Jste zde

Poradna

DOTAZ: "Tantrická masáž - jak snížit rizika"

DOTAZ: "Tantrická masáž - jak snížit rizika"

Dobrý den,
četl jsem Váš článek o tantrických masážích a musím se přiznat, že mě hodně obohatil a je opravdu poučný.
Jedná se o článek "Představuje tantrická masáž nějaká rizika?".
K vašemu článku jsem se dostal tak, že zvažuji jít na tantrickou masáž a chtěl jsem si o ní nejprve něco zjistit.

DOTAZ: "Jak do orgasmu zapojit partnera?"

DOTAZ: "Jak do orgasmu zapojit partnera?"

Dobrý den, je mi 30 let a jsem zvyklá dosahovat orgasmu vleže na boku stahováním stehen a rytmickým tlakem na klitoris - váš článek na toto téma jsem si přečetla. Nikdy se mi jiným způsobem orgasmu dosáhnout nepodařilo. Trápí mě, že nevím, jak do mého orgasmu zapojit partnera nebo jaké polohy využít. Můžete mi prosím poradit? Děkuji.

DOTAZ: "Chci změnit pohlaví"

DOTAZ: "Chci změnit pohlaví"

Dobrý den. Jmenuji se Roman a už odmala mne přitahuje všechno,co je dámské. Rád bych změnil pohlaví necítím se jako muž skvěle. Prosím o pomoc.
Děkuji

POZNÁMKA

Zpráva byla odeslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://milovani.cz/contact. Text byl mírně upraven, odstraněny kontaktní informace, jména a adresy. Text byl upraven s cílem zabránit tomu, aby bylo možné zjistit, kdo dotaz zaslal. (19.6. 2020)
Poradna sexuologa 2020.

DOTAZ: "Mohla jsem při mazlení otěhotnět?"

DOTAZ: "Mohla jsem při mazlení otěhotnět?"

Dobrý den,
chtěla bych se vás na něco zeptat. S partnerem jsme se vleže mazlili a došlo i na tření genitálií o sebe, avšak partner do mě nepronikl, pouze se zvenčí otíral, k ejakulaci nedošlo, ale k preejakulaci ano. Je možné v tomto případě otěhotnět? Četla jsem spoustu diskuzí, ale každý to vidí jinak. Jak to tedy skutečně je, je nějaká šance otěhotnět? Jak se dá při tomto způsobu mazlení chránit?
Děkuji za odpovědi.

DOTAZ: "Mohla jsem při pohlavním styku otěhotnět?"

DOTAZ: "Mohla jsem při pohlavním styku otěhotnět?"

Zpráva zaslána pomocí kontaktního formuláře na adrese http://www.milovani.cz/contact. Text zprávy byl upraven, odstraněny kontaktní informace. Poradna sexuologa 2019.

DOTAZ: "Orgasmu dosahuji pouze proudem vody"

DOTAZ: "Orgasmu dosahuji pouze proudem vody"

Dobrý den,
poprosila bych Vás o radu. Je mi 26 let a nikdy jsem při souloži neprožila orgasmus. Sex mám ráda a s manželem, se kterým jsme 6 let se mi líbí. Zatím se mi to nepodařilo ani při vlastní masturbací. Pomocí proudu vody ze sprchy však dosáhnu obrovského orgasmu během minuty a pak dalších třeba 5. Je tedy možné, že orgasmu při souloži jednoduše nejsem fyziologicky schopna?
Děkuji Vám za odpověď a přeji hezký den.
 

DOTAZ: Chci vyzkoušet anální sex. Bojím se ale bolesti ...

DOTAZ: Chci vyzkoušet anální sex. Bojím se ale bolesti ...

Dobrý den, jsem s přítelem již velmi dlouho a velmi ho miluji. Poslední dobou se mi snaží naznačit, že by chtěl vyzkoušet anální styk. Já se ale bojím, že to bude bolet... Celkově mi přijde, že bohužel nestačím jeho apetitu a nárokům.
Děkuji za radu

ODPOVĚĎ:

Je moc dobře, že se vzájemně milujete. Hodně Vám to oběma pomůže překonat a vyřešit tyto, celkem běžné partnerské otázky, ohledně Vašich společných sexuálních aktivit.

Chápavá žena a muž se sexuálními problémy

Chápavá žena a muž se sexuálními problémy

Nejvíce problémů se sexem přináší až párový sex. Znáte někoho, kdo by měl problém sám se sebou při masturbaci? Asi ne. Když to při masturbaci nejde, tak to necháme na jindy... Ale jakmile jsou už na sex dva - nastávají problémy.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Poradna