Jste zde

Poloha pro tribbing (sexuální tření) ve stoje

Poloha pro tribbing (sexuální tření) ve stoje

Volné pokračování článků "Sexuální polohy v lesbickém sexu", "Nepenetrační sex - "frottage" - sexuální tření".
Patří mezi polohy vhodné pro Tribbing - tření vulvy o stehno partnera (partnerky).

Tato poloha je vhodná v situacích, kdy má poskytující partner možnost zády se opřít o nějakou oporu. Je velmi nenápadná a dala by se použít i na místech, kde by snad ani nikdo nepředpokládal, že k něčemu takovému, jako je sex, dojde... Vzhledem k tomu, že partneři se mohou vzájemně objímat, hladit, líbat... jsou relativně nenápadní. Muž a žena jsou však méně nápadní než dvě ženy... Technika se dá samozřejmě provádět i v soukromí, jen jsem tím chtěl naznačit, že v "terénu" může někdy objímající se pár prožívat více, než si jejich okolí umí představit.

Budeme se však věnovat variantě, kdy se partneři milují v soukromí. Základem je dobrá stabilita dávajícího partnera, proto je jeho opření o podporu velmi vhodné. Dávající partner (partnerka) pokrčí nohu a přijímající ženě ji zasune mezi její nohy... Ta nohu stiskne mezi svá stehna a jemně po ní začne vulvou klouzat. Pro dávajícího partnera je nejpohodlnější, když si pokrčenou nohu může podložit na nějakou podporou, například na nízkou židličkou nebo podobnou nízkou oporou. Vulva pak klouže po nastaveném stehně a žena si může přítlak vulvy na stehno regulovat přitisknutím k partnerovi. Nejčastější pohyb pánví pro vyvolání tření vulvy o stehno nohy je dopředu-dozadu. Dávající muž (žena) jen musí po celou dobu tribbingu udržet nabízenou nohu v takové poloze, jak žena potřebuje. Tribbing vyžaduje, aby si žena mohla po noze vulvu třít tak silně, rychle a dlouho, jak potřebuje.

Protože žena stojí a má obě nohy pevně zapřené o podlahu, může také nabídnuté stehno partnera stisknout mezi svá stehna. Tření vulvy o kůži stehna i tlak na klitoris pak může být velmi intenzivní. Až se žena vzruší, bude pro příjemný pocit ze tření stačit i její přirozená lubrikace, použít se však dá i kvalitní lubrikační prostředek vhodný pro tribbing.

Většinou ve chvílích, kdy se blíží vyvrcholení, žena ustane v tření vulvy po stehně a silně stiskne nohu partnera mezi svými stehny. Tím docílí tlak zvýšení napětí ve svalech pánevního dna, zvýšení tlaku na klitoris a vulvu. Vyvrcholení pak prožije i díky napětí svalstva pánevního dna, které stiskem stehen vyvolá.

Sevření stehen a vyvolání napětí svalů je jedna z podpůrných stimulací, které ženy využívají k dosažení vrcholu vzrušení, po kterém následuje vyvrcholení. Často sevření stehen provází zatajení dechu a celkové napětí ve svalech nohou, pánevního dna a břišních svalů. Možná proto je pak vyvrcholení provázeno tak bouřlivou reakcí celého těla ženy, ve spojení s intenzivními nádechy a výdechy. Mnoho mužů si tuto intenzivní reakci ženy spojuje s tím nejsilnějším vyvrcholením.

Každá žena zná ten "svůj" postup, jak vyvrcholení při tribbingu dovést až do úspěšného závěru. Proto se techniky, rychlost tření, přítlak nebo sevření svalů nohou mohou u každé ženy lišit. Muž (žena) by do průběhu tribbingu snad ani neměl moc zasahovat. Úplně stačí, že muž ženě nabídl své tělo a že se jí věnuje. Žena která s partnerským tribbingem začne má většinou vlastní dřívější zkušenosti s touto technikou z masturbace a úplně jí bude stačit partnerova (partnerčina) blízkost, něha, laskání a hlazení. Zbytek si už dořeší sama...

 

Články s podobnou tematikou

Literatura a zdroje

(AK)(Z)(L)