Jste zde

DOTAZ "Přítel má problém s erekcí"

DOTAZ "Přítel má problém s erekcí"

Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese https://www.milovani.cz/contact.

Dobrý den, jsme s přítelem půl roku a už od začátku vztahu řešíme problém - žádná erekce. Byl u sexuologa, který mu předepsal léky po kterých sice erekci má, ale zase to není až do konce. U masturbace je to jak kdy. V předchozím vztahu byl s partnerkou 19 let, kde žádný problém nebyl, tak si myslím, že to muže byt psychikou. On mi ale tvrdí, že to
má v sobě vyřešené a na minulost nemysli. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli je to opravdu jen v hlavě a nebo jestli nemůže mít nějaké zdravotní potíže?


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Přítel má problém s erekcí"

Dobrý den. Děkuji za Váš dotaz a za Vaši důvěru.

Váš přítel Vám bohužel nelže. Není to vzpomínkami na minulost a není to ani Vaše chyba. Možná si říkáte, že pro něho nejste dost atraktivní nebo Vás napadají podobné myšlenky. NE, tím to určitě není. Bohužel trpí nějakým stupněm impotence a on to ví. Jen se Vám to bojí správně pojmenovat. Pokud byl skutečně u sexuologa, pak ví, že pokud léky nebudou stačit pro udržení erekce na potřebnou dobu do vyvrcholení, má se k němu vrátit a svěřit se mu. Je velmi pravděpodobné, že se pak lékař pokusí změnit léky nebo dávku léků a vysvětlí mu, že soulož je v takovém případě spíše pro společnou radost, než pro cestu k Vašemu uspokojení.

Musíte se společně naučit techniky při kterých jako první prožijete orgasmus Vy a teprve pak si on dopřeje ten svůj. Také je potřeba naučit se správně načasovat požití léků, opakuji léků na podporu erekce. Dlouhý sex nečekejte, léky se musí požít klidně i v průběhu milostné přípravy a to tak, aby on vnímal, že se potřebná erekce dostavila v takové síle, že se souloží přivede k vyvrcholení.

Nejlépe se to učí při masáži lingamu, kdy požije léky a Vy ho budete masírovat. Vše budete prožívat společně s ním. Sama poznáte kdy se erekce zlepšuje a pak se budete snažit masírovat tak, aby vyvrcholení nastalo ještě v době, kdy je erekce ještě dostatečná. Jak začne ochabovat, musíte "přidat" a stimulací ho přivést k vyvrcholení.

Musí k lékaři a musí se nechat vyšetřit z více pohledů. Až bude mít lékař i on více informací, můžete odhadovat jak se bude problém s erekcí vyvíjet. Pokud kouří nebo popíjí alkohol, tak už má své vykouřeno a vypito...

Až budete mít v těchto otázkách jasněji, napište. zatím se učte techniky které k orgasmu bezpečně dovedou Vás. On si už nějak poradí.

S úctou administrátor webu.

Štítky: