pysky tak, aby nebyly vtlačené dovnitř a najde si takový uhel, při kterém bude mít pocit maximálního proniknutí a maximální plnosti pochvy. Tato technika není nijak nová nebo "moderní". V dávných dobách se jí říkalo "Technika královen a konkubín" a patřila mezi základní znalosti o milování žen té doby.

Partneři si dopředu ujasní, že budou prožívat tuto meditační variantu a budou se v ní soustředit na pocity v pohlaví. Muž položí ruce na ženina stehna. Žena si ověří, že poloha nohou jí umožňuje delší klečení bez nutnosti změny polohy v průběhu meditace. Začnou společně dýchat.

Žena při nádechu sevře poševní svaly a mírně se nadzvedne. Sevřené svaly povytáhnou penis a intenzivně jej budou svírat a třít. Při návratu z nadzvednutí žena pomalu vydechuje a povoluje poševní svaly. Muž je naprosto v klidu a prožívá pocity na lingamu. Žena může vnímat velmi silné vlny pocitů a emocí v pánevní oblasti, silné prokrvení, teplo na stydkých pyscích a v pochvě.

Tuto techniku opakujete tak dlouho, až u muže vzrušení přeroste ve vyvrcholení. Pocity při orgasmu pak jsou intenzivní, pocitově jiné, meditační. Muž může procítit silné teplo a podněty v oblasti zad na křížové kosti, které se po páteři budou šířit směrem k hlavě. Jedná se o práci s vyššími stupni energie, ale je málo pravděpodobné, že se hned napoprvé podaří prožít tuto techniku s maximálním energetickým prožitkem. Pro ženu je přínosem posilování svalstva pánevního dna a posílení poševních svalů.

Některé ženy k tomu, aby muže přivedly k orgasmu nepotřebují naprosto žádný vnější pohyb. Soustředí se na stahy pochvy a snaží se stahování pochvy ovlivnit myslí tak, aby vznikal jakoby mírně rotační pohyb pochvy na lingamu, intenzivně jej svíral a "ždímal". Jedná se však o mistrovskou formu tantrického umění práce joni (ženský genitál) a vyžaduje od ženy dlouhodobé cvičení na fyzické úrovni a soustředění na psychické úrovni. Pro muže je však takovýto zážitek něčím naprosto výjimečným.

Je pravděpodobné, že při této meditační technice jako první prožije vyvrcholení muž. Pokud však při meditaci bude muž stejně pomalu a jemně laskat prsty ženin poštěváček, pak je možné, že žena při této meditační technice, kdy chce muži poskytnout maximální prožitek ze spojení, dosáhne orgasmu dříve než on. Projevy vyvrcholení a stahy pochvy pak většinou zakončí milování následným nebo časově skoro současným orgasmem i u muže.

Snadno se to píše, není však vůbec snadné stát se "mistryní tantrického umění" ovládání joni. Určitě však nebudete zklamáni průběhem, ani výsledkem takovéhoto milování. Tato forma meditační soulože, kdy je žena nahoře, umožňuje běžně půlhodinové (i delší) spojení a prožívání rozkoše jak ženou, tak i mužem. Je tedy ideální pro páry, které touží po dlouhém sexuálním spojení a v jiných polohách se jim to nedaří...

 

Poznámka:

Lingam = penis

Články s podobnou tematikou

(AK)(Z)(L)