Jste zde

Sexuální poloha 69 pro lesbický orální sex

Sexuální poloha 69 pro lesbický orální sex

Hlavní téma: "Lesbický sex" a "Sexuální polohy v lesbickém sexu".

Poloha 69 se používá pro simultánní orální sex. Mezi lesbickými ženami je poloha 69 oblíbena podobně jako mezi partnery heterosexuálních párů. Většinou je to poloha milostné předehry a občas je využita i pro závěr milování, tedy pro dosažení vyvrcholení jedné nebo i obou žen.

Pravděpodobnost dosažení společného vyvrcholení obou lesbických žen je podobná jako u heterosexuálních párů - tedy malá. Orgasmus ženy má jiný průběh než orgasmus muže. Přestože by se dalo předpokládat, že se lesbické ženy ve svém vzrušení a vzrušení partnerky budou orientovat snadněji, není tomu tak. Je známé, že v okamžiku vyvrcholení se soustředíte především na své prožitky a ne na stimulaci partnerky. V lesbickém orálním , sexu v poloze 69 to platí pro obě ženy stejně a také proto se se ani moc nesnaží, aby vyvrcholení dosáhly současně. Okamžik nástupu vyvrcholení se sice dá (alespoň částečně) ovlivnit, ale většina žen k tomu nemá dostatečný důvod. Většina žen je totiž schopna vícenásobného vyvrcholení a proto jim tak moc nezáleží na tom, aby první vyvrcholení prožily ve stejnou chvíli. Mnohem častěji lesbické ženy spoléhají na to, že někdy to určitě vyjde a proto dosažení vyvrcholení ve stejnou chvíli pro ně rozhodně není prioritou.

Při vzájemné stimulaci může orgasmus jedné z nich potencovat vzrušení druhé a ta pak své vyvrcholení prožije současně nebo mezi vyvrcholeními partnerky.

Obě ženy předpokládají, že milování v poloze 69 bude zakončeno několika vlnami vyvrcholení protože většina žen je schopná prožít několikanásobný orgasmus. Spíše soustředí na to, aby nejdříve prožila vyvrcholení jedna, pak druhá.

Orální stimulací si vzájemně a hlavně pomalu zvyšují své vzrušení až k hranici, kdy orgasmus přirozeně prožije jedna a ta pak, v mezeře mezi svým hlavním a následnými orgasmy, poskytne stejný prožitek partnerce ...

To, která orgasmus prožije jako první neřeší, více se soustředí na to, aby ten prožitek byl co nejkrásnější. Když TO přijde, pak je obě čeká dvojnásobná radost, protože prožívají pocity vyvrcholení partnerky a poté se soustředí na sebe a prožijí pocity své... Orální sex lesbických žen bývá delší protože nespěchají, "mají čas"... Obě ženy ve vzájemném současném laskání vidí cestu jak si vzájemně poskytovat radost a naplno prožívat vlastní i vzájemné vzrušení.

Takto multiorgasmické ženy mohou prožívat svá vyvrcholení relativně současně a přitom obě naplno.

Klasická poloha 69 předpokládá, že obě ženy budou podobně "velké" a "hmotné". Příliš velká hmotnost ženy která je nahoře, je pro tu dole stejně nepříjemná nebo nepohodlná, jako je u heterosexuálních párů. I z tohoto důvodu jsou pro polohu 69 často využívány i její varianty při kterých jsou obě ženy na boku. Je celkem snadné z hlavní varianty 69 přijít do varianty polohy 69 na boku nebo se v poloze nahoře vyměnit. U varianty polohy 69 na boku je přístup ke genitáliím podobný, ale váha těl není až tak velkou překážkou jako při klasické poloze 69, ve které jsou (partneři) partnerky na sobě. Minimálně se oběma lépe dýchá a polohu je snadnější udržet po delší dobu. Také při prožívání okamžiku vyvrcholení je ve variantě polohy 69 na boku snadnější zabránit neúmyslnému zranění pohlaví o zuby partnerky.

 

Literatura a zdroje