Jste zde

Dárek pro přítelkyni nebo přítele DP 10

Poukaz na relaxační služby
v  relaxačním centru LAZEBNÍK ŠENOVSKÝ

Dárek pro přítelkyni nebo přítele

Balíček služeb je zaměřen na odpočinek, relaxaci a svalové uvolnění pomocí INFRAČERVENÉHO TERMÁLNÍHO SYSTÉMU a detoxikaci organismu pomocí ájurvédských technik zaměřených na lymfatický systém.

Při procedurách využíváme kombinaci

  • infrasauny SALUS pro dvě osoby 
    a
  • ájurvédské masáže poloviny těla (pro jednu osobu)

Jedná se o ucelenou kombinaci procedury potní s hlubokým prohřátím a relaxačních technik z oblasti ájurvédy.

Po příchodu se na chvíli posadíte do Čajovny U Lazebníka, kde nad šálkem čaje projdeme Váš relaxační program a Vy se dovíte, co Vás čeká a jak den prožít co nejpříjemněji. Čaj podpoří následnou potní proceduru, kterou je pobyt v infrasauně SALUS. Vlastní pobyt v infrasauně trvá až 40 minut při teplotě 60°C (doba záleží na Vašem pocitu). Procedura bude o to příjemnější, že ji můžete prožít s osobou, která Vás má ráda. Po infrasauně se osprchujete vlažnou vodou a 15 až 20 minut můžete odpočívat. Je nutné hodně pít, a proto Vám připravíme čaj, PÍ vodu, nebo vitamínový nápoj.

Po odpočinku následuje ájurvédská masáž poloviny těla za použití horkých esenciálních olejů. Při ní vyzkoušíte i účinky aromaterapie připravené ze vzácných olejů a silic. Masáž trvá jeden a půl hodiny. Ájurvédské masáže patří mezi hluboce relaxační masážní techniky a ovlivňují tělo i mysl masírovaného. V relaxačním centru Lazebník šenovský provedu tyto techniky tak, jak jsou pojímány v Nepálu.

Na konci procedur pokračuje pitný režim zaměřený na doplnění tekutin. Připraveno je malé občerstvení ve formě šlehačkového poháru, chlebíčků. Předpokládaná doba pobytu v relaxačním centru je cca 3 hodiny a více.  Věřím, že takto strávený čas relaxace Vám přinese odpočinek a obnovu sil.

O ájurvédské masáži poloviny těla

· První část masáže je zaměřena na zklidnění a ztišení. Vydáte se při ní "cestou dechu" za vnitřním klidem. Masírovaný se položí na záda a masér ho přikryje na celém těle. Masáž začíná zklidněním dýchání a aromaterapií za použití esenciálního oleje, který se nanese na horní části hrudníku v oblasti klíčních kostí, ramen a krku. Vnímáte účinky aromaterapie a soustředíte se na dýchání. Pak následuje jemná masáž hlavy s uvolnění lymfatického systému hlavy, krku a horní poloviny těla. Masážní techniky jsou jemné, používá se při nich horká směs přírodních esenciálních olejů. Cílem je uvolnit napětí a stres a ztišit mysl. Masáž pokračuje tlakovou masáží plosek nohou s cílem uvolnit svalové napětí a pomocí stimulace reflexních bodů ovlivnit funkci vnitřních orgánů a energetických drah. Masírovaný může v této části masáže usínat. Neměl by se tomuto pocitu bránit, měl by jej v klidu přijímat. Masáž hlavy a nohou trvá přibližně 1/2 hodiny. Masér při této části masáže sedí nejdříve za hlavou, pak u nohou.

· Druhá část masáže je zaměřena na uvolnění zadní poloviny těla. Masírovaný se položí na bříško a masér ho přikryje. Následuje odblokování zad, masáž energetických bodů na zádech, akupresurní masáž oblasti okolo páteře. Po uvolnění křížové oblasti zad pomocí pomalých energetických kruhů následuje jemná celková masáž zad s přechodem na ruce. V průběhu masáže se používají dlouhé pomalé synchronní pohyby, kdy současným tlakovým roztíráním horkého oleje od krční páteře přes záda, hýždě, boky, ramena, ruce a zpět na záda jsou svaly uvolněny mechanicky a lymfaticky. Pomalou zklidňující technikou se propojí horní a dolní polovina těla. Pokračujeme masáží nohou, která je provedena jako mechanická a lymfatická. Masáž celé zadní poloviny těla je zakončena pomalými dlouhými tahy přes celé tělo pro celkové uvolnění, zklidnění a harmonizaci. Závěrečná technika práce s energií je vedena jako pomalé vyhlazení celého těla od dlaně ruky až po plosku nohy a zpět. Na závěr je masírovaný zabalen do prostěradla, přikryt a odpočívá. Pro vyrovnání energií položí masér levou ruku na srdeční oblast masírovaného a po 33 úderů srdce nechá masáž doznít.

Prosíme Vás:

Pro Vaše pohodlí a pocit bezpečí si prosím přineste vlastní domácí obuv, župan (nebo jiné lehké oblečení) pro pohyb v odpočívárně a společných prostorách relaxačního centra. Ručníky obdržíte k procedůrám v relaxačním centru.

- k procedurám se VŽDY objednejte telefonicky na mobil 608 44 77 21
- dostavte se včas, nejlépe cca 5 minut před plánovaným začátkem procedury
- pro čekání na proceduru prosím využijte relaxační místnost s čajovnou
- objednané termíny procedur je nutné dodržet

Pro zrušení objednaného čerpání procedury platí tyto storno poplatky:

- zrušení čerpání den před termínem objednané procedury – 50% ceny
- zrušení čerpání v den objednané procedury –100% ceny
- ceníky služeb naleznete v relaxační místnosti s čajovnou a na www.lazebnik.cz

REKAPITULACE:
Poukaz obsahuje:

- služby jsou v jednom relaxačním dnu
- potní proceduru v infrasauně SALUS pro dvě osoby, 
- aromaterapii,
- ájurvédskou masáž poloviny těla pro jednu osobu,
- čaje, občerstvení.
Trvá cca 3 hodiny a více v jednom relaxačním dnu.
Cena: 800,-Kč