Jste zde

DOTAZ "Životní otázka"

DOTAZ "Životní otázka"

Zpráva odeslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://www.milovani.cz/contact. Text byl upraven, odstraněny kontaktní informace.
Poradna sexuologa 2022

Ahoj, hledám sám sebe. Hledám sebepřijetí skrze sexualitu, hledám průvodce, někoho, kdo opravdu zná svoji vnitřní bytost.

3 roky jsem masíroval muže i ženy, ale pravdou je, že jsem nezralý, že neznám své osvícení. Pravdou je že se ztrácím v guláši přehlcené mysli, že mi chybí přijetí, že jsem nešťastný a prosím o pomoc. Hlavou se mi honí touha zažívat smyslnost a vzrušení. Protože já jsem sex a ta stránka mé bytosti je potlačena.

Teď je zima, já jsem sám a pracuji ve fabrice. Celý život stojí za prd a já píši s prosbou.

Chci se dostat mezi zdravé lidi a učit se od nich. Toužím mezi nimi žít. Žiji v nesouladu se svým sexuálním já, mučí mne to, ta propast v mém nitru, ty pocity, jak se mi vracejí myšlenky vyvolávající emoce, bývám uvězněn v křečovitém strachu z vlastní intimity snažíce se to překonat zážitky veřejné nahoty doufajíce, že přijde sebeuvědomění, ale odnáším si silné zážitky, radost, ale někdy také brutální bolest. Můžete mi prosím pomoci?

Díky za odpověď, ....., 29 let a prosím o pomoc.

 


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Životní otázka"

Dobrý den.
Děkuji za Váš dotaz a za důvěru. 
Váš dotaz není ani tak dotaz, jako "zpověď". Rozhodně se Vám nedá poradit nějak jednoznačně a jednorázově. Najednou řešíte mnoho otázek na které si mnohde už sám sobě odpovídáte. Toto není klasický dotaz, to je hledání sama sebe v životě i společnosti. Rozhodně nežijete mimo společnost a proto nemůžete chtít, aby společnost vše vyřešila za Vás. Vaše problémy silně přesahují možnosti tohoto webu a není možné Vás nějak dlouhodobě vést a řešit s Vámi každodenní pocity.

Jsem přesvědčen, že potřebujete dlouhodobou pravidelnou a velmi odbornou pomoc. Proto si Vás dovoluji požádat o vyhledání odborně znalého lékaře, psychologa, sexuologa, možná psychiatra který si Vás převezme do pravidelné péče. 

Píšete "Hledám sebepřijetí skrze sexualitu, hledám průvodce, někoho, kdo opravdu zná svoji vnitřní bytost".

Takovýto člověk neexistuje. Vy potřebujete k sobě mít člověka, který pochopí Vás a Vaše problémy a provede Vás hledáním sebe sama. Skrze sexualitu sebepřijetí nejspíš nenajdete. Alespoň já nevím, jak bych Vám ji pomohl nalézt.

Píšete "3 roky jsem masíroval muže i ženy, ale pravdou je, že jsem nezralý, že neznám své osvícení. Pravdou je že se ztrácím v guláši přehlcené mysli, že mi chybí přijetí, že jsem nešťastný a prosím o pomoc. Hlavou se mi honí touha zažívat smyslnost a vzrušení. Protože já jsem sex a ta stránka mé bytosti je potlačena".

Osvícení v podobě jak ho chápu já, nesouvisí s masážemi. Nejdříve se musíte zklidnit a někomu se svěřit se svými problémy, pak můžete hledat důvody, proč jste nešťastný. Smyslnost a vzrušení nesouvisí s osvícením, to není možné spojovat a proto ani nemá smysl hledat jak skrze smyslnost osvícení dojít. Opravdu potřebujete odborníka, který Vám pomůže nalézt pevnou půdu pod nohama a od té se odrazit v hledání toho, co je pro Vás v životě důležité. 

Píšete "Chci se dostat mezi zdravé lidi a učit se od nich. Toužím mezi nimi žít. Žiji v nesouladu se svým sexuálním já, mučí mne to, ta propast v mém nitru, ty pocity, jak se mi vracejí myšlenky vyvolávající emoce, bývám uvězněn v křečovitém strachu z vlastní intimity snažíce se to překonat zážitky veřejné nahoty doufajíce, že přijde sebeuvědomění, ale odnáším si silné zážitky, radost, ale někdy také brutální bolest. Můžete mi prosím pomoci?".

Mezi lidmi žijete, zda jsou zdraví si nedokážu z Vašich vyjádření odvodit. Pokud žijete v nesouladu se svým JÁ, je jedinou rozumnou cestou Vaše JÁ hledat společně s odborníkem, nejspíš sexuologem. Pokud bojujete se svým nesouladem v oblasti sexuální orientace, pomůže Vám najít odpověď na otázku jaké jsou Vaše preference. Pokud se veřejně prezentujete svou nahotou a očekáváte, že Vás to osvobodí, můžete se dostat do velkých problémů a můžete zažít nepochopení u lidí, kteří žijí s Vámi. To určitě nechcete.

Jestli Vám mohu pomoci? Ano, ale bude to cestou pravidelné odborné péče u zkušeného lékaře, odborníka na psychologii, sexualitu a možná i psychiatrii. Takto, přes web, Vám nedokáže pomoci nikdo. Potřebujete k sobě člověka, který Vás provede Vaším strádáním, smutky, depresemi i euforií. On Vám pomůže nalézt sama sebe a podpoří Vaše sebevědomí a pomůže Vás ochránit před neuváženými rozhodnutími. Pomůže Vám najít vnitřní klid a to Vám může usnadnit cestu hledání toho, po čem toužíte.

Je mi líto, že to nemohu být já. Přeji Vám, abyste takového odborníka nalezl co nejdříve a začal se řídit jeho doporučeními.

Děkuji

S úctou
Administrátor webu www.milovani.cz.

Štítky: