Jste zde

Sexuální polohy vhodné pro tření vulvy s tělem

Sexuální polohy vhodné pro tření vulvy s tělem

Volné pokračování článků "Nepenetrační sex - "frottage" - sexuální tření" a "Tribadismus - tření vulvy o tělo nebo vulvu partnerky".

Tyto polohy nejsou jednoznačně určeny pro tření pohlaví jedné ženy o tělo druhé ženy. Mohou být využívány i milování ženy s mužem. Záleží na tom, kdo ženě pro stimulaci vulvy třením a tlakem, tedy pro tribbing (sexuální tření) nabídne.

Polohy pro "frottage" - pro sexuální tření musí především umožňovat kontakt mezi vulvou ženy a tělem partnera nebo partnerky. Tento kontakt si žena potřebuje "nastavit" tak, aby jí tření poskytovalo co nejpříjemnější pocity.

Technika tření vulvy o tělo je párovou technikou masturbace. Samozřejmě může probíhat tak, že stimulace bude vzrušovat oba partnery, ale především je to technika pro navození sexuálního vzrušení přijímající (dominantní) ženy. Pro některé ženy je to dokonce jediná cesta k dosažení vyvrcholení. Proto je vhodnější, když se partneři dopředu shodnou na tom, že technika tření vulvy o tělo bude mít za cíl navodit vzrušení a později vyvrcholení té ženě, která bude v dominantní roli. Partner (partnerka) poskytne své tělo a bude víceméně v pasivní roli. Technika tření vulvy o tělo je technikou, která vyžaduje soustředění a je fyzicky náročná. Dominantní žena na ni potřebuje čas a klid. Proto je rozumné dopředu se dohodnout na tom, že pasivní partner (partnerka) bude v roli dávajícího partnera a bude se vzrušení přijímající ženy snažit podporovat hlazením, laskáním, stimulací prsou a dalšími technikami stimulace jejích erotogenních zón.

Z tohoto pohledu je jasné, že své tělo pro erotické tření může jako partner nabídnout muž nebo žena.

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)