Jste zde

Zahájení vlastní masáže lingamu

Zahájení vlastní masáže lingamu

Hlavní téma: "Tantrická masáž lingamu"
Volné pokračování článku "Tantrická masáž lingamu - obecný popis techniky".

Masáž lingamu není pouze o technikách masáže, ale je také celkové filosofii nezištného dávání. Masérka si musí uvědomit, že se nejedná o erotickou masáž, ale o posvátnou masáž lingamu. A ta má svá pravidla a hluboké meditační a filosofické pozadí.

Teprve když vnímáte, že muž je na masáž lingamu připraven, opatrně na lingam položte ruce a zůstaňte v klidu. Poté chytněte kořen lingamu a jemně ho stiskněte. Rukou po lingamu pomalu a jemně přejíždějte nahoru a dolů. Zkuste při tom měnit ruce, ale tak, aby byl vás pohyb plynulý. Nespěchejte a dopřejte muže klidné dosažení dostatečné erekce. Masáž genitálu je pro muže velmi příjemná – umožní mu vnímat vaše dotyky s nebývalou intenzitou. Bude se moci naplno uvolnit a starat se pouze o svůj vlastní prožitek.

Vyšší citlivosti lingamu docílíte, když zlehka pomalu stáhnete předkožku. Dávejte pozor na to, zda muž se stahováním předkožky nemá nějaký problém. Jsou muži, kteří předkožku přes žalud ztopořeného údu nemohou přetáhnout vůbec nebo jen částečně. Pokud by se vám to podařilo násilím, bylo by to pro muže následně velmi bolestivé a masáž by asi bylo nutné ukončit. Pokud tedy předkožku přetáhnete zlehka a snadno, brzy zjistíte, že je to pro muže nejcitlivější místo na celém lingamu. Spojte palec a ukazováček kolem kořene penisu. Stáhněte předkožku a ostatními prsty a dlaní ji lehce přidržte u kořene lingamu. Kůže předkožky tak zůstane napjatá a můžete začít s masáží.

Na vrcholku lingamu se nachází přibližně stejné množství nervových zakončení jako na ženském klitorisu. Dalším centrem silných podnětů na lingamu je uzdička - tenký proužek kůže spojující kořen a hlavu žaludu. Je to velmi citlivé místo, které reaguje jak na tření, tak i na stisk a lehké chvění. Když budete chtít zintenzivnit masáž, zaměřte se právě na žalud. Můžete ho jemně masírovat prsty, hladit ho, vibrovat i zlehka mačkat. Při masáži se opatrně věnujte i oblasti uzdičky, která je také mimořádně citlivá.

  • Během tantrické masáže lingamu se často stává, že muž začne ztrácet a znovu nabývat erekci (v podstatě bez jakéhokoli zjevného důvodu). Je to normální reakce, která masáž běžně provází a mužova erekce se pokračováním masáže vždy opět vrátí do maxima. 
  • Občas dochází ke stavům, kdy muž není schopen rozpoznat, je li jeho penis ve stádiu vzrušení. Je to zvláštní, ale muž se při masáži natolik uvolní a tak hluboce prožívá pocity vyvolané masáží, že najednou známý pocit napětí v penisu prostě nerozpozná. Někdy se může v obavě o svou erekci i zeptat, co se děje. Stačí jej uklidnit, pochválit a jemně stisknout penis rukou, aby muž vnímal pocit jeho pevnosti a erekce. Je potřeba počítat s tím, že tantrická masáž je hodně jiná jak stimulace při milostné předehře nebo erotické masáži. Proto i prožívání vzrušení a erekce je na jiné úrovni.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)

Štítky: