Jste zde

DOTAZ: "Šance na budoucí oplodnění..."

Datum: 25.05.2016 10:50

DOTAZ: "Šance na budoucí oplodnění..."

Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://milovani.cz/contact. Poradna sexuologa 2016.

Dobrý den, prosím, je mi 25 let a od puberty pravidelně masturbuji, vlastně velmi často, každý den více méně. Mohu přílišnou
masturbací odrovnat spermie, že další se mi budou tvořit hůř a hůř, nebo že prostě nebudu mít už tak kvalitní prožitek ze sexu? Tlak na
varlata přeci jen škodí, ne? V dětství jsem dostal těžkou ránu proudem, když jsem byl v kleče, a tak mám teorii, že dodnes mě ty blesky až znepříjemňují život... Není denní masturbace příliš nepříznivá? Díky předem za odpověď.

POZNÁMKA

Dotaz byl, jako vždy upraven tak, aby nebylo možné zjistit, kdo ho zaslal. Byly odstraněny kontaktní informace, adresy a jména.

Poradna sexuologa 2016.


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Šance na budoucí oplodnění..."

Dobrý den.
Děkuji za dotaz a Vaši důvěru.

Ani denní masturbace Vás nijak neohrožuje. Masturbace tvorbu spermií neomezuje ani není rizikem, že by došlo k vyčerpání "zásoby" spermií. Spermie se tvoří průběžně a tak jejich aktuální stav a množství odpovídá spíše Vašemu aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Postupně se připravte na to, že Vaše aktuálně silná potřeba masturbace se časem, se zahájením plnohodnotného sexuálního života, omezí a upraví... Na tvorbu spermií to žádný zásadní vliv ale mít nebude. Pokud časem (po létech) pocítíte pokles sexuální touhy, nemá to nic společného s tím, že jste v mládí často masturboval.

Podívejte se na web www.milovani.cz. Tam je naleznete k uvedené otázce více informací v širších souvislostech.

Děkuji Vám za Vaši důvěru.
S úctou Administrátor webu www.milovani.cz