Jste zde

Poradna

DOTAZ: "Nezávazný sex"

DOTAZ: "Nezávazný sex"

Dobrý den, měl bych jeden takový dotaz.
Je mi 45+ a asi tři čtvrtě  roku mám vážný vztah s přibližně stejně starou ženou. Svěřila se mi, že před naším vztahem, kdy byla sama, měla s jedním ze svých letitých kamarádů několikrát tzv. nezávazný sex. Upřímně, nevím, co si o tom mám myslet. Je její chování normální? Nebo se jedná o nějakou emocionální patologii? On je nějaký závazný a nezávazný sex? Přes široce rozšířený názor, že žijeme v moderní, uvolněné společnosti, mi tohle chování prostě připadá jako jistá forma prostituce.

DOTAZ: "Je možné otěhotnět z preejakulátu?"

DOTAZ: "Je možné otěhotnět z preejakulátu?"

Dobrý den omlouvám se ale je mi to trochu trapné ale s přítelkyní jsme měli "styk" ale nevložil jsem ho do pochvy ale jen otřel o vagínu a všiml jsem si že jsem měl na penisu průhledný sliz který by mohl být preejakulát četl jsem od doktorů že se může i nemůže otěhotnět a nejsem si jistý a jsem z toho stále nervózní s přítelkyní dítě nechceme tak píšu sem do poradny prosím o odpověď zda li to možné je nebo tedy není.

DOTAZ "Přítel má problém s erekcí"

DOTAZ "Přítel má problém s erekcí"

Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese https://www.milovani.cz/contact.

DOTAZ: "Sex se sestrou"

DOTAZ: "Sex se sestrou"

POZNÁMKA:
Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese https://www.milovani.cz/contact. Zpráva byla upravena

Dobrý den, rád si představuji při masturbaci sex se sestrou. Je moc hezká a hlavně moc přitažlivá. Chtěl bych jí to říct že mě vzrušuje, ale nevím jak jí to říct.
Děkuji za odpověď.


 

ODPOVĚĎ na dotaz "Sex se sestrou"

Dobrý den. Děkuji za Váš dotaz a za Vaši důvěru.

DOTAZ: "Ztráta erekce a vyhýbání se sexu"

DOTAZ: "Ztráta erekce a vyhýbání se sexu"

Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese https://www.milovani.cz/contact.

Již delší dobu mám problém s erekcí. Vyhýbáme se s ženou sexu . Jsem schopen masturbovat při sledování porna. Bez porna jen stěží. S mojí milovanou ženou nedosáhnu erekce. Již pár let. Potřebuji pomoct. Mám říct praktikovi nebo kontaktovat sexuologa. Jsem už zoufalý. Než se manželství rozpadne. Jsem už úplně bez sebevědomí.
Děkuji za pomoc.


 

DOTAZ: "Ochablá erekce penisu"

DOTAZ: "Ochablá erekce penisu" 

Dobrý den, již 3 měsíce mám vztah s mužem, který měl opravdu hodně žen a krásných, podle všeho nikdy neměl žádnou sexuální dysfunkci. Moc se milujeme, dojde k erekci, po pár kopulačních pohybech mu penis ochabne. Ani jednou nedošel k vyvrcholení. Já též vypadám dobře...
Můžete mi říct, čím to může být a co s tím můžeme dělat...?
Děkujiiii

DOTAZ "Otěhotnění přes kalhotky"

DOTAZ "Otěhotnění přes kalhotky"

Dobrý den.
Prosím vás o radu. Chtěla jsem se zeptat, zda je možné takto otěhotnět. Je mi 17 a jsem panna. S přítelem jsme se mazlili, dělala jsem mu dobře rukou a on mě přitom také, ale pouze přes kalhotky, ty jsem si po celou dobu nesundala. Když došlo k výronu semene (nevím, že bych na rukou něco měla), šla jsem ho utřít vlhčenými ubrousky. Mám strach, že poté něco zůstalo na ruce, protože jsem si po pár minutách nevědomky sáhla přes spodní prádlo na intimní partie a byly ještě

DOTAZ: "Závislost"

DOTAZ: "Závislost"

Dobrý den,
Přítel je závislý na masturbaci a pornografii. Sex máme často a hodně dobrý, ale stejně mu to nestačí a kolikrát nevydrží počkat než se uvidíme a musí oznamovat. Dokáže to kontrolovat jen nějakou dobu. Co bychom prosím mohli udělat proto, aby se problém vyřešil úplně? Ovlivňuje to nás partnerský i pracovní život.
Děkuji

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Poradna