Jste zde

Áyurvédský relaxační den U Lazebníka DP 03

Dárkový balíček Áyurvédský relaxační den U Lazebníka

Dovoluji si Vám dovoluji nabídnout ucelený balíček služeb relaxačního dne v relaxačním centru LAZEBNÍK ŠENOVSKÝ. Balíček je zaměřen na hlubokou relaxaci a pročistění organismu. Jedná se o ucelenou kombinaci procedůr a relaxačních technik z obasti Ájurvédy.
 
Balíček je vhodný jako dárek pro jednu osobu, která si  může do sauny přizvat dalšího partnera pro příjemné prožití potní procedury v infrasauně SALUS.
 
Obsahuje:
- parní bylinnou lázně Bylinku, (nebo infrasaunu SALUS pro dvě osoby)
- aromaterapii
- celotělovou ájurvédskou masáž pro jednu osobu
- čaje, nápoje, občerstvení
Relaxace trvá více jak 4 hodiny a více

Jak áyurvédský relaxační den probíhá

Na chvíli se posadíte do Čajovny U Lazebníka, kde ochutnáte některý z čajů naší čajové sbírky. Nad šálkem čaje projdeme Váš relaxační program a Vy se dovíte, co Vás čeká a jak den prožít co nejpříjemněji. Čaj podpoří následnou ájurvédskou proceduru, kterou je pobyt v parní bylinné lázni Bylinka. (nebo infrasaunu SALUS pokud jste dva). 
 
Podle Vašich potřeb vybereme bylinky nebo esenciální oleje pro parní lázeň. Vlastní parní lázeň trvá cca 40 minut při teplotě 42 až 44°C. Po parní lázni následuje opět sprcha vlažnou vodou a odpočinek cca 15 až 20 minut. Po lázni je nutné pít a proto Vám připravíme čaje a k dispozici je Vám i Pí voda.
Infrasauna SALUS nabízí suché teplo cca 60°C po dobu 40 minut a možnost prožít tepelnou terapii ve dvou.
Po odpočinku a zklidnění následuje ájurvédská olejová masáž za použití horkých esenciálních olejů. Masáž je podle přání klienta na polovinu těla, nebo lépe celotělová. Rozhodnout se můžete po první části masáže, zda si dopřejete celotělovou ájurvédskou masáž, nebo zda v druhé části budete chtít masáž šíje a krku s výukou cviků umožňujících zvýšení hybnosti a správného držení těla.

Ájurvédské masáže patří mezi hluboce relaxační masážní techniky a ovlivňují tělo i mysl masírovaného. Z těchto starých ájurvédských procedur se vyvinula většina dnes používaných masážních a relaxačních technik. Masáž ovlivňuje lymfatický systém, celuitídu, zklidňuje mysl a umožňuje vstup do hluboké meditace a relaxace. V relaxačním centru Lazebník šenovský provedu techniky tak, jak jsou pojímány v Nepálu.
 

Ve skratce o ájurvédské celotělové masáži:

Masírovaný leží na zádech, přikrytý. Masáž začíná aromaterapií, pak následuje indická masáž hlavy a uvolnění lymfatického systému horní poloviny těla. Další částí je tlaková masáž nohou.

Masírovaný se položí na bříško, přikryje se. Následuje odblokování zad, masáž energetických bodů na zádech, tlaková masáž oblasti okolo páteře. Po uvolnění křížové oblasti zad násleune jemná celková masáž zad. Jedná se o jemnou zklidňující techniku, která uvolní mysl i svalové napětí obou polovin horní části těla. Následuje uvolnění kyčlí, masáž hýždí, pak nohou. Masáž je za zadní strany zakončena pomalými dlouhými tahy přes celé tělo pro uvolnění a zklidnění. Tím končí ájurvédská poloviční masáž těla.

Masér Vám dá možnost pokračovat v celotělové masáž. Pokud ji příjmete, masírovaný se otočí na záda a je přikryt. Provede se masáž nohou se zaměřením na lymfatický systém, následuje masáž břicha, masáž hrudníku a na konec dlouhé tahy přes celé tělo. Masáž je zakončena položením levé ruky maséra na srdeční oblast masírovaného. Po celkovém zklidnění je masírovaný zabalen do prostěradla, přikryt a odpočívá.

Na konci procedur pokračuje pitný režim, tentokrát doplněný o malé občerstvení.
Věřím, že takto strávený čas relaxace Vám přinese odpočinek a obnovu sil.

REKAPITULACE:
- služby jsou poskytnuty v jednom relaxačním dnu

- potní procedura v parní bylinné lázni Bylinka pro jednu osobu 
  nebo infrasauně SALUS pro dvě osoby
- aromaterapii
- ájurvédskou celotělovou masáž pro jednu osobu
- čaje, občerstvení
- trvání cca 4 hodiny a více v jednom relaxačním dnu.

Cena za relaxační balíček pro jednu osobu je 1200,-Kč s DPH.

Rejstřík:
Áyurvédské masáže, Ájurvédská masáž, Ayurvédské masáže, Ajurvédská masáž, Ayurvedské masáže, Ajurvedská masáž, áyurvédské masáže, ájurvédská masáž, ayurvédské masáže, ajurvédská masáž, ayurvedské masáže, ajurvedská masáž