Jste zde

Technika královen a konkubín 2

Technika posílení vaginální svalů

Technika královen a konkubín 2
 

Využití mužova údu pro posilování svalstva pánevního dna ženy

Naprosto jedinečná tantrická technika je, kdy se žena pohodlně usadí na mužův úd, urovná si stydké pasky tak, aby nebyly vtlačené dovnitř a najde si takový uhel, při kterém bude mít pocit maximálního proniknutí a maximální plnosti pochvy. Partneři si dopředu ujasní, že budou prožívat tuto variantu milování pro posilování svalstva pánevního dna ženy a případně i muže. Oba partneři se musí začít soustředit na své pocity v pohlaví. Muž položí ruce na ženina stehna a žena si ověří, že poloha nohou umožňuje delší klečení bez nutnosti změny polohy.

Začnou společně dýchat. Žena při nádechu sevře poševní svaly a mírně se nadzvedne. Sevřené svaly povytáhnou penis a intenzivně jej budou svírat a třít. Při návratu z nadzvednutí žena pomalu vydechuje a povoluje poševní svaly. Muž je naprosto v klidu a prožívá pocity na lingamu (penis). Žena může vnímat velmi silné pocity v pánevní oblasti, silné prokrvení a teplo na stydkých pyscích a v pochvě. Tuto techniku opakuje tak dlouho, až dojde u muže k vyvrcholení.

Pocity při orgasmu muže jsou pak velice intenzivní, pocitově ale jiné, spíše meditační.

Muž může procítit silné teplo a podněty v oblasti zad na křížové kosti, které se po páteři budou šířit směrem k hlavě. Jedná se o práci s vyššími stupni energie ale je málo pravděpodobné, že se hned napoprvé podaří prožít tuto techniku s maximálním energetickým prožitkem. Pro ženu je tato technika velkým přínosem pro posílení poševních svalů a svalstva pánevního dna.

Některé ženy k tomu, aby muže přivedly k orgasmu nepotřebují naprosto žádný vnější pohyb. Soustředí se na stahy pochvy a snaží se stahování pochvy ovlivnit myslí tak, aby vznikal jakoby mírně rotační pohyb pochvy na lingamu, intenzivně jej svíral a "ždímal". Jedná se však o mistrovskou formu tantrického umění práce joni (ženský genitál) a vyžaduje od ženy dlouhodobé cvičení na fyzické úrovni a soustředění na psychické úrovni.

Pro muže je takovýto zážitek něčím naprosto výjimečným. Pokud bude muž stejně pomalu a jemně laskat prsty ženin poštěváček, pak je dost pravděpodobné, že žena při této meditační technice, kdy poskytuje muži maximální prožitek ze spojení, dosáhne orgasmu. Jeho projevy a stahy pak většinou zakončí milování následným orgasmem muže. Snadno se to píše, není to však tak snadné se stát mistryní tantrického umění ovládání joni. Určitě však nebudete zklamáni průběhem, ani výsledkem takovéhoto milování. Tato forma meditační soulože, kdy je žena nahoře, umožňuje klidně půlhodinové (i delší) spojení a prožívání rozkoše na jiné úrovni jak ženou, tak i mužem.

 

(AK)