Jste zde

Sauna

Relaxační a kosmetická bylinná směs Sauna směs 005

Relaxační a kosmetická bylinná směs

Bylinná směs je vhodná pro navození stavu duševní a duchovní rovnováhy i pohody. Podporuje proces očisty, detoxikace, regenerace a relaxace celého organizmu.

Cílem dokonale očištěného, zdravého a harmonicky fungujícího těla je především zdravá, svěží pokožka. Ve směsi jsou velmi podstatně zastoupeny silice bylin pečující o perfektní stav pleti.

Bylinná směs k harmonizaci cévních a oběhových funkcí Sauna směs 004

Bylinná směs k harmonizaci cévních a oběhových funkcí

Bylinná směs má příznivé účinky při řadě cévních potíží, například při poruchách periferního prokrvení (studené ruce a nohy), pro zlepšení pružnosti a pevnosti cév, při zánětu žil, trombózách, křečových žilách a hemoroidech, při závratích a hučení či šumění v uších (tinitus).

Díky optimalizaci mozkových funkcí podporuje tato směs tvorbu látek ze skupiny endorfinů - tzv. "hormonů dobré nálay" - např. serotoninu. Je vhodná i jako podpůrný prostředek při zmírňování projevů Alzheimerovy a Parkinsonovy choroby.

Širokospektrální čistící směs Sauna 001

Širokospektrální čistící směs

Směs je zaměřena především na aktivizaci hlavních detoxikačních okruhů těla (játra, ledviny, plíce, tlusté střevo) a na odvod kyselin, toxinů a balastních látek z těla. Jsou zde výrazně zastoupeny i bylinné složky se silným proti parazitickým působením ..
Úkolem a cílem této směsi je především nastartovat celkovou detoxikaci těla a navodit stav uvolnění a psychické pohody.

INFRASAUNA SALUS

INFRASAUNA  SALUS

NOVÁ TECHNOLOGIE SAUNOVÁNÍ

Infrasauna představuje novou generaci saun fungující na zcela odlišném principu než běžné sauny. Mezi těmi, kdo měl možnost vyzkoušet vynikající vlastnosti tohoto infračerveného tepelného systému byli sportovci na OH v Atlantě v roce 1996, kde byla infrasauna vyhlášena saunou pro OH.

Parní bylinná lázeň BYLINKA

Parní bylinná lázeň BYLINKA

Bylinná pára "Bylinka" je relaxační a uvolňující procedura se spoustou blahodárných účinků. Teplota uvnitř parního boxu dosahuje 40°C se zvýšenou vlhkostí, při které dochází k napařování celého těla mimo hlavu, která je vně boxu položená na podložce.

Pro představu uvádím

Kombinace bylin a eterických olejů pro parní lázeň

Kombinace bylin a eterických olejů pro parní lázeň

Kombinací směsí bylin, nebo éterických olejů získaných z bylin, je produkt sestavený tak, aby současně probíhala očista, detoxikace, regenerace a harmonizace celého organismu s cílem navodit stav tělesné a vnitřní harmonie, uvolnění a úlevy.
 
Přihlásit se k odběru RSS - Sauna